Pizza Poprad

Pizzeria EAST Point Poprad

Pizza Poprad

Najlepšia Pizza Poprad ponúkame Vám, chutnú pizzu a dobré jedlá v príjemnom prostredí. Pizzeria Poprad ponúkame tu najlepšiu pizzu. Dobrá chutná a chrumkavá pizza z vybraných ingrediencií. Ktorá poteší Vaše chuťové bunky. Ponúkame Vám chutnú pizzu a množstvo výborných jedál. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky chutná pizza Poprad. Pizzeria s dobrou a chutnou pizzou denné menu Pizza Poprad. Môžete si pozrieť jedálny lístok denné menu. Reštaurácia EAST Point Poprad.

Pizza menu

Pizza menu pozrite si aké dobré a chutné menu Vám ponúka dobrá Pizza Poprad. Ponúkame Vám chutné jedlo, vynikajúcu pizzu a dobré a chutné menu. Pizzeria Poprad výborné pizza menu a denné obedové menu. Vyberte si dobrú pizzu z našej ponuky Pizzeria Poprad EAST Point. Kde Vám ponúkame najlepšiu pizzu a príjemné posedenie. Ponúkame Vám posedenie pri chutnej pizze Poprad výborné pizza menu. Radi Vás privítame v našich pekných priestoroch. Kde Vám ponúkame najlepšiu pizzu. Pozrite si naše menu Poprad. Ponúkame Vám posedenie pri chutnej pizze Pizzeria EAST Point Poprad.

Najlepšia pizza v Poprade

Najlepšia pizza v Poprade príďte sa dobre najesť k nám. Dobré jedlá na obed, navštívte nás Pizzeria Poprad EAST Point. Dobré pizze a dobré chutné menu na dobrý obed. Najlepšia pizza Poprad príďte na pizzu. Čo na obed príďte na pizzu na dobrú pizzu k nám do pizzerie v Poprade. Čo na obed dobrá pizza príďte a vychutnajte si tie najlepšie pizze. Ponúkame najlepšiu naj chutnejšiu pizzu. Najlepšia pizza Poprad. Najlepšia pizza v Poprade, ak si milovníkom pizze. Vyberte si najlepšiu naj chutnejšiu pizzu pre Vás. Príďte si ju vychutnať. Rôzne druhy pizze u nás si vyberiete z rôznych druhov pizze. Nielen z rôznych druhov pizze, ale aj dobré jedlá na obed. Príďte sa dobre najesť ponúkame výbornú pizzu. Ponúkame dobrú chutnú pizzu a obedové menu. Čo na obed dobrá pizza za dobré ceny. A množstvo ďalších chutných jedál, ktoré vám určite budú chutiť. V ponuke máme bohatý výber jedál dobrých jedál a najlepšej pizze. Ponuka pizze Poprad ponúkame Vám, chutnú pizzu ponuka pizze. Piccante Calabrese, Šunková, Margherita, Salami, Quattro Formaggi. Pizza s dobrou pizzou vyberte si z ponuky. Príďte a vychutnajte si dobrú pizzu za dobré ceny. Reštaurácia EAST Point Poprad.

Pizza Poprad

Ponuka pizze

Ponuka pizze Poprad, rôzne druhy výbornej pizze. Pizzeria Poprad ponuka pizze. Poprad pizza ponúkame pizzu podľa ponuky. Ponuka pizze Poprad ponúkame najlepšiu pizzu a skvelé jedlá na obed. Pizza Poprad ponúka tieto druhy pizze od pondelka do piatku. Pizzeria Poprad ponuka pizze ponúka výbornú pizzu denné menu. Okrem chutnej pizze a jedál pre vás pripravujeme denné menu. Ponúka pizze ponúkame pizzu pozrite si našu ponuku pizze. Našu ponuku pizze a vyberte si tú najlepšiu pizzu. Poprad Pizza naša aktuálna ponuka výbornej pizze. Vychutnajte výbornú pizzu, príďte sa dobre najesť. Pizza restaurant ponúkame rôzne druhy pizze a ponúkame príjemné posedenie. Okrem chutnej pizze a jedál pre vás pripravujeme obed menu. Tešíme sa na vašu skorú návštevu príďte nás navštíviť. Vychutnajte výbornú pizzu, príďte nás navštíviť dobre sa najesť.

Srdečne Vás pozývame do našej reštaurácie. Vychutnajte dobré jedlá a chuť dobrej pizze. Vychutnajte skvelú pizzu. Pizzeria s dobrou pizzou, pre milovníkov pizze. Sami vieme, že nič nie je lepšie, ako vychutnať si dobré jedlo. Vychutnať chuť dobrej pizze v dobrej pizzerii. Srdečne Vás pozývame do našej reštaurácie. Aj za menej peňazí si môžete vychutnať najlepšiu pizzu. Vychutnať si dobré jedlo a pizze v pizzerii. Vyberte z ponuky na, čo máte chuť. Poprad pizza s dobrou pizzou vychutnajte si našu skvelú pizzu. Vieš, kde nájdeš tú najlepšiu pizzu. Pizza Restaurant Poprad menu ponúkame výbornú pizzu v meste Poprad. Jedálny lístok pizza menu ponúkame denné obedové menu.

Upozornenie

Tento výrobok môže obsahovať/obsahuje tieto alergény (podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 1169/2011): pšeničná múka, ovsené vločky, mlieko, vajcia, lupinová múka, škrupinkové plody..

Pizzeria Poprad

Pizza Poprad pizzeria poprad east point

Pizzeria Poprad

Najlepšia Pizzeria Poprad dobrá pizza obedy a dobré jedlá. Radi Vás privítame v našej pizzerii. Prajeme Vám dobrú chuť. Pizza Restaurant ponúka pizzu obedové menu. Hlavné jedlá, polievky, obed menu, pizza menu. Hlavné jedlá a polievky každý deň máte na výber. Každý pracovný deň ponúkame dobré denné menu Pizzeria v Poprade. Denné menu pizza obedy. Pizza restaurant príďte si vychutnať skvelú pizzu. Pizzeria Poprad, dobrá chrumkavá pizza vždy poteší. Keď je za vynikajúcu cenu, tak je to dvojitá radosť. Je to obľúbené jedlo naprieč všetkými generáciami. Cestoviny, šaláty a dobré obedy menu z našej ponuky. Pizza s dobrou pizzou vyberte si z ponuky. Široký výber všetkých chutí a dobré obedy menu. Vychutnajte si našu skvelú pizzu. Najlepšiu pizzu z našej ponuky. Dobrá Pizzeria Poprad EAST Point Pizzeria s dobrou pizzou príjemnou atmosférou. Ponúkame chutné jedlo v príjemnom prostredí. Príďte si vychutnať dobrú pizzu u nás v našej pizzerii. Vychutnajte si vaše obľúbené jedlo u nás. Pizzeria s čapovanou kofolou a najlepšou pizzou Poprad. Pizzeria v Poprade ponúkame Vám príjemné posedenie pri dobrom českom pive. Pozrite si jedálny lístok pizza menu Poprad. Zastavte sa a skúste niektorú obľúbenú pizzu.

Kam na pizzu denné obedové menu pizza Poprad jedlo dobré jedlá na obed. Ak bývate v okolí a máte chuť na dobrú pizzu príďte k nám. Kam na pizzu Poprad Pizza Restaurant pozrite si jedálny lístok denné menu. Restaurant menu lístok dobrá Pizza Poprad jedlo dobré jedlá dobrý obed. Každý pracovný deň ponúkame chutné obedové menu. Obedovať môžete u nás máte výber z polievok, hlavných jedál a výborné pizze. Máte chuť na dobrú pizzu, tak príďte k nám do Pizza Restaurant Poprad menu. Pizze podľa výberu jedálny lístok pizza menu reštaurácia. Obed za výhodnú cenu príďte pochutnať si na výbornom jedle. Pizzeria a reštaurácia vám ponúka najlepšiu pizzu. Poprad Pizzeria najlepšia pizza dobré chutné menu chutný obed. Menu reštaurácia obed menu či sa rozhodnete pre pizzu, cestoviny, rizoto. Alebo chutný obed menu. Obedovať môžete u nás za výhodnú cenu. Obedovať a pochutnať si na výbornom jedle.

Hľadáte dobré miesto, kde by ste mohli zorganizovať oslavu? Či už chcete zorganizovať posedenie s priateľmi. Chcete zorganizovať oslavu či firemnú akciu. Dobré miesto, kde sa môžete výborne najesť. Restaurant to pravé miesto na výborný obed a posedenie s priateľmi. Ponúkame najlepšie jedlo, milá, ochotná obsluha a výborne pivo. K dobrému jedlu dobré pivo k výbornému jedlu patrí výborné pivo. Ponúkame bohatý výber dobrých jedál našej pizzerie v Poprade. Ponuka najlepšej pizze k dobrému jedlu dobré pivo. Hľadáte miesto pre posedenie pri dobrom jedle. Môžete posedieť pri dobrom jedle a pivku. Či už slávite narodeniny, jubileum, zásnuby, krstiny. Skvelé jedlo čapované pivo a výborná čapovaná kofola. Kde je kvalitné jedlo, nesmie chýbať kvalitná káva a čapovaná kofola. V prípade, že máte chuť na výbornú pizzu alebo iné jedlo z našej pizzerie. Alebo chcete pre svojich priateľov zorganizovať párty. Vaša oslava môže byť jedinečná a nezabudnuteľná. Ak hľadáte miesto, kde zorganizovať oslavu ste na správnom mieste. Ponúkame najlepšie jedlo pripravované iba z kvalitných a čerstvých surovín. To pravé miesto, kde sa môžete výborne najesť. Zároveň posedieť s priateľmi či rodinou.

Reštaurácia Poprad

Pizza Restaurant

Kam na pizzu

Pizzeria

Pizzeria a reštaurácia najlepšia reštaurácia Poprad. Radi Vás privítame v našej reštaurácii.

Menu si môžete objednať aj telefonicky.

Telefón: 0911 717 334

Poprad pizza menu dobré chutné. Dobré jedlá dobrý obed dobré chutné jedlá a pizze. Obedy menu Poprad Pizzeria dobré pizze na obed. Pizza Restaurant Poprad menu kam na dobrú pizzu.

Pizza Restaurant dobrá pizza Poprad jedlo. Pizzeria East Point Poprad, dobrá chutná a chrumkavá pizza. Pizza Restaurant dobrá pizza dobré jedlá, ponúkame pizzu pizza menu Poprad. Ponúkame príjemné posedenie pri dobrom českom pive každý pracovný deň. K dobrému jedlu patrí dobré čapované pivo a čapovaná kofola. Bohatý výber dobrých jedál. Poprad Pizzeria pekné prostredie, výborná kofola, výborná pizza v meste.

pizza restaurant poprad menu pizzeria poprad east point

Ponúkame priestory na oslavu, jedlo a občerstvenie na oslavu. Pizzeria ponúkame chutné obedové menu. Pizzeria dobré jedlo a skvelá chuť výbornej pizze. Pizzeria Poprad občerstvenie na oslavu. Priestory na oslavu, okrem dobrých a lacných obedov a dobrej pizze. Pizzeria ponúkame priestor dobré pizze, dobrý obed. Ponúkame priestory na rodinné oslavy a firemné akcie. Oslavy, príďte si užiť rodinnú oslavu alebo firemnú akciu. Najlepšia Pizzeria Poprad.

Naše služby

Ponúkame

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na oslavu

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Dobré chutné menu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.