Interiér

Reštaurácie Poprad

Pekný interiér reštaurácie EAST Point

Pekný interiér reštaurácie EAST Point pozrite, ako vyzerá naša reštaurácia. Pekný interiér reštaurácie. Pozrite sa na zariadenie interiéru reštaurácie.

Interiér reštaurácie

Dizajn interiér reštaurácie pekné miesto, kde si vychutnáte dobré jedlo a svoju oslavu alebo svadbu. Fotogaléria interiér našej reštaurácie Poprad. Veríme, že interiér našej reštaurácie sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť Vašu svadbu oslavu u nás. Sála reštaurácia svadby oslavy Poprad. Interiér reštaurácia pekné priestory na svadby a rodinné oslavy. Dobrý obed môžete vychutnať v peknom interiéri. Pekné miesto, kde sa dobre najete, vychutnáte si dobré chutné jedlo a oslavu. Pekný dizajn interiér reštaurácie v Poprade. Pozrite si náš pekný interiér v Poprade. Dobrý interiér, kde sa dobre najete. Interiér, kde si vychutnáte v peknom interiéri dobré jedlo a dobrý obed. Pekný dobrý interiér dobrá reštaurácia s pekným interiérom pre Vašu oslavu alebo svadbu. Svadobná sála Poprad. Interiér reštaurácia sála reštaurácia na svadby rodinné oslavy Poprad. Priestory pre oslavu s pekným interiérom pekné zariadenie interiéru.

Pekný interiér

Pekné priestory pre rodinnú oslavu Poprad pekný priestor. Pekné priestory reštaurácie kapacita reštaurácie je 70 miest. V reštaurácii je dôležitý okrem jedla aj interiér reštaurácie. Dôležité sú služby a atmosféra v reštaurácii. Priestory reštaurácie sa dajú rozdeliť vzniknú dva samostatné priestory. Reštaurácia na oslavy a Vašu svadbu. Malé stredné, ale aj veľké oslavy s kvalitnou gastronómiou. Reštaurácia s pekným interiérom priestory reštaurácie. Pekný priestor dobrá lokalita pre oslavy a svadby Poprad. Pekný interiér našej reštaurácie, kde vám pripravíme vašu oslavu a svadbu. Dobrá lokalita pre oslavy oslávte Vaše slávnostné chvíle v našej reštaurácii. Reštaurácia na oslavy a svadby svadobná sála Poprad interiér priestory na prenájom. Pripravíme vašu oslavu a Vašu svadbu v pekných priestoroch. Malé stredné, ale aj veľké oslavy v pekných priestoroch. Priestory pre rodinnú oslavu Poprad. Interiér reštaurácie, kde si vychutnáte dobré jedlo. Interiér, kde si vychutnáte svoju oslavu alebo svadbu. Pekný interiér reštaurácie Poprad. Ponúkame pekný interiér reštaurácie Poprad priestory na prenájom.

Pekný priestor

Pekné priestory reštaurácia ponúka pekný priestor svadobné priestory pre svadby oslavy. Pekný interiér, kde si môžete vychutnať dobré jedlo. Môžete vychutnať oslavu a svadbu o peknom interiéri. Príďte si pozrieť našu reštauráciu pekný priestor pre svadby oslavy. Veríme, že interiér našej reštaurácie sa Vám bude páčiť. Rozhodnete sa urobiť svadobnú oslavu u nás o peknom interiéri. Reštaurácia s pekným interiérom pre Vaše svadby oslavy Poprad. Priestor na oslavu výborná oslava svadba miesto. Ponúkame veľmi pekné prostredie pre Vašu svadbu miesto na oslavu. Významné rodinné jubileá či úspechy vašich detí treba poriadne osláviť. Pozvite svoju rodinu k nám ponúkame pekné prostredie. Priestor na svadbu Poprad svadobné priestory pre Vašu svadbu. Prenechajte starosti s organizovaním svadby nám. Prenechajte starosti s organizovaním oslavy nám. Nádherné prostredie, vynikajúce služby, a tak isto výborná kuchyňa. Pekný priestor pre oslavy Poprad svadby Poprad. Usporiadajte u nás svadbu alebo oslavu. Pekné a príjemné prostredie reštaurácie. Veľmi pekný priestor a priestory pre Vašu oslavu priestory na svadbu. Priestory na svadbu, pekné miesto na svadbu. Miesto pre svadobnú hostinu v Poprade svadba miesto. Veľmi pekné prostredie, ochotný personál a výborné jedlo. Výborné miesto na dobrý obed v peknom prostredí. Užite si najkrajší deň mladomanželov v okúzľujúcom prostredí reštaurácie. Ponúkame vám priestory pre svadby, rodinná oslava, firemné večierky. Naša reštaurácia predstavuje ideálne miesto na oslavu. Cez pracovné dni ponúkame denné menu.

Fotogaléria reštaurácia

Fotogaléria reštaurácia interiér a exteriér, ako vyzerá. Hľadáte dobré jedlo, krásne prostredie, super obsluhu. Reštauráciu v okolí Popradu otvorené reštaurácie. Otvorené reštaurácie a denné menu v okolí Poprad. Radi Vás privítame v našej reštaurácii, kde Vám ponúkame dobré jedlo. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá pozrite si interiér vyzerá to dobre. Navštívte našu reštauráciu Poprad s výhľadom na Vysoké Tatry. Reštaurácia ponúka pekné okolie reštaurácie bezplatné parkovanie a dobré jedlá. Pozrite si pekný interiér a exteriér reštaurácie, ako vyzerá. Pozrite sa na dobré jedlá, ktoré Vám ponúkame. Pozreli ste si interiér pozrite si galériu, kde nájdete ďalšie fotografie.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Rozptýlené mraky

-11.83°C

Poprad

Rozptýlené mraky
Vlhkosť: 85%
Vietor: 0.51 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.