Interiér reštaurácie

EAST Point Poprad

Pekný interiér reštaurácie EAST Point

Interiér reštaurácie – reštaurácia EAST Point Poprad

Víta vás náš pekný interiér reštaurácie!

Interiér reštaurácie zamilujte sa do atmosféry nášho reštauračného prostredia. Interiér v reštaurácii prostredie, kde sa dizajn spája eleganciu s pohodlím. Interiér reštaurácia naša reštaurácia EAST Point v Poprade je nielen o skvelom jedle. Je to miesto, kde sa ponúka pekný interiér, ale je to aj o nezabudnuteľnom zážitku v reštaurácii.

Očarujúci dizajn interiéru

Pozrite si fotogalériu našej reštaurácie interiér a nechajte sa uniesť krásou nášho interiéru. Miesto, kde sa stretáva moderný dizajn s teplým a príjemným prostredím Interiér reštaurácia. Prostredie, ideálne nielen pre romantické večere, ale aj priestor pre oslavy a svadby.

Priestory pre každú príležitosť

Priestory na prenájom s kapacitou 70 miest ponúkame priestory pre malé aj veľké oslavy. Priestor na prenájom či už plánujete rodinnú oslavu, svadbu alebo firemný večierok. Prenájom priestorov, u nás nájdete ideálne prostredie pekný dizajn pre váš výnimočný moment.

Jedinečná svadobná sála

Naša svadobná sála v Poprade je miestom, kde sa snom o dokonalom svadobnom dni stáva skutočnosťou. Svadobné priestory na prenájom očakávajte len to najlepšie od miesta na svadbu. Pekné svadobné priestory od elegantného prostredia až po výbornú gastronómiu.

Pekný priestor, dobré jedlo, nezabudnuteľné chvíle

Pekný priestor navštívte nás a urobte zo svojej oslavy alebo svadby jedinečný zážitok. V reštaurácii EAST Point Poprad, ktorá je viac ako len reštaurácia. Je to miesto, priestor na prenájom, kde sa rodia nezabudnuteľné chvíle a dobré jedlo.

Fotogaléria reštaurácia

Fotogaléria reštaurácia interiér a exteriér, ako vyzerá. Hľadáte dobré jedlo, krásne prostredie, super obsluhu. Reštauráciu v okolí Popradu otvorené reštaurácie. Otvorené reštaurácie a denné menu v okolí Poprad. Radi Vás privítame v našej reštaurácii, kde Vám ponúkame dobré jedlo. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá pozrite si interiér vyzerá to dobre. Navštívte našu reštauráciu Poprad s výhľadom na Vysoké Tatry. Reštaurácia ponúka pekné okolie reštaurácie bezplatné parkovanie a dobré jedlá. Pozrite si pekný interiér a exteriér reštaurácie, ako vyzerá. Pozrite sa na dobré jedlá, ktoré Vám ponúkame. Pozreli ste si interiér pozrite si galériu, kde nájdete ďalšie fotografie.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Málo oblakov

27.17°C

Poprad

Málo oblakov
Vlhkosť: 50%
Vietor: NNE pri 2.57 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.