Denné menu

Reštaurácia EAST Point Poprad

Denné menu Poprad

Denné menu Poprad reštaurácia EAST Point Poprad obedové menu Poprad. Pozrite si, aké obedové menu Vám ponúka naša reštaurácia v Poprade. Ponúkame skvelé denné menu, ktoré si určite obľúbite. Výborné denné menu v Poprade. Dobré chutné menu vyberte si z nášho denného menu obedové menu Poprad. Každý deň pre Vás pripravujú naši kuchári čerstvé denné menu. Poprad menu na výber máte z dvoch polievok a piatich hlavných jedál.

Denné menu Poprad dobré chutné menu obedové menu Poprad, zdravé a vyvážené jedlá na obed. Príďte sa k nám dobre najesť vychutnajte si naše vynikajúce denné menu klasické jedlá. Slovenská kuchyňa tradičné slovenské jedlá klasické jedlá slovenské jedlá a špeciality medzinárodnej kuchyne. Domáca kuchyňa varíme domáce jedlá domáca kuchyňa menu. Poprad menu na celý týždeň.

Donáška jedla

Denné menu Poprad donáška jedla Poprad rozvoz jedla jedlo so sebou Poprad. Denné menu Poprad rozvoz jedla Poprad, donáška a rozvoz jedla. Objednávka jedla objednaj si svoje obľúbené jedlo s možnosťou donášky jedál až domov. Dobré jedlá na obed jedlo na objednávku objednávka jedla donáška domov.

Objednávka jedla.  Telefón: 0911 717 334 / 0903 532 556 - rozvoz jedla.
Objednávka jedla objednať jedlo telefonicky do 10:00 hod. 

Obedové menu

Obedové menu Poprad. Denné menu Poprad v cene obedového menu je polievka a hlavné jedlo. Reštaurácia ponúka aj osobný odber denného menu jedlo so sebou. Donášku a rozvoz jedla, jedlo na objednávku denné menu Poprad dobré obedy.

Dobré chutné menu

Pondelok až piatok od 10:30 hod. do 15:30 hod.

Dobré jedlá na obed

Čo na obed cez týždeň? Čo dnes na dobrý obed dobré jedlá na obed jedálny lístok na týždeň. Čo na obed cez týždeň jedálny lístok na týždeň obedové menu na celý týždeň. Jedálny lístok denné menu ponuka pozrite si a vyberte si svoj dobrý obed.

Čo na obed cez týždeň? Týždenné menu na celý týždeň. Dobré jedlá obedy jedálny lístok na celý týždeň obedy menu. Jedálny lístok denné menu ponuka pozrite si a vyberte si svoj dobrý obed.

EAST Point menu obed menu Poprad obedové menu Poprad. Denné menu Poprad jedálny lístok. Týždenné menu na celý týždeň. Dobré jedlá na obed donáška jedla Poprad donáška jedla Poprad denné menu. Výborné denné obedové menu na týždeň, ktoré si určite obľúbite. Jedálny lístok na celý týždeň pozrite si náš jedálny lístok na celý týždeň. Obedovať môžete u nás dobré obedy celý týždeň EAST Point menu.

Jedálny lístok na týždeň

EAST Point Poprad

EAST Point menu

17.06.2024 – 21.06.2024

Tel. číslo:  0911 717 334 / 0903 532 556

 

Denné menu Poprad môžete si vybrať každý deň z denného menu alebo celý týždeň zo špeciálneho menu týždenné menu.

 

Pondelok : Polievka krémová pórovo - zemiaková 1,9 / vývar 1,9

 1. Kurací perkelt na smotane, maslové halušky 7,9 ......6,20€
 2. Zapekané bravčové liptovské rezne so šunkou,paradajkou a enciánom, ryža + hranolky 1,7,9 ......6,20€
 3. Plnená paprika v paradajkovej omáčke, varené zemiaky 1,3,7 ......6,20€
 4. Pestrý zeleninový šalát s kuracím mäsom ,slaninkou a vajcom, bylinkový dresing, bagetka 1,3,7 .....6,20€
 5. 400 g Pizza (Tuniaková, Kuracia, Prosciutto, Salami, Margherita, Quattro formaggi, Pikant Salami, Hawai …...7,50€

 

Utorok : Polievka krúpková zo zemiakmi 1,9 / vývar 1,9

 1. Vyprážaná kyjevská kotleta ( brav. karé, maslo, petržlen, cesnak) varené zemiaky s rascou, paradajkový šalát ......6,20€
 2. Tirolska kuracia pochúťka na lesných hríboch a slaninke, zeleninová ryža 1,9,7 ......6,20€
 3. Domáci kysnutý závin ( makový, kakaový , orechový) posypaný práškovým cukrom, mlieko, ovocie 3,7 ......6,20€
 4. Balkánsky plameň ( lečo, feferónky, baranie rohy) nové pečené zemiaky 1,7, ......6,20€
 5. 400 g Pizza (Tuniaková, Kuracia, Prosciutto, Salami, Margherita, Quattro formaggi, Pikant Salami, Hawai …...7,50€

 

Streda: Polievka slepačí vývar s rezancami 1,9

 1. Maďarský hovädzí guláš, domáce kysnuté knedle 1,3,7 ......6,20€
 2. Bravčové ,,Beef soté „ v jemne omáčke , dusená ryža + hranolky 3,7 ......6,20€
 3. Strapačky s kyslou kapustou a opraženou slaninou 3,7 ......6,20€
 4. Kuracie vyprážané stripsy , steakové hranolky pikantný dressing 1,6 ......6,20€
 5. 400 g Pizza (Tuniaková, Kuracia, Prosciutto, Salami, Margherita, Quattro formaggi, Pikant Salami, Hawai …...7,50€

 

Štvrtok: Polievka šalátová na kyslo so zemiakmi 1,9 / vývar 1,9

 1. Važecká pochúťka v zemiakovej placke( bravčové mäso) , ½ dusená ryža 1,3 ,7,9 ......6,20€
 2. Vyprážaný kurací rezeň v mandľovom cestíčku, zemiakové pyré, zeleninový šalát 1,9 ......6,20€
 3. Americké dolky s nutelou, preliate javorovým sirupom, ľadový čaj , ovocie 3,7 ......6,20€
 4. Šošovica po sedliacky , pečená domáca klobása, plátok údeného, volské oko, chlieb 1,3 ......6,20€
 5. 400 g Pizza (Tuniaková, Kuracia, Prosciutto, Salami, Margherita, Quattro formaggi, Pikant Salami, Hawai …...7,50€

 

Piatok: Polievka zemiaková s majoránkov 1,9 / vývar 1,9

 1. Bravčové stehno cigánsky spôsob , tarhoňa , kyslá uhorka 3,7,9 ......6,20€
 2. Poľský obrátený kurací rezeň, dusená ryža , kapustový šalát 1,9 ......6,20€
 3. Vyprážaný pastiersky syr , varené nové zemiaky s maslom , domáca tatárska omáčka 1,3,9 ......6,20€
 4. Pečená plnená bôčiková roláda , dusená goralská kapusta, žemľové knedle 7,9 ......6,20€
 5. 400 g Pizza (Tuniaková, Kuracia, Prosciutto, Salami, Margherita, Quattro formaggi, Pikant Salami, Hawai …...7,50€

 

ŠPECIÁL MENU NA TÝŽDEŇ – môžete si vybrať zo špeciálneho menu celý týždeň:

 1. Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka, obloha.   ...... 8,00 €
 2. Vyprážaný kurací ( bravčový ) rezeň, hranolky, obloha.   ...... 8,00 €
 3. Prírodný bravčový ( kurací ) rezeň, na šampiňónoch dusená ryža + hranolky , obloha.  ...... 8,00 €
 4. Bryndzové pirohy s kyslou smotanou a opraženou slaninkou, mlieko.  ...... 8,00 €
 5. Palacinky s nutelou, mandarínkami a šľahačkou.  ...... 8,00 €

 

Špeciál menu na týždeň, týždenné denné menu celý týždeň si môžete vyberať zo špeciálneho menu jedlo na celý týždeň vyberte si.


 

Poprad menu jedlo na celý týždeň, donáška jedla a jedlo so sebou Poprad, rozvoz jedla. Donáška jedla Poprad, donáška Poprad denné menu. Ponúkame dobré denné menu v Poprade, obedy menu Poprad na dnes. Čo dnes na obed, vyberte si, čo na rýchly obed si dnes dáte, na rýchly obed menu v reštaurácii v Poprade.

Dobrú chuť k obedu. Prajeme Vám dobrú chuť. Ak Vám u nás chutilo, odporučte nás vašim priateľom. Naše dobré jedlo si môžete vychutnať v našej reštaurácii. Naše menu, dobré jedlo si môžete objednať aj s donáškou, donáška jedla. Dobré menu, dobré jedlo, dobrý obed si vychutnať v pohodlí domova. Objednať si môžete, jedlo so sebou aj donášku jedla. Donáška jedla Poprad, rozvoz jedla Poprad. Rozvoz a donáška jedla až k Vám domov. Objednaj si svoje obľúbené jedlo online. Donáška jedla Poprad a rozvoz jedla Poprad, dobré jedlo až domov.

Ohodnoťte naše menu

Denné menu Vaše hodnotenie

Oceníme vaše pripomienky a návrhy k dennému menu.

Povinnosť označovať prítomnosť alergénov v potravinách vyplýva zo Smernice Európskeho parlamentu a Rady 2003/89/ES. Ktorou sa mení a dopĺňa Smernica 2000/13/ES. Povinnosť zabezpečiť pre konečného spotrebiteľa informáciu. Či príslušný pokrm obsahuje zložku, ktorá môže spôsobiť alergickú reakciu.

Domáca kuchyňa

Čo na obed rýchlo a lacno domáca kuchyňa, každý deň čerstvé dobré jedlá. Slovenská kuchyňa menu, najlepšie jedlá, jedlo na obed hlavné jedlo a polievka podľa ponuky. Domáca kuchyňa slovenská kuchyňa tradičné slovenské bezmäsité jedlá, klasické jedlá, jedlo na obed. Najlepšie jedlá u nás varené jedlá na obedové menu, každý deň čerstvé dobré jedlá hlavné jedlo a polievka. Čo dneska na obed, čo na obed rýchlo a lacno príďte sa najesť k nám ponúkame najlepšie obedy.

Kde obedovať?

Kde obedovať Poprad chcete sa dobre naobedovať v Poprade? Obedové menu Poprad každý deň Vám pripravujeme čerstvé jedlá na denné menu. Naše obedové menu je z kvalitných čerstvých surovín. Domáce jedlá čerstvo u varené z kvalitných čerstvých surovín. Domáca kuchyňa, vždy čerstvé ingrediencie a rýchla obsluha. Kde obedovať Poprad kvalitné slovenské jedlá pripravené s láskou. Menu inšpirovanou domácou aj medzinárodnou kuchyňou. Domáca kuchyňa domáce jedlá najlepšie bežné kvalitné slovenské jedlá. Obedovať môžete u nás.

Obedové menu Poprad

Obedové menu Poprad kde sa dobre najesť v Poprade dobrý chutný obed menu v reštaurácii v Poprade. Domáca kuchyňa každý deň čerstvé jedlá. Denné menu Poprad obedové menu Poprad príďte sa dobre najesť. Obedy menu príďte si pochutnať na dobrom obede výborné obedové menu. Čo na dobrý obed cez celý týždeň obed menu týždenné menu denné obedové menu podávame pondelok až piatok reštaurácia menu dňa.

Čo na obed

Hovädzie mäso, bravčové mäso, rýchly obed s mäsom aj bez mäsa. Cestoviny s cuketou, kuracím mäsom a omáčkou. Skvelé masové špeciality, na výborný obed pre Vás. Najlepší obed s mäsom aj bezmäsité obedy. Rýchly obed, v ktorom spájame chrumkavé kuracie rezne a svieži mrkvový šalát. Zdravý a chutný obed pre Vás. Zeleninové rizoto, rezance s tvarohom, cestovinový šalát. Domáce langoše, plnené kapustové holúbky, vyprážaný karfiol.

Čo si dáte dnes na obed? Skvelé bezmäsité jedlá na obed, bezmäsité jedlá pre všetkých gurmánov. Varíme bez mäsa, najlepšie jedlá bez mäsa. Nemusíte sa obávať, že strávite v kuchyni prípravou obeda dlhé hodiny. Výborné bryndzové pirohy a tekvicový prívarok. Vyprážaný syr, hranolky, tatárska omáčka a obloha, vyprážané DUO syry. Šťavnaté pečené zemiaky, francúzske zemiaky. V jednoduchosti je krása a platí to aj v kuchyni. Vyprážané rybie filé aj bravčové dusené. Plnené bravčové rezne, vyprážaný kurací rezeň. Tie najlepšie obedy s kuracím mäsom, ktoré nájdete v našej ponuke. Zapekané kuracie rezene, kuracie prsia na grile, pečené kurča. Kuracie mäso je veľmi obľúbené. 

Vynikajúce, rýchle obedy z bravčového pliecka, pečené bravčové plece. Domáca zabíjačka, bravčové rezne, španielsky bravčový vtáčik. Ponúkame Vám vynikajúci obed, ktorý vám bude chutiť. Vyskúšajte šťavnaté bravčové rezne na obed. Výborná klasická fašírka, vyprážaný karbonátok, domáca sekaná z mletého mäsa. Bravčové mäso je súčasťou slovenskej kuchyne, pomaly pečená krkovička je výborná. Ponúkame aj sladké obedy pre milovníkov sladkých obedov. Sladké obedy pre milovníkov sladkého. Palacinky s nutelou, slivkové pirôžky s opraženou strúhankou. Sladký obed, buchty na pare, domáce šišky s džemom, dukátové buchtičky.

Zdravé stravovanie, počas uponáhľaného týždňa. Nestíhate variť, máme pre Vás Tip na zdravý obed. Pozrite si našu ponuku jedál s mäsom, aj bez mäsa. Takže už len dobrú chuť k niektorým naším obedom. Vyberte si svoje obľúbené jedlo. Príďte sa dobre najesť, príďte obedovať k nám. Alebo, si môžete jedlo objednať domov a obedovať doma.

Kde obedovať

Čo na obed cez týždeň

Čo na obed rýchlo a lacno, čo na obed cez týždeň, kde obedovať? Čo na dobrý obed rýchlo a lacno. Rýchly obed, lacný obed pozývame vás na chutný obed, dobré obedy tento týždeň. Kam zájsť na dobrý obed, lacné obedy. Týždenné menu, jedálny lístok na celý týždeň. Najlepšie obedy lacné jedlo dobré obedy Poprad. Kam na jedlo, kam na obed. Príďte si vychutnať rýchly obed a dobre sa najesť k nám, dobré jedlá na obed. Dobrý obed, chutný obed, dobré jedlá na obed, dobré obedy týždenné menu. Dobré chutné denné menu miesto kam na obed.

Dobré chutné menu

Dobré a chutné menu Poprad

Pozývame Vás na dobré a chutné menu v Poprade. Príďte si vychutnať obedovať naše menu a dobre sa najesť. Miesto, kde obedovať dobré a chutné menu.

Chutné jedlá

Kam na jedlo chutné jedlá dobrý obed v Poprade. Výborné obedy s mäsom bezmäsité jedlá aj sladké obedy. Navštívte nás svoj chutný obed si určite vyberiete a vychutnáte. Vyberte si chutné jedlo dobrý obed a príďte sa dobre najesť. Chutné jedlá na obed Poprad obedy na týždeň. Pozrite si naše dobré obedy na každý deň a vyberte si, čo na obed. Čo dobrého na obed lacné jedlá, čo na obed rýchlo a lacno návrhy na obed.

Kde sa najesť v Poprade kam na jedlo Poprad?

Dobrý obed

Dobrý chutný obed miesto, kde sa dá dobre najesť v Poprade. Kam na jedlo Poprad dobré chutné menu donáška jedla Poprad. Príďte si pochutnať do príjemného prostredia aj dobre napiť. Dobrý obed príďte sa dobre najesť. Vychutnať si dobrý obed k nám do reštaurácie. V reštaurácii sa dá lacno najesť. Môžete si vybrať z rôznych druhov jedál. Kde sa dá dobre najesť v Poprade. Dobrý obed Poprad v reštaurácii EAST Point. Miesto, kde sa môžete najesť a napiť lacno a chutne.

Kde obedovať Poprad? Reštaurácia EAST Point Poprad

Kde obedovať Poprad? Reštaurácia EAST Point Poprad.

Kam na obed Poprad, kde sa najesť reštaurácia ponúka obed menu. Kde obedovať Poprad kam sa ísť najesť kam na obed Poprad? Kde obedovať a, kde sa najesť v Poprade tip na obed. Dobrá reštaurácia, kde obedovať dobrý obed menu reštaurácie. Tip na obed menu v Poprade, na ktorom si pochutnáte. Príďte sa najesť, napiť sa a osviežiť k nám do reštaurácie. Objednávka jedla donáška jedla až domov jedlo Vám donesieme. Jedlo so sebou obed si môžete vziať so sebou. Jedlo so sebou domov alebo do kancelárie. Ponúkame Vám možnosť, ako sa dobre najesť bez návštevy. Bez toho, aby ste nás museli navštíviť. Stačí si vybrať Vaše obľúbené jedlo a objednať jedlo telefonicky.

Jedlo so sebou

Jedlo so sebou Poprad najlepšie jedlá na obed jedlo domov. Potrebujete si obed vziať so sebou domov či do kancelárie obed so sebou? Reštaurácia ponúka najlepšie jedlá na obed so sebou domov jedlo so sebou. Jedlo vám zabalíme so sebou. Jedlo si môžete vziať so sebou domov. V reštaurácii vám zabalia chutné jedlo so sebou. Pochutnáte si na dobrom obede aj doma. Najlepšie jedlá na obed a nemusíš rozmýšľať, čo na obed cez týždeň. Rýchly obed vyberte si, na, čo máte práve chuť. Nechajte si jedlo zabaliť domov. Môžete si zobrať jedlo so sebou domov a máte rýchly obed. Navštívte našu reštauráciu a jedlo si môžete zobrať so sebou domov. Jedlo so sebou najlepšie jedlá na obed domov. Donáška jedla Poprad ponúkame aj donášku jedla a rozvoz jedla v Poprade. Donáška jedla Poprad objednanie donášky jedlo objednávka.

Donáška jedla

Donáška jedla Poprad, donáška a rozvoz jedla jedlo so sebou Poprad. Donášková služba Poprad obedové menu jedlo domov. Donášková služba Poprad donáška jedla do domu. Denné menu Poprad, donáška jedál a rozvoz jedál. Váš chutný obed si môžete vychutnať v našej reštaurácii. Chutné jedlo si môžete zobrať so sebou domov. Donáška jedál rozvoz jedla Poprad a okolie. Denné menu Poprad rozvoz jedál. Môžete si menu chutné jedlo objednať telefonicky aj s donáškou. Obedové menu Poprad, donáška a rozvoz jedla. Donáška Poprad denné menu donáška jedla Poprad. Jedlo so sebou a donáška jedlo domov. Objednávka jedla a donáška jedla domov. Jedlo domov objednanie donášky jedla až domov. Jedlo si môžete objednať aj s donáškou jedla do domu. Donáška Poprad denné menu. Objednajte si obed domov aj do práce. Rozvoz jedla Poprad donášková služba.

Denné menu Poprad rozvoz

Denné menu Poprad rozvoz jedla. Donáška a rozvoz jedla donáška jedla Poprad. Objednávka jedla s možnosťou donášky jedál až domov donáška obedov. Jedlo domov vyberte si jedlo, na ktoré máte chuť. Nechajte si jedlo doviezť až k Vám domov. Donáška jedla, jedlo domov, donáška domov. Obedové menu donáška jedlo objednávka.

Objednávka jedla

Objednávka jedla objednať jedlo telefonicky do 10:00 hod. 

Poprad donáška jedla rozvoz jedla Poprad a okolie. Donáška jedál rozvoz jedla Poprad. Vyberte si chutný obed z nášho menu a objednajte si svoj obed. Donáška jedla Poprad denné menu rozvoz jedla donáška obedov. Jedlo objednávka telefonicky. Objednávka jedla Poprad.

Denné menu Poprad rozvoz

Donáška Poprad denné menu rozvoz donáška jedla rozvoz jedla. Donáška jedla Poprad a okolie. Denné menu rozvoz Poprad rozvoz jedla Poprad objednávka jedla Poprad donášková služba Poprad dovoz jedla.

Objednávka jedla

0911 717 334

Po obede

Čo si dáme na obed a, čo k obedu? Čo si dať k dobrému obedu? Aj vám sa žiada po jedle po obede nejaká malá sladkosť? Dobrý chutný obed by mal skončiť lahodný dezert. Sladká bodka po obede. Máte po obede pocit, že vám chýba nejaká sladká dobrota? Vyberte si výborný koláč k obedu. Niečo sladké po obede koláč ako dezert.

Koláče ponuka

Najlepšie koláče

K dobrému obedu ponúkame výborné koláče a zákusky. Výborné koláče a zákusky sa výborne hodia po obede. Výborné koláče k obedu. Po dobrom obede si vychutnajte výborný koláčik z našej ponuky. Koláč ako dezert ku kávičke a k dobrému obedu. Dezertom zvykneme ukončiť bežný i slávnostný obed. Dezert sa výborne hodí po dobrom obede ku kávičke či k čaju. Výborné koláče k obedu. Doprajte si koláčik, po obede.

<div>Stracciatella </div>
Stracciatella
<div>Lohengrin</div>
Lohengrin
<div>Salko tunel</div>
Salko tunel
<div>Špice</div>
Špice
<div>Čokoládové špice</div>
Čokoládové špice
<div>Kocka koláč</div>
Kocka koláč
<div>Laskonky</div>
Laskonky
<div>Kávové zrno</div>
Kávové zrno

Čo na obed cez týždeň a, čo k obedu? Máte chuť na niečo sladké po obede? Vyberte si svoj koláčik z našej ponuky koláčov. Niečo sladké k obedu. Náš koláčik alebo zákusok vám spríjemní váš deň.

Nealko nápoje

Nápoje k jedlám

Nápoje k jedlám. Nesmú chýbať k chutnému jedlu aj vhodné nápoje. K dobrému jedlu v reštaurácii je príjemné si objednať aj vhodný nápoj. Pozrite si aktuálnu ponuku nápojov a osviežte sa pri obede. S našimi šťavami, sýtenými nápojmi, minerálnymi vodami a mnohým ďalším. Milovníkov originálnej kofoly poteší čapovaná kofola. Najobľúbenejší nealko nápoj k obedu. A milovníkov piva zase čapované pivo, ktoré sa hodí ku väčšine jedál. Vhodné nápoje k jedlám vždy potešia. Nesmú chýbať k chutnému jedlu aj vhodné nápoje. Vyberte si svoj obľúbený nápoj k vášmu obedu.

<div>Čapovaná kofola</div>
Čapovaná kofola

Čapovaná kofola. Originálna čapovaná kofola.

<div>Rajec</div>
Rajec

Pramenitá voda Rajec obsahuje vyvážené množstvo minerálov.

<div>Vinea</div>
Vinea

Biela a červená Vinea. Najobľúbenejší Slovenský hroznový nápoj.

<div>Čapované pivo</div>
Čapované pivo

Čapované pivo Staropramen. Staropramen 11%.

<div>Birell</div>
Birell

Birell Pomelo & Grep Nealko. Birell nealkoholický radler.

<div> Ľadový čaj </div>
Ľadový čaj

Rauch Ľadový čaj je čaj pripravený z pravého čaju a skutočného ovocia.

Nápojový lístok

Čapované pivo alebo čapovaná kofola k dobrému obedu patrí. Nealkoholické nápoje sú neoddeliteľnou súčasťou obeda. Jedlo radi zapíjame aj sladkými nápojmi. K obedu si môžete objednať obľúbené nealkoholické nápoje. K dobrému obedu si môžete objednať váš obľúbený nápoj. Z našej ponuky alkoholických a nealkoholických nápojov. Dobré jedlo si zaslúži dobrý nápoj. S dobrým nápojom chutí dobré jedlo viac. Dobrý obed chutné jedlo a skvelé nápoje nájdete v našej ponuke. Pozrite si aktuálnu ponuku nápojov. Náš nápojový lístok a vyberte si vhodný nápoj k jedlu.

Dobrá káva

Dobrá káva po obede. Po dobrom obede si môžete vychutnať dobrú kávu. Miesto v Poprade kam sa oplatí ísť na kávu či dobrý obed. Ste milovníkom kávy, máme pre vás dobrú správu máme dobrú kávu. Dobrá káva po obede ak máte chuť na dobré espresso. Alebo na kávu s mliekom, ako je cappuccino, cafe latte. Šálka kávy za obedom poteší.

Tešíme sa na vašu návštevu a dobrú chuť vám praje reštaurácia EAST Point v Poprade. 

Image

Menu za dobrú cenu

Menu za dobrú cenu slovenská kuchyňa tradičné slovenské jedlá klasické jedlá. Ponúkame výber jedál tradičnej domácej slovenskej kuchyne menu za dobrú cenu. Slovenské jedlá klasické jedlá a špeciality medzinárodnej kuchyne. Slovenská kuchyňa tradičné slovenské najobľúbenejšie jedlá Slovákov v ponuke. Klasické jedlo slovenskej kuchyne za výbornú cenu príďte sa dobre najesť.

Kam na menu

Kam na menu Poprad? Kam na menu v Poprade Poprad menu dobré jedlo v Poprade obedové menu Poprad týždenné menu. Čo dnes na obed, kde obedovať obedné menu, kde sa dá dobre najesť v Poprade. Dobré jedlo Poprad dobré jedlá na obed.

Menu Reštaurácia

Kam obedovať?

Menu reštaurácia Poprad EAST Point

Menu reštaurácia Poprad EAST Point najlepšia reštaurácia Poprad menu lístok dobré jedlo Poprad. Radi Vás privítame v našej reštaurácii v Poprade.

Menu reštaurácia

Objednávka jedla denné menu si môžete objednať  telefonicky. Pozrite si denný jedálny lístok Poprad.

Obed Poprad

Dobrý obed chutné jedlá obedové menu jedálny lístok Poprad. Menu dnes denné obedové menu jedálny lístok. Obed Poprad jedlo dobré a chutné menu Poprad.

Reštaurácia Poprad

Denné menu Poprad východ

Denné menu Poprad východ naša reštaurácia sa nachádza na východe Popradu. V blízkosti sa nachádza Autonova Poprad, STK Poprad predajne áut Hyundai Poprad, Škoda Poprad, AAA Auto Poprad čerpacia stanica Jurki Poprad. Keď prídete navštíviť niektoré z menovaných firiem na východe Popradu a chcete sa dobre najesť. Zastavte sa u nás na dobré chutné menu priemyselný areál Východ Poprad Reštaurácia Poprad menu obedy. Dobré obedy Poprad jedlo v Poprade dobré jedlo v Poprade kam na menu.

Svadby oslavy a akcie. Oslavy bez starostí, vy oslavujete mi sa postaráme a zabezpečíme vašu oslavu. Či už je to rodinná oslava, narodeninová oslava, krst, prvé sväté prijímanie. Svadba, firemná akcia, firemné stretnutie alebo posedenie. Zabezpečíme vašu oslavu a akciu.

Naše služby

Čo Vám ponúkame?

Dobré jedlo

Dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na oslavu

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Poprad jedlo

Obedy menu

Donáška jedla Poprad

Donášková služba Poprad

Denné menu Poprad. Dobré chutné menu. Príďte sa dobre najesť. Okrem dobrých a lacných obedov. Ponúkame aj priestory na rodinné oslavy a firemné akcie. Príďte si užiť rodinnú oslavu alebo firemnú akciu k nám. Ponúkame miesto na oslavu jedlo na oslavu občerstvenie na oslavu.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Jasná obloha

13.17°C

Poprad

Jasná obloha
Vlhkosť: 94%
Vietor: 0.51 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.