Nápoje nápojový lístok

Reštaurácie EAST Point Poprad

Nápojový lístok

Vitajte v našej reštaurácii, kde sme pre vás pripravili široký výber osviežujúcich nápojov. Či preferujete tradičné pivo či nealkoholické špeciality, naša ponuka zaručene poteší každého.

Alkoholické nápoje:

 • Vyberte si z našej bohatej ponuky pív, ktoré sú starostlivo vybrané pre vašu radosť a spokojnosť.
 • Kvalitné vína a koktaily, ktoré spríjemnia váš pobyt a doplnia chuť našich jedál.

Nealkoholické nápoje:

 • Osviežte sa lahodnými nealkoholickými nápojmi, ktoré sú dokonalým doplnkom k našim jedlám.
 • Čerstvé šťavy a nealkoholické koktaily pre tých, čo si chcú vychutnať jedinečný zážitok bez alkoholu.

Pripravte sa na príjemné chvíle v spoločnosti priateľov pri našich šálkach dobrej kávy a pohároch kvalitných nápojov. Naša kombinácia dobrej kuchyne a vynikajúcich nápojov vám zaručene poskytne dokonalý zážitok.

Sme hrdí na našu bohatú ponuku jedál a nápojov, a našim cieľom je dosiahnuť maximálnu spokojnosť našich hostí. Pozývame vás k prehliadke nášho reštauračného nápojového lístka v Reštaurácii EAST Point Poprad. Veríme, že si vyberiete niečo, čo vám bude chutiť.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a tešíme sa na to, že vás môžeme privítať.

Čapovaná Kofola Originál.

Nealkoholické osvieženie čapovaná Kofola a viac

V našej reštaurácii vám prinášame neodolateľnú ponuku nealkoholických nápojov s dôrazom na obľúbenú čapovanú Kofolu. Osviežte svoj pitný režim s našou špeciálnou čapovanou Kofolou a ďalšími výnimočnými nealkoholickými nápojmi.

Pitný režim je pre nás dôležitý, a preto sme pre vás pripravili široký výber osviežujúcich nealkoholických nápojov. Choďte nad rámec obvyklých možností a ochutnajte naše originálne kombinácie a receptúry. Sme presvedčení, že náš nápojový lístok vás poteší a nájdete si svoj obľúbený nápoj.

Pripravili sme pre vás príjemné prostredie, kde si môžete vychutnať svoj obľúbený nápoj v pohodlí. Máme pre vás miesto na príjemné posedenie pri obľúbenom nápoji a priestor na stretnutie s priateľmi. Okrem nealkoholických nápojov ponúkame aj špeciality slovenskej a svetovej kuchyne, vynikajúcu kávu a rozmanité cukrárenské špeciality.

Vyberte si zo širokej ponuky chladených nealkoholických nápojov, či už preferujete niečo teplé alebo studené. U nás nájdete aj výborné chladné a chladené nápoje, aby sme vám priniesli ten najlepší zážitok. Nech už preferujete alkoholické alebo nealkoholické nápoje, u nás máte možnosť vybrať si podľa svojich chuťových preferencií.

Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám príjemné chvíle v našej reštaurácii plnej lahodných nápojov a skvelého jedla.

Kofola originál čapovaná Kofola Originál

Čapovaná Kofola Originál - Osviežte si chvíle štýlom

Vychutnajte si jedinečný zážitok s našou čapovanou Kofolou Originál. V letných mesiacoch je táto osviežujúca nealkoholická pochúťka neodmysliteľnou súčasťou našej ponuky. Kvalita a chuť, ktorú ponúka, sú neprekonateľné.

Nielenže je čapovaná Kofola skvelým spoločníkom k dobrému obedu, ale je tiež ideálnym nápojom pre oslavy a svadby. S jej výrazným a osviežujúcim zážitkom z nealkoholického nápoja oslavujte každú príležitosť.

Ponuka Veľkostí:

 • 0,3 l - Výrazný zážitok, ideálny pre rýchlu osviežujúcu prestávku.
 • 0,5 l - Pre tých, čo chcú viac z tejto nezameniteľnej chuti.

Ceny:

 • 0,3 l za len 0,60€
 • 0,5 l za len 1,00€

Čapovaná Kofola Originál je skvelým spoločníkom pre vaše oslavy. Nechajte sa unášať jej výnimočným chuťovým zážitkom a doprajte si túto lahodnú pochúťku na každom stretnutí.

Tešíme sa, že vám môžeme priniesť nielen najlepšie jedlá, ale aj jedinečné nápoje, ktoré oživia každú príležitosť. Čapovaná Kofola Originál - pretože zážitok z nápoja môže byť rovnako dôležitý ako ten z jedla.

Kofola originál čapovaná- Kofola originál -

Kofola originál čapovaná

Čapovaná kofola originál - 0,3 l
Kofola sýtený nealkoholický nápoj osviežujúci nealkoholický nápoj. Výborné nealko nápoje na oslavu čapovaná Kofola Originál.

0,60€
Kofola originál čapovaná- Kofola originál -

Kofola originál čapovaná

Čapovaná kofola originál - 0,5 l
Kofola sýtený nealkoholický nápoj osviežujúci nealkoholický nápoj. Výborné nealko nápoje na oslavu čapovaná Kofola Originál.

1,00€
Čapované Pivo Staropramen - Osviežte si chvíle s výnimočným pivom

Čapované Pivo Staropramen - Osviežte si chvíle s výnimočným pivom

V našej reštaurácii sa môžete tešiť na nezameniteľný zážitok z čapovaného piva, konkrétne značky Staropramen. Toto sudové pivo vás náležite osvieži svojou rezkosťou, charakteristickou chuťou s jemnou chmeľovou vôňou a prirodzenou horkosťou.

Sme presvedčení, že čapované pivo Staropramen je skvelým spoločníkom k dobrému obedu alebo relaxačnému posedeniu s priateľmi. Ideálny je aj ako doplnok k bravčovému pečenému a grilovanému mäsu, pričom našou špecialitou sú pečené prasiatko, pečené kolená, rebrá a bôčik.

Grilované špeciality na oslavu:

 Sudy Piva na Oslavu:

Máte na výber sudy piva veľkosti 15l alebo 30l podľa dohody. Vaša oslava bude ešte výnimočnejšia s naším čapovaným pivom Staropramen.

Ceny čapovaného piva:

 • 0,3 l za 1,10€
 • 0,5 l za 1,60€

Náš cieľ je poskytnúť vám nielen skvelé jedlo, ale aj výborné pivo, ktoré doplní každý gastronomický zážitok. Pozývame vás, aby ste sa informovali o možnostiach, ktoré ponúkame, a aby ste si užili skvelú atmosféru pri oslavách s naším čapovaným pivom.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Čapované pivo

Čapované pivo

Čapované pivo Staropramen 0,3 l

1,10€
Čapované pivo

Čapované pivo

Čapované pivo Staropramen 0,5 l

1,60€
Osviežujúce nápoje našej ponuky nealko nápoje nápojový lístok.

Osviežujúce nápoje našej ponuky

Vitajte v našej reštaurácii, kde si môžete vychutnať vynikajúce osviežujúce nealkoholické nápoje z našej rozsiahlej ponuky. Naša široká škála nápojov zahŕňa nielen osviežujúce nealkoholické nápoje, ale aj špičkové alkoholické varianty pre každého.

Rôznorodá Ponuka:

Nápoje Pre Každý Chladný Alebo Horúci Moment:

 • Vychutnajte si nealkoholické sýtené a nesýtené nápoje, ako aj minerálne vody, energy drinky, ľadový čaj, džúsy a mnoho ďalších.
 • Naša ponuka obsahuje aj teplé a studené nápoje, aby sme vám zabezpečili maximálnu pohodu.

Ponuka Nápojového Lístka:

 • Nahliadnite do nášho nápojového lístka, kde nájdete všetko od čapovaných nápojov až po flaškové pivo a nealkoholické alternatívy.

Pripravili sme pre vás jedinečný zážitok, ktorý spočíva nielen v kvalite našich nápojov, ale aj v ich pestrej ponuke. Pridajte sa k nám a objavte najlepšie z nášho nápojového lístka.

Cenník nápojový lístok reštaurácie EAST Point Poprad cenník nápojov.

Fľaškové Pivo

Zlatý Bažant 12° 0,5 l 1,80€
Zlatý Bažant 10° 0,5 l 1,10€
Pilsner Urquell 12% 0,5 l 1,80€
Zlatý Bažant Radler 0,5 l 1,10€
Nealko Zlatý Bažant 0,5 l 1,10€
Birell Pomelo-Grep Nealko 0,5 l 1,60€
Birell Nealko 0,5 l 1,60€

Energy drink

Hell Energy Drink 0,25 l 1,50€

Džúsy

Rauch Džús Jablko, Pomaranč 0,2 l 1,50€
Rauch Džús Čučoriedka, Multivitamín 0,2 l 1,50€

Nealko Nápoje

Coca Cola 0,33 l 1,80€
Coca Cola Light 0,33 l 1,80€
Fanta Orange 0,33 l -1,80€
Sprite 0,33 l - 1,80€
Vinea White 0,33 l - 1,80€
Vinea Red 0,33 l 1,80€
Royal Crown Cola Slim 0,25 l 1,50€

Ľadové Čaje

Ľadový čaj (podľa ponuky) 0,25 l 1,60€
Rauch Ľadový čaj My Tea 0,25 l 1,70€
Natíva Ľadový čaj GREN TEA 0,25 l 1,50€

Minerálka

Mattoni 0,33 l (perlivá, jemne perlivá, neperlivá) 1,20€
Bonaqua Sparkling 0,25 l - 1,50€
Bonaqua Still 0,25 l - 1,50€
Korunní Minerálna Voda Sklo 0,33 l 1,50€

Pochutiny ku Káve a Pivu

Arašidy 100 g1,50€
Pistácie 75 g 2,50€
Tyčinky Slané 45 g 1,50€
Lupienky 20 g 1,50€
Toffifee Dezert 125 g 2,50€

Vychutnajte si našu rozmanitú ponuku nápojov a pochutín v príjemnej atmosfére našej reštaurácie. Ďakujeme za vašu návštevu!

Pivo v Poprade - Staropramenova oáza osvieženia

Hľadáte miesto, kde si vychutnáte výborné české sudové pivo v Poprade? Náš podnik je tým pravým miestom pre vás! Ponúkame vám výlučne najlepšie čapované pivo, pripravené s láskou a odbornosťou.

Prečo k nám na Pivo?

 • Výborné sudové čapované pivo, ktoré vás osveží.
 • Staropramen - jedno z najlepších českých pív.
 • Krásne orosené poháre, ktoré vytvárajú jedinečný zážitok.

Príďte k nám a zažite atmosféru pravého pivovaru. Naše čapované pivo je neodolateľné, a vždy, keď ho naservírujeme v orosenom pohári, vytvoríme nádherný pôžitok pre vaše chuťové poháriky.

Pivo na Oslavu:

 • Plánujete oslavu? Máme pre vás sud piva na oslavu! Pridajte k tomu naše výčapné zariadenie, a vaši hostia si budú môcť čapovať sami.
 • Staropramen je zárukou kvality a autenticity, čím vaša oslava získa špeciálny nádych.

U nás nájdete to, čo hľadáte - čapované pivo s tradíciou a výnimočným zážitkom. Tešíme sa na vašu návštevu v našom podniku, kde sa krásne orosený pohár piva stáva súčasťou nezabudnuteľného zážitku. Skvelé pivo, skvelá atmosféra - to všetko v Poprade!

Dobré Víno pre Vašu oslavu chuťových zážitkov

Naša ponuka kvalitných vín je zárukou, že si nájdete víno, ktoré skvele doplní váš obed. Veríme, že dobré víno je neodmysliteľným spoločníkom k výnimočnému jedlu a prináša do každej chvíle niečo špeciálne.

Prečo naše Víno?

 • Široká ponuka: Naša aktuálna ponuka zahŕňa výber kvalitných vín, ktoré spĺňajú vysoké štandardy.
 • Víno k obedu: U nás nájdete víno, ktoré ide dokonale k vašim obedom. Skombinujte chuť výnimočného jedla s nádherným vínom.
 • Dobre víno a dobre jedlo: Víno a jedlo sú pre nás umením a radi vám poskytneme jedinečný zážitok spojením týchto prvkov.

Nealko nápoje na oslavy:

 • Osviežujúce letné oslavy: Na našom nápojovom lístku nájdete nielen kvalitné alkoholické nápoje, ale aj osviežujúce nealko varianty pre vaše letné oslavy.
 • Rodinné oslavy a svadby: Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku nealko nápojov, ktoré osviežia vaše rodinné oslavy a svadby.
 • Osviežujúce nealkoholické nápoje: Naša ponuka obsahuje nealkoholické nápoje, ktoré sú nielen osviežujúce, ale aj plné lahodných chutí.

Chuťový raj pri obede: Koláče a osviežujúce nápoje

Nech už máte akýkoľvek obed, spravte si ho ešte príjemnejším doplnkom - výborným koláčikom alebo zákuskom. U nás nájdete širokú ponuku teplých a studených nápojov, ktoré skvele doplnia váš obed.

Osviežujúce nealkoholické nápoje:

 • Čapovaná Kofola je výbornou voľbou pre tých, ktorí si chcú vychutnať osviežujúci nápoj s originálnym príchutom.
 • Ak ste si už vybrali svoj obľúbený nápoj, prečo si ho nespríjemniť niečím sladkým? Ponúkame výborné koláče a zákusky, ktoré sú ideálnym spoločníkom k osviežujúcim nápojom. 
Najlepšie koláče a zákusky.

Najlepšie koláče a zákusky:

Naša ponuka obsahuje výborné koláče a zákusky, ktoré sú pripravené s láskou a starostlivosťou o detail. Po dobrom obede si zaslúžite len to najlepšie!

 • Náš výber koláčov: Stracciatella, Lohengrin, Salko tunel, Krémový špic, Čokoládový špic, Kocka, Laskonka, Kávové zrno.
<div>Stracciatella </div>
Stracciatella
<div>Lohengrin</div>
Lohengrin
<div>Salko tunel</div>
Salko tunel
<div>Krémový špic</div>
Krémový špic
<div>Čokoládový špic</div>
Čokoládový špic
<div>Kocka</div>
Kocka
<div>Laskonka</div>
Laskonka
<div>Kávové zrno</div>
Kávové zrno

Vyberte si svoj obľúbený koláčik z našej pestrej ponuky a doprajte si malý gastronomický zážitok po dobrom obede. Osviežujúce nápoje a lahodné koláče - skvelá kombinácia pre vaše chuťové poháriky!

Image

Medovníky a sladké lahôdky pre Vašu chuťovku

Kremnické medovníky:

 • Naša ponuka obsahuje výborné jemné plnené Kremnické medovníky, ktoré sú skvelým doplnkom k obedu. Ich lahodná chuť a jemná konzistencia vám spríjemnia každý zážitok.

Ďalšie sladké možnosti:

Nanuky a zmrzlina:

 • Na horúce dni pripravujeme osviežujúce sladké ľadové lahôdky - ovocné nanuky, ktoré vás príjemne ochladia. Vyberte si medzi rôznymi príchutiami, ako napríklad jahodová dreň, a užívajte si sladké ľadové osvieženie.

Osvežujúce pochutiny:

 • Ak sa chcete príjemne osviežiť v týchto horúčavách, kombinujte si nanuk s osviežujúcim nápojom. Tá správna voľba je úplne na vás, pretože si u nás môžete vybrať to, čo vám najviac chutí.

Tešíme sa, že vám môžeme ponúknuť sladké pochutiny, ktoré prinesú radosť do vášho dňa. Nech sa páči, vyberte si a užívajte si naše lahôdky!

Image

Teplé nápoje pre Vaše pohodlie

V našom podniku ponúkame výborné teplé nápoje, ktoré vám zahrejú srdce a potešia chuťové poháriky. Nech už je vonku akokoľvek, naše teplé nápoje sú vždy správnou voľbou.

Výborná káva:

 • Káva je nápoj, ktorý nám dokáže naštartovať deň a priniesť nám energiu. Naša výborná káva je jemná s bohatou chuťou aj penou. Zažite chvíle radosti nad šálkou výbornej kávy.

Kvalitný a chutný čaj:

 • Objavte čaro kvalitných bio čajov z našej aktuálnej ponuky. Ponúkame výber prémiových BIO čajov s rôznymi príchuťami. Užívajte si rituál pitia čaju a doprajte si chvíle pohody.

Bio Čaje:

 • Naša ponuka obsahuje výborné bio čaje, ktoré vás potešia nielen svojou kvalitou, ale aj jedinečnými príchuťami. Ochutnajte najrôznejšie varianty a nechajte sa unášať vôňou a chuťou prémiových čajov.

Teplé nápoje sú tou správnou voľbou nielen v sychravom počasí, ale aj v letných dňoch, keď si želáte oddýchnuť a dopriať si chvíle relaxu. Tešíme sa na to, že vám môžeme priniesť jedinečný zážitok s našimi teplými nápojmi!

Nápoje pre perfektný obed

Pri dokonalej jedálničke patrí aj správny výber nápojov, ktoré podporia a doplnia chuť vašich obľúbených jedál. U nás máte na výber širokú škálu nápojov pre rôzne chute a preferencie.

Víno a pivo:

 • Víno a pivo sú klasickým doplnkom k dobrému jedlu. Červené víno vynikne pri hovädzom mäse a červenom mäse, zatiaľ čo biele víno dobre padne k ľahším jedlám, cestovinám, rybám a šalátom. Čapovaná kofola originál je tiež obľúbeným nealkoholickým nápojom.

Citronáda a prírodná minerálna voda:

 • Poctivá domáca citronáda je skvelým osviežením k jedlu, a prírodná minerálna voda, bez ohľadu na to, či je sýtená alebo nesýtená, je vždy vítaná. Citronáda vás osvieži za každého počasia, a minerálna voda spolu s jedlom vynikne všetky úžasné chute.

Nealko nápoje:

 • Pre tých, ktorí dávajú prednosť nealkoholickým nápojom, ponúkame aj výborné osviežujúce nealkoholické nápoje a čapovanú kofolu. Tieto nápoje sú vhodné pre všetky príležitosti.

Obľúbené nápoje z našej ponuky:

 • V našej ponuke nájdete široký výber jedál a nápojov za skvelé ceny. Vyberte si svoje obľúbené nápoje a doprajte si dokonalý zážitok z jedla.

Tešíme sa na to, že vám môžeme ponúknuť široký výber nápojov, ktoré doplnia chuť vašich jedál a spríjemnia vám chvíle v našej reštaurácii.

Naše služby

Ponúkame

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na oslavy

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Reštaurácia

Čapovaná kofola, čapované pivo

Nealkoholické nápoje, teplé nápoje

Nápojový lístok reštaurácie

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Slabý dážď

9.17°C

Poprad

Slabý dážď
Vlhkosť: 87%
Vietor: SW pri 5.81 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.