Interiér reštaurácie

Reštaurácia Poprad

Interiér reštaurácie

Interiér reštaurácie miesto, kde si vychutnáte dobré jedlo a svoju oslavu alebo svadbu. Interiér reštaurácie Poprad. Pekný interiér reštaurácie v Poprade. Veríme, že interiér našej reštaurácie sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť Vašu svadbu oslavu u nás. Reštaurácia svadby oslavy Poprad. Interiér reštaurácia pekné priestory svadby rodinné oslavy Poprad. Dobrý obed môžete vychutnať v peknom interiéri. Miesto, kde sa dobre najete, kde si vychutnáte dobré jedlo a oslavu. Pekný interiér reštaurácie v Poprade. Pozrite si náš pekný interiér reštaurácie v Poprade. Dobrý interiér miesto, kde sa dobre najete. Interiér, kde si vychutnáte dobré jedlo dobrý obed. Dobrá reštaurácia s pekným interiérom pre Vašu oslavu alebo svadbu. Interiér svadobná sála Poprad. Interiér reštaurácia svadby rodinné oslavy Poprad. Priestory pre oslavu v peknom interiéri.

Pekný interiér

Pekné priestory pre rodinnú oslavu Poprad. Pekné priestory reštaurácie kapacita reštaurácie je 70 miest. V reštaurácii je dôležitý okrem jedla aj interiér reštaurácie. Dôležité sú služby a atmosféra v reštaurácii. Priestory reštaurácie sa dajú rozdeliť vzniknú dva samostatné priestory. Reštaurácia na oslavy a Vašu svadbu. Malé stredné, ale aj veľké oslavy s kvalitnou gastronómiou. Reštaurácia s pekným interiérom priestory reštaurácie. Dobrá lokalita pre oslavy a svadby Poprad. Pekný interiér našej reštaurácie, kde vám pripravíme vašu oslavu a svadbu. Dobrá lokalita pre oslavy oslávte Vaše slávnostné chvíle v našej reštaurácii. Reštaurácia na oslavy a svadby svadobná sála Poprad interiér. Pripravíme vašu oslavu a Vašu svadbu v pekných priestoroch. Malé stredné, ale aj veľké oslavy v pekných priestoroch. Priestory pre rodinnú oslavu Poprad.

Pekné priestory

Reštaurácia ponúka pekné svadobné priestory na svadby oslavy. Pekný interiér, kde si môžete vychutnať dobré jedlo oslavu a svadbu. Príďte si pozrieť našu reštauráciu pekné priestory na svadby oslavy. Veríme, že interiér našej reštaurácie sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť svadobnú oslavu u nás. Reštaurácia svadby oslavy Poprad. Priestor na oslavu výborná oslava svadba miesto. Ponúkame veľmi pekné prostredie pre Vašu svadbu miesto na oslavu. Významné rodinné jubileá či úspechy vašich detí treba poriadne osláviť. Pozvite svoju rodinu k nám ponúkame pekné prostredie. Priestor miesto na svadbu Poprad svadobné priestory pre Vašu svadbu. Prenechajte starosti s organizovaním svadby nám. Prenechajte starosti s organizovaním oslavy nám. Nádherné prostredie, vynikajúce služby, a tak isto výborná kuchyňa. Pekné priestory na oslavy Poprad svadby Poprad. Usporiadajte u nás svadbu alebo oslavu. Pekné a príjemné prostredie reštaurácie veľmi pekný priestor na svadbu. Pekný Priestor na svadbu priestory na oslavu priestory na svadbu. Priestory na svadbu, pekné miesto na svadbu. Miesto pre svadobnú hostinu v Poprade svadba miesto. Veľmi pekné prostredie, ochotný personál a výborné jedlo. Výborné miesto na dobrý obed v peknom prostredí. Užite si najkrajší deň mladomanželov v okúzľujúcom prostredí reštaurácie. Ponúkame vám priestory pre svadby, rodinná oslava, firemné večierky. Naša reštaurácia predstavuje ideálne miesto na oslavu. Cez pracovné dni ponúkame denné menu.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Jasná obloha

9.12°C

Poprad

Jasná obloha
Vlhkosť: 79%
Vietor: 1.03 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.