Pizza Poprad

Pizzeria EAST Point Poprad

Víta vás najlepšia pizza v Poprade!

V našej pizzerii Poprad vám ponúkame výnimočnú chuť a kvalitu. Každá naša pizza je starostlivo pripravená z vybraných ingrediencií, aby vám priniesla maximálny chuťový zážitok. Okrem širokej ponuky chutných pizzí nájdete aj množstvo ďalších výborných jedál.

Denné menu v reštaurácii EAST Point

Zažite chuťový pôžitok s naším denným menu v reštaurácii EAST Point Poprad. Naša ponuka sa pravidelne obmieňa, aby sme vám vždy priniesli čerstvé a lákavé chute. Tešíme sa na vašu návštevu v príjemnom prostredí našej reštaurácie.

Najlepšia pizza v Poprade

Príďte ochutnať najlepšiu pizzu v Poprade! V našej pizzerii EAST Point vám ponúkame výborne pizze a chutné menu pre všetkých milovníkov talianskej kuchyne. Vyberte si zo širokej ponuky pizze a užite si jedinečný chuťový zážitok.

Rôznorodá ponuka pizze

Naša ponuka pizze vám prináša rôzne druhy výbornej pizze. Od pondelka do piatku máte možnosť vychutnať si naše denné menu, ktoré zahŕňa nielen pizze, ale aj ďalšie lahodné jedlá. Ponúkame vám priestor na príjemné posedenie a chuťový zážitok pri chutnej pizze. Naša Pizza ponuka.

Upozornenie

Pizza tento výrobok môže obsahovať/obsahuje nasledovné alergény podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 1169/2011: pšeničná múka, ovsené vločky, mlieko, vajcia, lupinová múka, škrupinkové plody. Prosím, zvážte svoje alergie pred konzumáciou.

Pizzeria Poprad

Pizza Poprad pizzeria poprad east point

Výhodné ceny a kvalitné jedlo

Vychutnajte si naše výborne pizze za skvelé ceny. Pizzeria EAST Point v Poprade vám prináša kvalitné jedlo, pri ktorom si určite pochutnáte. Okrem chutných pizze vám ponúkame aj pestrý jedálny lístok a denné menu.

Výborná pizza čaká na vás v našej pizzerii v Poprade! Ak hľadáte skvelé obedové menu s chutnými jedlami, ste na správnom mieste. Navštívte náš Pizza Restaurant a objavte náš bohatý jedálny lístok s denným menu.

Každý pracovný deň vám ponúkame lahodné obedové menu, kde si môžete vybrať z rôznych polievok, hlavných jedál a samozrejme, vynikajúcich pizzí. Naša reštaurácia je ideálnym miestom pre výborný obed v Poprade.

Naši kuchári vám pripravia jedlá s láskou a starostlivosťou, a to všetko za výhodné ceny. Bez ohľadu na to, či máte chuť na klasickú pizzu, špagety, rizoto alebo iné chutné jedlá, náš jedálny lístok vám ponúka široký výber.

Pridajte sa k nám v Pizza Restaurant Poprad a nechajte sa očariť najlepšou pizzou v meste. Tešíme sa na vašu návštevu!

Oslavy a firemné akcie

Hľadáte miesto na oslavu, firemnú akciu alebo jednoducho príjemné posedenie s priateľmi? Naša reštaurácia v Poprade je ideálnym miestom. Ponúkame priestory na oslavy s skvelým jedlom a občerstvením. Neváhajte nás kontaktovať pre rezerváciu alebo viac informácií.

Interiér

Pizza Restaurant

Vitajte v našej Pizza Restaurant, najlepšej reštaurácii v Poprade! S radosťou vás privítame a poskytneme vám vynikajúce gastronomické zážitky.

Naše menu je plné chutných a kvalitných jedál, vrátane lahodných pizzí, ktoré vás určite potešia. Môžete si objednať naše jedlá aj telefonicky, stačí zavolať na číslo 0911 717 334.

Obedové menu v našej Pizzerii je bohaté na skvelé chutné jedlá a pizze, ktoré sú pripravované s láskou a starostlivosťou. Ak hľadáte miesto, kde si môžete pochutiť na dobrom jedle a vynikajúcej pizze, ste na správnom mieste.

Príďte k nám do Pizza Restaurant Poprad a nechajte sa očariť naším jedinečným menu a príjemnou atmosférou. Tešíme sa na vašu návštevu!

pizza restaurant poprad menu pizzeria poprad east point

Ponúkame vám ideálne priestory na oslavy v našej pizzerii v Poprade! Okrem chutného obedového menu sme hrdí na kvalitu našich vynikajúcich pizzí. V našej Pizzerii Poprad nájdete skvelé miesto na oslavu, s vynikajúcim jedlom a nápojmi.

V našich priestoroch máte možnosť užiť si rodinné oslavy alebo firemné akcie v príjemnom prostredí. Ponúkame širokú škálu možností pre vaše osobné alebo pracovné podujatia.

Nech už plánujete rodinnú oslavu alebo firemnú akciu, naša pizzeria vám poskytne nielen vynikajúce jedlo, ale aj príjemné prostredie pre vašu udalosť. Príďte a oslavujte s nami v najlepšej pizzerii v Poprade!

Naše služby

Ponúkame

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na oslavu

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Pizza Poprad

Dobré chutné menu

Pizzeria Poprad

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Málo oblakov

27.17°C

Poprad

Málo oblakov
Vlhkosť: 50%
Vietor: NNE pri 2.57 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.