Exteriér reštaurácie

Reštaurácia Poprad

East point Exteriér a okolie reštaurácie Poprad.

Exteriér a okolie reštaurácie Poprad

Lokalita

Budova EAST Point Poprad vás privíta na východe mesta, v Priemyselnom Areáli Poprad Východ, 058 01 Poprad. Nachádzame sa v areáli v blízkosti viacerých podnikov. Nájdete tu rôzne druhy podnikov. Druhy podnikov ako napríklad Autonova Poprad, STK, Autobazár AAA AUTO Poprad, STAVIVÁ, a ďalšie. Tichá lokalita neďaleko nájdete aj čerpaciu stanicu Jurki a Kamenárstvo ID STONE.

V priemyselnom areáli

Dobré jedlo v areáli pri návšteve okolitých firiem v Priemyselnom Areáli Poprad Východ. Nezabudnite sa zastaviť aj u nás v reštaurácii na výnimočné chutné menu keď navštívite areál. Naša reštaurácia EAST Point je miestom, kde si môžete vychutnať vynikajúce naše jedlo v príjemnom prostredí.

Exteriér

Reštaurácia sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí, čo ju robí ideálnym miestom pre svadby a oslavy. Reštaurácia sa nachádza v tichom prostredí ponúka nádherný výhľad na Vysoké Tatry, ktorý vám dodá pocit jedinečnosti. U nás môžete oslavovať až do rána, a radi vás privítame v našom príjemnom reštauračnom prostredí.

Ochutnajte naše menu

Navštívte nás a doprajte si zážitok z kvalitného jedla v útulnom prostredí s bezplatným parkovaním. Náš príjemný personál vás obslúži so štýlom, a naši kuchári sa postarajú o to, aby vaše jedlo bolo vždy výnimočné. Ochutnajte naše menu pozrite si našu širokú ponuku jedál a nápojov v našom menu.

Okolie

Fotografie nášho exteriéru a okolia nájdete v našej foto galérii. Reštaurácia EAST Point ponúka veľmi príjemné okolie s výhľadom na Vysoké Tatry. Parkovanie priamo pri objekte je zdarma, čo je ďalším pozitívom pre našich zákazníkov. U nás nájdete nielen jedinečné jedlo, ale aj príjemné a tiché prostredie, kde si môžete užiť výnimočné chvíle a naše jedlo.

Budova EAST Point Poprad príďte a nechajte sa očariť atmosférou EAST Pointu ! Budova našej reštaurácie Poprad areál na východe Popradu.

Reštaurácie Poprad a okolie

Hľadáte reštaurácie Poprad a okolie? Reštaurácie v okolí Poprad, ktoré ponúkajú denné menu. Hľadáte dobré jedlo, krásne prostredie, super obsluhu. Reštaurácie v okolí Poprad otvorené reštaurácie v okolí. Otvorené reštaurácie a denné menu v okolí Poprad. Radi Vás privítame v našej reštaurácii, kde Vám ponúkneme dobré jedlo. Navštívte našu reštauráciu Poprad s výhľadom na Vysoké Tatry. Reštaurácia Poprad ponúka pekné okolie reštaurácie bezplatné parkovanie a dobré jedlá. Pozrite si pekný interiér reštaurácie. Pozrite si dobré jedlá, ktoré Vám ponúkame.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Búrka

17.17°C

Poprad

Búrka
Vlhkosť: 67%
Vietor: WNW pri 5.66 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.