Exteriér reštaurácie

Reštaurácia Poprad

East point Exteriér a okolie reštaurácie Poprad.

Budova East Point Poprad sa nachádza na východe Popradu. Výjazd z Popradu na Hozelec. Priemyselný Areál Poprad východ. Budova East Point Poprad priemyselný Areál Východ, 058 01 Poprad. V blízkosti našej reštaurácie sa nachádza veľa firiem. Autonova Poprad, STK , Autobazár AAA AUTO Poprad, STAVIVÁ . Čerpacia stanica Jurki. Kamenárstvo ID STONE. Keď pôjdete navštíviť niektorú firmu. V priemyselnom areáli v Poprade na východe. Zastavte sa u nás na dobré chutné menu. Príďte sa dobre sa najesť do našej reštaurácie Poprad východ. Miesto, kde sa môžete dobre najesť.

Exteriér

Reštaurácia sa nachádza v tichom prostredí. Ideálne miesto na svadby, oslavy. Pekné prostredie nádherný výhľad na Vysoké Tatry z Popradu. Reštaurácia na oslavu alebo svadbu môžete oslavovať až do rána. Radi Vás privítame v našej reštaurácii na východe Popradu. Navštívte našu reštauráciu s výhľadom na Tatry. Pekné okolie reštaurácie Poprad bezplatné parkovanie. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Ochutnajte naše výborné menu. Doprajte si zážitok z kvalitného jedla. Navštívte našu reštauráciu, ktorá ponúka širokú ponuku jedál. Ponúkneme Vám dobré jedlo, domácu atmosféru a pekné okolie. V útulnom prostredí Vás obslúži príjemný personál. O dobré jedlo sa postarajú naši šikovní kuchári. Menu sme vytvorili tak, aby si každý našiel to svoje jedlo.

Okolie

Reštaurácia exteriér okolie reštaurácie. Fotografie nášho exteriéru a okolia. Exteriér a okolie. Okolie je veľmi pekné. Okolie ponúka pekné a tiché prostredie. V našej foto galérii si môžete pozrieť pekné okolie reštaurácie. Reštaurácia ponúka veľmi pekný výhľad na Vysoké Tatry. Veľkým plusom pre zákazníkov je tiché prostredie. Reštaurácia, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Exteriér reštaurácie v Poprade pekný exteriér. Reštaurácia, kde si môžete zorganizovať svadby oslavy. Pekný exteriér, pekné okolie, pekné prostredie s výhľadom na Tatry. Parkovanie priamo pri objekte bezplatné parkovanie.

Reštaurácie Poprad a okolie

Hľadáte reštaurácie Poprad a okolie? Reštaurácie v okolí Poprad, ktoré ponúkajú denné menu. Hľadáte dobré jedlo, krásne prostredie, super obsluhu. Reštaurácie v okolí Poprad otvorené reštaurácie v okolí. Otvorené reštaurácie a denné menu v okolí Poprad. Radi Vás privítame v našej reštaurácii, kde Vám ponúkneme dobré jedlo. Navštívte našu reštauráciu Poprad s výhľadom na Vysoké Tatry. Ponúka pekné okolie reštaurácie Poprad bezplatné parkovanie a dobré jedlá. Pozrite si pekný interiér reštaurácie. Pozrite si dobré jedlá, ktoré Vám ponúkame.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Rozptýlené mraky

-11.83°C

Poprad

Rozptýlené mraky
Vlhkosť: 85%
Vietor: 0.51 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.