Interiér reštaurácie

EAST Point Poprad

Pekný interiér reštaurácie EAST Point

Interiér reštaurácie – EAST Point Poprad

Víta vás náš pekný reštauračný interiér!

Zamilujte sa do atmosféry nášho reštauračného prostredia, kde dizajn spája eleganciu s pohodlím. Naša reštaurácia EAST Point v Poprade je nielen o skvelom jedle, ale aj o nezabudnuteľnom zážitku.

Očarujúci dizajn interiéru

Pozrite si fotogalériu našej reštaurácie a nechajte sa uniesť krásou nášho interiéru. Miesto, kde sa stretáva moderný dizajn s teplým a príjemným prostredím, ideálne nielen pre romantické večere, ale aj pre oslavy a svadby.

Priestory pre každú príležitosť

S kapacitou 70 miest ponúkame priestory pre malé aj veľké oslavy. Či už plánujete rodinnú oslavu, svadbu alebo firemný večierok, u nás nájdete ideálne prostredie pre váš výnimočný moment.

Jedinečná svadobná sála

Naša svadobná sála v Poprade je miestom, kde sa snom o dokonalom svadobnom dni stáva skutočnosťou. Očakávajte len to najlepšie - od elegantného prostredia až po výbornú gastronómiu.

Pekný priestor, skvelé jedlo, nezabudnuteľné chvíle

Navštívte nás a urobte zo svojej oslavy alebo svadby jedinečný zážitok. EAST Point Poprad - viac ako len reštaurácia, je to miesto, kde sa rodia nezabudnuteľné chvíle.

Fotogaléria reštaurácia

Fotogaléria reštaurácia interiér a exteriér, ako vyzerá. Hľadáte dobré jedlo, krásne prostredie, super obsluhu. Reštauráciu v okolí Popradu otvorené reštaurácie. Otvorené reštaurácie a denné menu v okolí Poprad. Radi Vás privítame v našej reštaurácii, kde Vám ponúkame dobré jedlo. Pozrite sa, ako to u nás vyzerá pozrite si interiér vyzerá to dobre. Navštívte našu reštauráciu Poprad s výhľadom na Vysoké Tatry. Reštaurácia ponúka pekné okolie reštaurácie bezplatné parkovanie a dobré jedlá. Pozrite si pekný interiér a exteriér reštaurácie, ako vyzerá. Pozrite sa na dobré jedlá, ktoré Vám ponúkame. Pozreli ste si interiér pozrite si galériu, kde nájdete ďalšie fotografie.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Slabý dážď

9.17°C

Poprad

Slabý dážď
Vlhkosť: 87%
Vietor: SW pri 5.81 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.