Svadby oslavy a akcie Poprad

Miesto na oslavu miesto na svadbu Poprad

Svadby, rodinné oslavy, posedenia a firemné akcie

Svadby Poprad Vaša svadba a oslava v našej reštaurácii. Miesto na svadbu priestory na svadby priestory na svadbu Poprad. Miesto na rodinné oslavy, svadby, krstiny, stužková. Posedenie, firemné akcie Poprad. Priestory na organizovanie rodinných osláv, spoločenských udalostí. Miesto na firemné akcie v Poprade. Pekné miesto na narodeninové oslavy. Svadby, výročia, kary, promócie, stužkové a iné. Pekný priestor na vašu rodinnú oslavu. Rodinné posedenie rodinné stretnutia. Oslava narodenín detská oslava. Narodeninová oslava dospelých oslavy dospelých. Oslava narodenín dospelého, oslava na 50 narodeniny jedlo na oslavu 50 tky. Miesto na svadbu východné Slovensko. Svadobné menu lístok, ponúka jedlo na svadbu svadobné jedlá. Pozrite si slávnostné menu dole na stránke, svadobné menu ponuka. Menu na svadbu si môžete zostaviť presne podľa Vašich predstáv. Slávnostné menu na svadbu predjedlo, polievka, hlavné jedlo a dezert. Pohostenie na oslavu, hlavné jedlá pre Vašu rodinnú oslavu. 

Pohostenie na oslavu

Svadobné priestory pekný priestor na svadbu a občerstvenie na svadbu. Priestory na oslavu reštaurácia zameraná na domácu kuchyňu. Priestor na oslavy najlepšie miesto na svadbu oslavy v Poprade. Dobré jedlo pekný priestor na oslavu na svadbu. Jedlo na oslavu, občerstvenie na rodinnú oslavu. Oslavy pripravíme rodinné oslavy, párty oslavu v reštaurácii. Občerstvenie na oslavu, skvelá zábava dobré jedlo. Pekné a príjemné prostredie reštaurácie veľmi pekný priestor. Priestory na svadbu, miesto na svadobnú hostinu. Slávnostné menu na oslavu slávnostný obed slávnostné menu na svadbu (dole na stránke).

Najlepšie miesto v Poprade oslavy svadby.
01

Najlepšie miesto v Poprade

Reštaurácia EAST Point Poprad najlepšie miesto v Poprade. Najlepšie miesto priestory na oslavu Poprad. Najlepšie miesto priestory na svadbu Poprad. Kapacita 70 ľudí. Miesto na svadbu a oslavu v Poprade. Svadby Poprad rodinné oslavy Poprad.
02

Miesto na svadbu

Priestory na svadbu všetko na svadbu catering na svadbu svadobné menu.
03

Oslava

Oslava narodenín narodeninová oslava detská oslava rodinná oslava.
04

Firemné akcie

Firemné akcie posedenia firemná kapustnica koncoročné posedenie.
05

Catering

Dobrý catering zabezpečí, aby Vaša oslava bola výborná a podľa želaní.
06

Jedlo na oslavu

Menu pohostenie oslava narodenín jedlo na oslavu 50.
07

Občerstvenie na oslavu

Občerstvenie na oslavy misy na oslavy catering na oslavy švédske stoly.
08

Slávnostné menu

Slávnostné menu hlavné jedlá na oslavy slávnostný obed slávnostné menu
09

Catering na svadbu

Dobrý catering zabezpečí, aby Vaša svadba bola ten najkrajší svadobný deň.

Oslavy bez starostí

Oslavy bez starostí preneste starosť s prípravou oslavy na nás. Oslavy bez starostí, postaráme sa o všetko na oslavu. Vaša oslava bez starostí. Jedlá na oslavy výborné jedlo, menu na Vašu dobrú oslavu. Výborná oslava narodenín, občerstvenie pre oslavy. Čo pripraviť na oslavu, čo všetko treba pre Vašu oslavu. Výborná oslava bez starostí, zabezpečíme všetko, čo treba. Jedlo na oslavy, menu aj občerstvenie výborné oslavy a žiadne starosti. Postaráme sa o všetko, čo treba pre dobrú oslavu a žiadne starostí. Zabezpečíme pohostenie na Vaše oslavy, jedlo na oslavy. Výborné občerstvenie a pekné prostredie reštaurácie. Rodinná oslava a žiadne starostí s prípravou stačí sa dohodnúť. Čo treba pripraviť na rodinnú oslavu, čo všetko treba. Pohostenie hlavné jedlá pre Vašu rodinnú oslavu. Výborná oslava bez starostí Poprad my zabezpečíme, čo treba. Oslavy bez starostí preneste starosti s prípravou oslavy na nás.

Miesto na oslavu oslavy svadby.

Miesto na oslavu

Miesto na Vašu oslavu.

Oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie.

Naša reštaurácia je vhodná na akcie a oslavy spoločenské akcie. Vhodná na organizovanie rodinných osláv spoločenských a firemných akcií.

Okrem skvelej zábavy pekných priestorov a fantastického jedla vám ponúkame. Menu na vaše oslavy slávnostné menu a pohodlné parkovanie zadarmo. 

Naša reštaurácia miesto, kde sa dá príjemne posedieť. Vychutnať si naše dobré jedlo a Vašu oslavu. Vaša oslava v reštaurácii miesto na vašu oslavu Poprad.

Oslávte významné udalosti vašej rodiny v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Či už sú to narodeniny, krstiny, promócie, prvé sväté prijímanie či iné rodinné akcie a svadby. Catering Poprad poskytujeme cateringové služby. Cateringové služby sa dajú využiť na rôzne oslavy a akcie. Dobrý catering zabezpečí aby oslava bola výborná. Vaša svadba aj oslava si zaslúži Dobrý Catering. Všetko na Vašu oslavu poskytujeme kompletný cateringový servis. Všetko na Vašu oslavu výzdoba na Vašu oslavu.

Oslava oslavy narodeninová oslava oslava narodenín.

Kde usporiadať narodeninovú oslavu

Kde usporiadať narodeninovú oslavu, bez starostí. Najlepšia oslava každý si praje, aby jeho oslava bola výnimočná. Každý si praje, aby jeho oslava bola nezabudnuteľná. Vieme prispôsobiť Vašu oslavu Vašim požiadavkám. Prispôsobíme oslavu vašim predstavám. Vaša najlepšia oslava, hoďte starosti s organizáciou oslavy na nás. Kde usporiadať oslavy bez starostí, postaráme sa o všetko. Postaráme sa, aby to bola Vaša najlepšia oslava.

Oslava narodenín

Oslava narodenín určite patrí k momentom, ktoré si chcete spájať s krásnymi zážitkami. Oslavou narodenín v našej reštaurácii potešíte seba aj svojich priateľov a rodinu. Narodeniny, narodeninová oslava neváhajte zorganizovať narodeninovú oslavu. Narodeninová oslava máme vhodné priestory, príjemnú obsluhu a výborný catering.

Narodeninová oslava

Narodeninová oslava, je rozhodne niečo, čo treba osláviť vo veľkom. Oslava narodenín pripraviť narodeninovú oslavu doma, môže byť stresujúce a časovo náročné. Občerstvenie na oslavu prenechajte túto starosť nám usporiadame narodeninové oslavy a párty. Menu na oslavu narodenín jedlo na oslavu narodenín švédske stoly šaláty.

Narodeninová oslava dospelých

Narodeninová oslava dospelých nevadí koľko máte rokov, každé narodeniny treba osláviť. Narodeninová oslava narodenín dospelého, oslava na 50 narodeniny. Jedlo na oslavu 50 tky, oslava 30 narodenín, oslava na 60 narodeniny. Narodeninová oslava dospelých oslavy pre dospelých narodeninové oslavy. Oslava narodenín, úspešná oslava zabezpečíme občerstvenie na oslavu.

Detská oslava

Detská oslava narodeninová oslava pre chlapca oslava pre dievča. Detská narodeninová oslava v reštaurácii najlepšia detská oslava. Chcete pre deti nezabudnuteľnú detskú oslavu ponúkame miesto na detskú narodeninovú oslavu. Pripravujete oslavu MDD či iné podujatie pre deti pre rodiny s deťmi.

Detské oslavy

Detské párty a oslavy detské oslavy a party pre deti doprajte deťom výnimočnú oslavu s nami. Postaráme sa o to, aby sa vaše detské oslavy a party konali bez problémov. Detské oslavy zážitok, na ktorý Vaše dieťa nezabudne doprajte deťom výnimočnú oslavu. Ponúkame Vám skvelú možnosť usporiadať v našej reštaurácii originálnu detskú oslavu.

Rodinná oslava

Rodinná oslava reštaurácia poskytuje ideálne podmienky pre rodinnú oslavu. Neváhajte zorganizovať rodinnú oslavu máme na to vhodné priestory, príjemnú obsluhu a výborný catering. Rodinné oslavy, narodeninové oslavy, krstiny, sv prijímanie, birmovky, promócie a iné stretnutia. Ponúkame široké možnosti pre organizáciu rôznych spoločenských osláv s výbornou kuchyňou.

Svadba

Svadba, svadobný deň tento významný deň by mal byť plný radosti, šťastia a lásky. Svadba je významný medzník v živote ženy a muža. Chystáte svadbu alebo niekto z Vašich blízkych? Prežite Váš svadobný deň v našej reštaurácii pre Vás tak významný a krásny deň môžete prežiť u nás. Vyberte si našu reštauráciu a budete mať krásnu spomienku na tento váš významný deň. Radi Vám pomôžeme pri organizovaní Vašej svadby taký významný deň, ako je svadba, si nenecháme ujsť.

Svadby Poprad

Svadby Poprad Vaša svadba a oslava v našej reštaurácii. Svadby Poprad svadobná sála Poprad priestory na svadbu. Svadobná sála Poprad miesto na svadbu svadobné priestory. Priestory na svadbu s kapacitou 70 ľudí v Poprade svadby oslavy. Svadba Poprad svadobné priestory svadba priestor na svadbu. Kde mať svadbu Poprad a okolie? Miesto na svadbu priestory na svadbu svadobné priestory. Svadby oslavy máme skúsenosti s organizovaním svadby, svadba v Poprade. Čo treba na svadbu všetko na svadbu svadba Poprad.

Všetko na svadbu

Všetko na svadbu, miesto na svadby, svadobné menu, svadobná výzdoba. Svadba Poprad najlepšie miesto na svadbu v Poprade. Svadobná sála Poprad s kapacitou 70 ľudí. Svadba Poprad priestory na svadbu v Poprade. Svadba v Poprade svadobná sála svadba Poprad a okolie.

Čo všetko treba na svadbu

Miesto na svadbu

Miesto na svadbu Poprad jedinečné priestory na svadbu v Poprade. Krásne miesto na peknú svadbu a svadobnú hostinu. Svadba je výnimočný deň, deň svadby je jedinečný a nezabudnuteľný. My sa postaráme, aby Vaša svadba bola ten najkrajší deň. Ponúkame pekné priestory na svadbu v našej reštaurácii v Poprade. Svadobné priestory na svadbu v Tatrách v meste Poprad svadobná sála Poprad reštaurácia na svadbu. Miesto na svadbu východné slovensko pekné svadobné priestory v Poprade. Svadobná sála Poprad s kapacitou 70 ľudí pekná reštaurácia na svadbu priestory na svadbu. Naša reštaurácia Vám ponúka priestor na usporiadanie svadby oslavy.

Svadobné menu

Tradičné slovenské svadobné menu svadobné menu lístok. Tradičné menu patrí k svadbe. Kvalitné svadobné menu jedlá na svadbu. Svadobné jedlá dôležité je predjedlo na svadbe. Dobrá polievka hlavné jedlo na svadbu a dezert. Svadobné menu lístok, ponúka jedlo na svadbu svadobné jedlá. Pozrite si slávnostné menu dole na stránke, svadobné menu ponuka. Menu na svadbu si môžete zostaviť podľa Vašich predstáv. Menu na svadbu máte, svadobná hostina môže začať. Slávnostné menu na svadbu predjedlo, polievka, hlavné jedlo a dezert. Večer sa podávajú švédske stoly s teplým a studeným bufetom a guláš. Svadobné menu ponuka svadba Poprad.

Svadobná výzdoba

Príprava svadby výzdoba na svadbu výzdoba svadobného stola. Krásna výzdoba na svadbu výzdoba svadobných priestorov. Svadobná výzdoba v reštaurácii svadobná výzdoba stolov. Cena svadby závisí aj od toho či si budete želať svadobnú výzdobu. Vhodná svadobná výzdoba urobí slávnostný okamih svadby úžasným. Výzdobu si zákazníci zabezpečujú sami alebo ju vieme zabezpečiť aj my. Výzdoba svadobnej sály výzdoba svadobného stola. Príprava svadby svadobná výzdoba stolov všetko podľa želania. Vyzdobená sála v reštaurácii. Výzdoba svadba vieme zabezpečiť výzdobu podľa priania. Alebo je výzdoba vo vlastnej réžii klienta.

Catering Poprad poskytujeme cateringové služby catering na oslavu a svadbu. Jedlo a občerstvenie na oslavu catering a cateringové služby Poprad. Občerstvenie na Vašu oslavu a jedlo na Vašu oslavu. Catering Poprad cateringové služby sa dajú využiť na oslavy akcie a svadby.

Catering na svadbu

Catering na svadbu dobrý catering zabezpečí, aby Vaša svadba bola ten najkrajší deň. Svadba je oslavou lásky a dôležitým dňom. Patrí medzi najdôležitejšie životné udalosti. Dobrý catering od nás chutí všetkým výborné jedlá na svadbu. Svadobný catering kvalitné cateringové služby potrebné pre úspešnú svadbu v Poprade. Prenechajte organizáciu vašej svadby v rukách profesionálov. Miesto na svadbu východné Slovensko catering na svadbu. Oslávte Vašu svadbu snov s Vašimi hosťami v našej reštaurácii. Nerušene si Vašu svadbu užívajte. Zabezpečíme Váš veľký deň postaráme sa o ten najkvalitnejší servis. Aby bola Vaša svadba ten najkrajší a najromantickejší deň. Zabezpečíme výborné jedlá na svadbu. Zabezpečíme dobré jedlo na Vašu svadbu. Postaráme sa o celý svadobný catering ten najkrajší svadobný deň.

Rodinné oslavy firemné akcie svadby

Rodinné oslavy Poprad priestor na oslavu rodinné posedenia. Máte možnosť usporiadať rodinnú oslavu v Poprade. Rodinná oslava, svadba, firemný večierok, stretnutia s priateľmi. Priestory na svadby oslavy, miesto na rodinnú oslavu. Miesto na rodinné oslavy Poprad menu na oslavy. Catering Poprad, občerstvenie, catering, dobré jedlo slávnostné menu. Rodinné oslavy firemné akcie svadby. Rodinná oslava, jubileá, firemné akcie, svadba. Svadby v krásnom prostredí našej reštaurácie, menu na svadby oslavy. Rodinná oslava, posedenie všetko pre vašu rodinnú oslavu. Menu na oslavy, priestory na oslavu, výzdoba sály. Priestor na oslavu v Poprade rodinné posedenia.

Pohostenie na rodinnú oslavu

Pohostenie na rodinnú oslavu to najlepšie pohostenie na rodinnú oslavu. Vaša rodinná oslava, narodeniny, okrúhle jubileum, party oslava. Rýchle občerstvenie či ide o oslavu narodenín, výročia alebo iného životného úspechu. Dobré občerstvenie a pohostenie na oslavu je základ úspechu vašej akcie studené misy, studená kuchyňa.

Pohostenie na oslavu narodenín

Menu na narodeniny oslavu narodenín výborné narodeninové pohostenie dobré jedlo na oslavu narodenín. Pohostenie na oslavu narodenín zabezpečíme Vám dobré jedlo na narodeninovú oslavu. Menu na oslavy studené jedlá teplé jedlá na narodeniny menu na oslavy. Občerstvenie na oslavu narodenín chutné jedlá hlavné jedlo na narodeniny.

Hlavné jedlo

Hlavné jedlo výborné teplé jedlá na oslavu. Švédske stoly bufetové stoly teplé bufetové stoly, šaláty na oslavy chutné jedlo. Slávnostné menu chutné jedlo catering na oslavy pohostenie na oslavu hlavné jedlo. Studená kuchyňa obložené misy studené misy studené jedlá šaláty studené misy.

Rýchle občerstvenie na oslavu

Občerstvenie na party občerstvenie na Vašu oslavu obložené misy predjedlá na oslavu švédske stoly. Rýchle občerstvenie na oslavu párty oslava pohostenie na oslavu, občerstvenie na party. Misy na oslavu studené predjedlo studené jedlá na oslavu studené misy, studená kuchyňa. Čapovaná kofola, čapované pivo, výborná káva a výborné koláče.

Ponúkame výbornú kávu, výborné koláče a zákusky, čapovanú kofolu a čapované pivo.

Cateringové služby Poprad, poskytujeme cateringové služby na rôzne oslavy akcie a svadby. Catering Poprad cateringové služby sa dajú využiť na catering na oslavu a catering na svadbu. Catering a cateringové služby Poprad jedlo a občerstvenie na oslavu. Catering na svadbu rýchle občerstvenie hlavné jedlá a jedlo na svadbu.

Catering na oslavy

Dobrý catering zabezpečí, aby Vaša oslava bola výborná a podľa želaní. Vaše narodeninové oslavy, krstiny, promócie, plesy a akcie. Urobíme všetko pre to, aby bola Vaša oslava u nás dokonalým zážitkom.

Dobrý catering Vám zabezpečí, aby Vaša oslava bola výborná a nezabudnuteľná catering Poprad. Postaráme sa o vašu rodinnú prípadne firemnú oslavu. Zabezpečíme jedlo na rodinnú oslavu a firemný event.

Jedlo

Ponúkame Vám výborné jedlo občerstvenie na oslavu. Dobré jedlo a pitie je základom každej oslavy. Oslava je ideálnou príležitosťou na stretnutie. Posedenie s najbližšími a kamarátmi. Rodinná oslava, narodeniny, okrúhle jubileum. Silvester, posedenie s priateľmi. Ponúkame občerstvenie na oslavu. Dobré jedlo a pitie je základom každej oslavy. Oslava je ideálnou príležitosťou na stretnutie s najbližšími. Dobré jedlo dobrá zábava a príjemná atmosféra. By nemala chýbať pri žiadnej oslave. Ponúkame Vám výborné jedlo a príjemnú atmosféru.

Jedlo na oslavu jedlo na oslavy.

Slávnostný obed

Slávnostný obed pri akejkoľvek príležitosti si treba vychutnať. Príďte si vychutnať slávnostné menu s rodinou a sviatočný obed k nám. Slávnostný obed a výborné jedlo je na to výborná príležitosť. Sviatočný obed je čas sadnúť k sviatočnému stolu. A vychutnať slávnostné menu.

Slávnostný obed na narodeniny

Výnimočný deň si zaslúži výnimočnú oslavu. Vaše narodeniny sú výnimočný deň. Výnimočný deň si zaslúži výnimočnú oslavu narodenín. Slávnostný obed na narodeniny slávnostné menu na oslavu. Chystáte sa osláviť narodeniny? Vyberte si svoj slávnostný obed na narodeniny.

Menu na oslavu narodenín

Menu na oslavu narodenín. Každá narodeninová oslava nezáleží na veku si zaslúži dobré jedlo. Menu na oslavu narodenín oslava 50 tky alebo oslava 30 narodenín. Jedlo na oslavu 50 tky slávnostný obed na narodeniny. Pripravíme Vám menu na oslavu jedlo na oslavu narodenín.

Slávnostné menu na oslavu

Slávnostné menu na oslavu hodí sa na každú slávnostnú príležitosť. Slávnostné menu dobré a chutné jedlá, na oslavu. Pripravíme pre Vás tú najkrajšiu oslavu a slávnostné menu. Žiadna poriadna párty ani oslava sa nezaobíde bez slávnostného občerstvenia slávnostného menu.

Misy na oslavu

Misy na oslavu obložené syrové misy masové misy ideálne pre vaše oslavy. Studené misy vynikajúce a najmä krásne a chutné studené misy na oslavu. Studená kuchyňa obložené misy studené misy. Nielen na oslavy narodenín, ale aj na firemnú akciu. Studené jedlá na oslavy.

Teplé jedlá na oslavu

Teplé jedlá na oslavu studené jedlá, kvalitné jedlo na vašu oslavu alebo akciu. Teplé jedlo na rodinnú oslavu, svadbu a firemnú akciu. Hlavné jedlá a teplý bufet bufetové stoly. Švédske stoly teplý bufet polievky, teplé jedlá, bezmäsité jedlá, grilované jedlá. Rýchle teplé pohostenie.

Predjedlo

Predjedlo na oslavu výborná kombinácia chutí, ideálne predjedlá na oslavu. Predjedlo na oslavu sa hodí na všetky oslavy stimuluje chuť do jedla. Predjedlo pekné zdobené studené predjedlo stimuluje chuť do jedla. Predjedlá na oslavu zdobia sviatočný stôl a zvyšujú náladu.

Hlavné jedlá na oslavu

Hlavné jedlá na Vašu oslavu jednoduché chutné hlavné jedlá, na ktorých si pochutnáte. Výborné hlavné jedlo poradíme vám s výberom hlavného jedla na oslavu. Vyberiete si výborné predjedlo a ešte lepšie hlavné jedlo. Hlavné jedlo na oslavu slávnostné hlavné jedlo.

Slávnostná slepačia polievka

Domáca slepačia polievka s rezancami. Slávnostná slepačia polievka sa hodí na každú oslavu. Slepačí vývar s mäsom, zeleninou a rezancami. Hovorí sa, že silný domáci vývar je výborným liekom. Alebo polievka z hovädzieho vývaru.

Obložené misy

Studené misy. Zabezpečíme pre Vás obložené misy na každú príležitosť. Obložené misy podľa požiadaviek šunková, syrová, mäsové, miešané. Studené obložené misy pekné jednoduché obložené misy. Obložené misy na oslavu párty, kar, promócie. Studené misy Poprad.

Švédske stoly

Švédske stoly alebo bufetové stoly. Samoobslužný výdaj jedál švédske stoly na oslavu. Občerstvenie formou švédskych stolov teplé mäsové jedlá polievky. Teplé mäsové jedlá na švédske stoly. Kuracie bravčové rezne a pirohy. Švédske stoly na oslavu aj svadbu.

Šaláty na oslavu

Šaláty na oslavu šaláty sú výborné ľahké pokrmy. Skvelo hodia ako príloha i hlavný chod. Šaláty na oslavu studené šaláty výborné šaláty na oslavy. Vynikajúce domáce šaláty najlepšie šaláty. Parížsky šalát, zemiakový šalát s vajíčkom, pikantný bulharský šalát. Výborné šaláty.

Slávnostné menu

Tradičné slávnostné hlavné jedlo patrí k svadbe jedlo na oslavu. Slávnostné svadba menu na svadbu. Alebo už máte naplavovane svadobné menu pre svadobný deň. Slávnostné hlavné jedlo pripravíme pre Vás tie najkrajšie oslavy hlavné jedlá. Slávnostné menu na oslavu narodenín. Hlavné jedlo na oslavu 50 oslavy Poprad. Slávnostné menu pre slávnostnú udalosť ponúkame špeciálne slávnostné menu na slávnostnú príležitosť. Hlavné jedlá na oslavu a občerstvenie pre oslavy. Svadobné menu je veľmi dôležité pripraviť správne menu na svadbu. Slávnostné menu zostavíme presne podľa Vašich predstáv a vašeho priania. Hlavné jedlá na oslavu, jedlo na slávnostný obed. Vystavanie svadobného menu je stále náročnejšie. Predjedlá naštartujú chuťové poháriky a môže sa podávať slávnostné menu. Predjedlá na slávnostné menu. Prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo, káva. Pri výbere slávnostného menu Vám ochotne poradíme. Poradíme s výberom jedla pre Vašu slávnostnú udalosť.

Slávnostné menu Svadobné Menu

Slávnostné menu svadobné menu

Ponúkame možnosť cateringových služieb. Podľa dohody zabezpečíme prípravu jedál podľa Vášho výberu. Slávnostne menu ponuka slávnostných jedál catering. Cenová ponuka slávnostné menu, švédske stoly, bufetové stoly, catering. Bufetová ponuka, teplý bufet, studený bufet hlavné jedlá na Vašu oslavu. Jedlá na Vašu oslavu od základného menu až po švédske stoly. Slávnostné obedové menu si môžete zostaviť podľa vlastnej chuti.

Slávnostné obedové menu

Prípitok.

Vermuth biely s citrónom / Detské šampanské

Polievka.

Slepačí vývar s mäsom, zeleninou a rezancami

Hlavné jedlo.

Kurací plátok s broskyňou a syrom, ½ ryža, ½ hranolky, zeleninová obloha

Občerstvenie.

Voda s citrónom a mätou, Presso/Turecká káva alebo čaj

Menu 1 cena20,00€

Slávnostné menu 1 cena / osoba. Hlavné jedlá na oslavu.

Menu 1 cena14,00€

Slávnostné menu 1 cena detská porcia / osoba.

Prípitok.

Vermuth biely s citrónom / Detské šampanské

Predjedlo 1.

Šunkové rolky s chrenovou plnkou, zeleninová obloha, banketka

Predjedlo 2.

Plnená paradajka s kuracím šalátom, zeleninová obloha, banketka

Polievka.

Slepačí vývar s mäsom, zeleninou a domácimi rezancami

Hlavné jedlo 1.

Kurací steak plnený mozzarellou, bazalkou, sušenou paradajkou , 1/2 ryža 1/2 hranolky ,krokety , zeleninová obloha

Hlavné jedlo 2.

Tri druhy mäsa, prírodná / šampiňónová omáčka, ½ ryža, ½ opekané zemiaky

Občerstvenie.

Voda s citrónom a mätou, Presso/Turecká káva alebo čaj

Menu 2 cena25,00€

Slávnostné menu Poprad 2 cena / osoba. Hlavné jedlá na oslavu.

Menu 2 cena18,00€

Slávnostné menu Poprad 2 cena detská porcia / osoba. 

Prípitok.

Šampanské / Detské šampanské

Predjedlo 1.

Mozzarella s paradajkou, olivovým olejom a bazalkou

Predjedlo 2.

Cviklové Carpaciao so šunkovo – syrovým dobošom

Polievka.

Hovädzí vývar s mäsom, zeleninou a rezancami / pečeňové halušky

Hlavné jedlo 1.

Bravčový steak, syrová omáčka, ½ ryža, ½ hranolky, zeleninová obloha

Hlavné jedlo 2.

Plnená kuracia roláda so stehna, plnená syrom,šunkou,domáca zemiaková kaša

Hlavné jedlo 3.

Hovädzí steak v bylinkovej cruste, dubáková omáčka , ½ ryža + ½ krokety

Občerstvenie.

Voda s citrónom a mätou, Presso/Turecká káva alebo čaj

Menu 3 cena 32,00€

Slávnostné menu Poprad 3 cena / osoba. Hlavné jedlá na oslavu.

Menu 3 cena23,00€

Slávnostné menu Poprad 3 cena detská porcia / osoba. 

Bryndzové pirohy15,00€

1kg Bryndzové pirohy so slaninou a pažítkou

Halušky s bryndzou17,00€

1kg Halušky s bryndzou/kyslou kapustou, slaninou a smotanou

Kuracie rezne2,00€

70g Kuracie mini rezne

Bravčové rezne2,10€

70g Bravčové mini rezne

Farebné špízi2,50€

70g Kuracie farebne špízi

Kuracie krídla8,00€

1kg Grilované kuracie krídla

Kotlíkový guľáš25,00€

10 porcií Bravčový kotlíkový guľáš

Pečené koleno25,00€

10 porcii Bavorské bravčové pečené koleno

Šunková misa29,00€

1kg Šunkovo-syrová misa

Syrová misa35,00€

1kg Syrová misa s hroznom a orechmi

Bulharský šalát15,90€

1kg Pikantný bulharský šalát

Parížsky šalát15,90€

1kg Domáci parížsky šalát

Grécky šalát14,90€

1kg Grécky šalát s olivami a Feta syrom

Zemiakový šalát14,90€

1kg Domáci zemiakový šalát s vajíčkom

1kg Chlieb2,50€
1ks Banketka 0,30€
Múčnik 1.

Panacota s lesným ovocím

Múčnik 2.

Maková štrúdľa s višňami

Slávnostné obedové menu

V cene menu je zahrnuté slávnostná výzdoba, organza, sviečky, servítky vo farbe výzdoby. Ozvučenie miestnosti. Obsluha do 22:00 (Po-Št), 24:00 (So-Ne). Za každú načatú hodinu po je účtovaný dohodnutý poplatok.

Radi vám poradíme a pomôžeme pokiaľ by ste si nevybrali z daných ponúk. Môžete si slávnostné menu zostaviť podľa Vašich predstáv. S čím Vám veľmi radi pomôžeme. Radi vypočujeme vaše požiadavky a predstavy, aby sme mohli naplniť vaše očakávania. Špeciálne menu bio menu, diétne, vegetariánske menu či iné špeciálne menu. Slávnostné menu má zodpovedať charakteru udalosti, na ktorú je pripravované. 

Svadobné menu svadobné slávnostné menu. Tradičné slovenské svadobné menu. Slávnostné svadobné menu či menu na rodinnú oslavu vám radi pripravíme na mieru. Slávnostné menu pripravíme flexibilne a operatívne podľa vašich požiadaviek. Svadobné menu ponuka menu vieme zostaviť na mieru presne podľa Vašich predstáv. Vyberte si menu z našej ponuky alebo si zostavte vlastné slávnostné menu. Podľa požiadavky pripravíme pre Vašich hostí slávnostné menu. Jedlo vhodné pre celiatikov, vegetariánov či vegánov. Slávnostné menu tradičné slovenské svadobné menu. Vychutnajte si krásne chvíle spolu s Vašou rodinou alebo s priateľmi.

Image

Pečené bravčové mäso

Bravčové pečené a grilované mäso na oslavy a svadby pečené prasiatko na svadby, oslavy. Pečené prasiatko, bravčové koleno a rebrá sú naša špecialita šťavnaté pečené bravčové. Robíte oslavu, pripravíme Vám grilované špeciality, podľa Vášho želania bravčové pečené. Šťavnaté pečené bravčové mäso, bravčové koleno, bravčové pečené mäso na Vaše oslavy a svadby. Pomaly pečené, šťavnaté a ochutené bravčové mäso, šťavnaté pečené bravčové mäso na oslavy bravčové pečené na svadbu.

Pečené prasiatko

Pečené prasiatko našou špecialitou sú dochrumkava upečené prasiatka. Vhodné na rôzne rodinné oslavy či firemné akcie. Pečené prasiatko dochrumkava upečené prasiatko. Pečené prasiatko i oblohu pripravíme upravíme a naaranžujeme.

Konečná cena upečeného prasiatka s oblohou je v závislosti od hmotnosti prasiatka. Prasiatko je možné si vychutnať priamo v reštaurácii na objednávku. Pečené prasiatko sa teší veľkej obľube. Na spoločenských podujatiach a je veľkým lákadlom pre pozvaných.

Bravčové pečené a grilované mäso na Vašu oslavu a svadbu.

Bravčové rebierka

Bravčové rebierka grilované rebierka a pečené rebierka. Pre milovníkov grilovaných špecialít máme pripravené marinované bravčové rebierka. Bravčové rebrá grilované aj pečené výborné jedlá. Pomaly pečené bravčové rebrá. Grilované bravčové rebierka pečené rebrá s medom. Pikantné grilované rebierka. Bravčové rebierka bravčové rebrá.
Pikantné grilované bravčové rebierka v domácej marináde. Grilované rebierka s medom alebo cesnakom. Šťavnaté grilované rebierka skvelé grilované jedlo. Výborné grilované rebierka s brusnicovou omáčkou. Pochutnajte si na grilovaných rebierkach. Vo vynikajúcej medovej a jemne pikantnej marináde. Bravčové grilované rebierka reštaurácia Poprad.

Pečené koleno bravčové koleno.

Pečené koleno bravčové koleno obľubujú mnohí z nás. Pečené bravčové koleno na oslavu. Vychutnajte si pečené koleno na oslave. Pečené koleno na objednávku. Vyskúšajte pomaly pečené bravčové koleno. Klasickú mäsovú pochúťku od nášho kuchára. Pečené bravčové koleno je pochúťka pre priateľov. Bravčové koleno milý darček pre muža k sviatku.
Pečené bravčové koleno s prílohou a chlebom. Šťavnaté bravčové pečené koleno vás omámi svojou vôňou a chuťou. Zlatisté pečené bravčové koleno, horčica, feferóny, uhorky a chren. Pečené koleno na objednávku marinované a upečené. Bravčové pečené koleno a pečené zemiaky sú super typ pre labužníkov. Pečené koleno na objednávku bravčové pečené koleno na oslavu Poprad. Pečené koleno v reštaurácii.

Pečený bôčik.

Pečený bravčový bôčik pečený bôčik pečený bravčový bôčik. Pečený bôčik s chrumkavou kožou je skvelé jedlo, ktoré stojí za to vyskúšať. Dobre upečený bravčový bok je pochúťkou skôr pre pánov. Pikantný bôčik pečený s cesnakom a cibuľou. Pomaly pečený bôčik marinovaný v mede, horčici a kečupe. Pomaly pečený bravčový bôčik. Pomalým pečením sa z bôčika stáva delikatesa. 

Pomaly pečený bravčový bôčik s chrumkavou kožou. Pomaly pečený bôčik je jedna z najväčších klasík. Bôčik výborné jedlo, ktoré si môžete dopriať na svojej oslave. Je to pomaly pečené, šťavnaté a ochutené bravčové mäso. Výborný bravčový bôčik na oslavu Poprad.

Pečené prasiatko, bravčové rebierka, pečené koleno, pečený bravčový bôčik. Milovníkov zdravej stravy asi tieto jedlá moc nenadchli. Ale pre milovníkov pečeného bravčového sú to výborné voňavé a chutné jedlá. O bravčovom mäse sa hovorí, že nepatrí medzi zdravé potraviny. Veľa ľudí nedá dopustiť na bravčové mäso. Bravčové pečené mäso je veľmi vďačne jedlo. Je to pomaly pečené, šťavnaté ochutené bravčové mäso. Bravčové pečené mäso veľmi vhodné na oslavu a posedenie s priateľmi. Bravčové pečené mäso Vám radi pripravíme na Vašu spoločenskú udalosť.

Vyplňte požadované
Vyplňte požadované
Vyplňte požadované
Vyplňte požadované
Vyplňte požadované
Vyplňte požadované
Vyplňte požadované
Vyplňte požadované

Naše služby

Ponúkame

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na oslavy

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Rezervujte si svoje miesto na oslavu

Oslava v reštaurácii

Rodinné oslavy Poprad

Oslavy Poprad

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Jasná obloha

13.17°C

Poprad

Jasná obloha
Vlhkosť: 94%
Vietor: 0.51 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.