Nápoje nápojový lístok

Reštaurácia Poprad

Nápojový lístok

Nápojový lístok ponuka alko aj nealko nápojov. Osviežujúce nealkoholické nápoje výborné čapované pivo. Strávte u nás príjemné chvíle v spoločnosti priateľov. Posedenie pri šálke dobrej kávy alebo pohári kvalitného alkoholického či nealkoholického nápoja. Okrem našich vynikajúcich jedál ponúkame aj množstvo osviežujúcich nápojov pre dokonalý zážitok. K našim nápojom sa vždy ideálne hodí vynikajúci zákusok. Vyberte si z našej ponuky jedál a nápojov. Kombinácia dobrej kuchyne, kvalitnej kávy a vynikajúcich nápojov. Radi Vás privítame a veríme, že si vyberiete z bohatej ponuky našich pív, nápojov a jedál. Našou hlavnou prioritou je dosiahnuť maximálnu spokojnosť našich hostí. Pozrite si reštauračný nápojový lístok Reštaurácia EAST Point Poprad.

Čapovaná Kofola

Čapovaná Kofola.

Nealkoholické nápoje

Čapovaná Kofola. Nealkoholické nápoje osviežujúce nealkoholické nápoje. Pitný režim je dôležitý, a preto vám ponúkame osviežujúce nealkoholické nápoje. Pozrite si náš nápojový lístok a vyberte si svoj obľúbený nápoj. Snažíme sa pre vás vytvoriť príjemne prostredie a ponúkame nealko nápoje.

Miesto na príjemné posedenie pri obľúbenom nápoji. Miesto na stretnutie s priateľmi. Ponúkame Vám špeciality slovenskej a svetovej kuchyne. Vynikajúcu kávu a cukrárenské špeciality. Výborné chladné a chladené nápoje.  Alkoholické a nealkoholické nápoje. Teplé a studené nápoje.

Čapovaná kofola

Kofola originál čapovaná.

Čapovaná Kofola Originál

Čapovaná Kofola je najobľúbenejší nápoj hlavne v letných mesiacoch. K dobrému obedu patrí aj dobré čapované pivo alebo čapovaná kofola. Čapovaná kofola, ktorú si môžete vychutnať aj na oslave alebo svadbe. Čapovaná kofola obľúbený osviežujúci nealkoholický nápoj na každú príležitosť. Kofola Originál čapovaná sýtený nealkoholický nápoj. Kofola vhodný nealko nápoj na oslavy.

Kofola originál čapovaná- Kofola originál -

Kofola originál čapovaná

Čapovaná kofola originál - 0,3 l
 - Kofola sýtený nealkoholický nápoj osviežujúci nealkoholický nápoj. Výborné nealko nápoje na oslavu. Čapovaná Kofola Originál.

0,60€
Kofola originál čapovaná- Kofola originál -

Kofola originál čapovaná

Čapovaná kofola originál - 0,5 l
 - Kofola sýtený nealkoholický nápoj osviežujúci nealkoholický nápoj. Výborné nealko nápoje na oslavu. Čapovaná Kofola Originál.

1,00€

Čapované pivo

Čapované pivo

Čapované pivo

Sudové pivo Staropramen. Pivo, ktoré Vás náležite osvieži. Má nezameniteľnú rezkosť, charakteristickú chuť s jemnou chmeľovou vôňou a prirodzenou horkosťou. Výborne sa hodí k dobrému obedu alebo k posedeniu pri pive. Čapované pivo výborný nápoj k bravčovému pečenému a grilovanému mäsu na vašu oslavu. Pečené prasiatko, pečené kolená, rebrá a bôčik sú naša špecialita. Grilované špeciality na oslavu, pripravíme Vám grilované špeciality podľa Vášho želania. Sud piva na oslavu. Na oslavu si môžete objednať svoj sud piva (15l, 30l podľa dohody). A rodinná oslava alebo firemná akcia môže začať. Skvelé jedlo a pivo, ktoré k nemu neodmysliteľne patrí. Informujte sa o možnostiach, ktoré ponúkame. Sud piva na oslavu Poprad.

Čapované pivo

Čapované pivo

Čapované pivo Staropramen 0,3 l

1,10€
Čapované pivo

Čapované pivo

Čapované pivo Staropramen 0,5 l

1,60€
Nealko nápoje nápojový lístok.

Osviežujúce nápoje

Naša ponuka vynikajúcich nápojov. Osviežujúce nealkoholické nápoje. Široká ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov. Ponuka širokého sortimentu alkoholických a nealkoholických nápojov. Pochutín cukroviniek a koláčov za výborné ceny. Ponúkame alkoholické a nealkoholické nápoje, víno, pivo, pochutiny. Ponuka nealkoholických sýtených a nesýtených nápojov. Vyberte si z našej širokej ponuky nápojov. Flaškové pivo, nealko pivo, nealko nápoje, minerálne vody, energy drink, ľadový čaj, džúsy, pochutiny. Teplé a studené nápoje. Alkoholické a nealkoholické nápoje nápojový lístok. 

Ponuka nápojov

Ponuka nápojov široká ponuka nápojov nápojový lístok. V našej ponuke nájdete rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje. Alkoholické a nealkoholické nápoje ponuka čapovaných nápojov. Ponuka nápojov nahliadnite do ponuky teplých a studených nápojov. Ponuka nealkoholických sýtených a nesýtených nápojov. Najlepšie pivo.

Cenník nápojov

Reštauračný nápojový lístok. Cenník nápojov nápojový lístok.

Flaškové pivo

Zlatý Bažant 1,80€

Zlatý Bažant fľaškové 120,5 l

Zlatý Bažant 1,10€

Zlatý Bažant fľaškové 100,5 l

Pilsner Urquell 1,80€

Pilsner Urquell 12% fľaša 0,5 l

Zlatý Bažant Radler 1,10€

Zlatý Bažant Radler fľaškové 0,5 l

Nealko Zlatý Bažant 1,10€

Zlatý Bažant Nealkoholické pivo fľaškové 0,5 l

Birell pomelo - grep nealko 1,60€

Fľaškové pivo 0,5 l

Birell nealko 1,60€

Fľaškové pivo 0,5 l

Energy drink

HELL Energy Drink 1,50€

Hell Energy 0,25 l

Džúsy

Rauch džús v skle1,50€

Džús Rauch v skle - jablko, pomaranč, 0,2 l

Rauch džús v skle1,50€

Džús Rauch v skle - Čučoriedka, multivitamín,  0,2 l

Nealko nápoje

Coca Cola 1,80€

0,33 l

Coca Cola Light1,80€

0,33 l

Fanta Orange1,80€

0,33 l

Sprite1,80€

0,33 l

Vinea white1,80€

0,33 l

Vinea red1,80€

0,33 l

Royal Crown Cola Slim1,50€

0,25 l

Ľadové čaje

Ľadový čaj ( podľa ponuky ) 1,60€
0,25l
Rauch Ľadový čaj 1,70€

Ľadový čaj Rauch My Tea 0,25l

Natíva Ľadový čaj 1,50€

Ľadový čaj Natíva GREN TEA  0,25l

Minerálka

Mattoni 1,20€

0,33 l /perlivá, jemne perlivá, neperlivá/

Bonaqua (sparkling) 1,50€

0,25 l

Bonaqua (still) 1,50€

0,25 l

Korunní minerálna voda sklo1,50€

0,33l SKLO

Pochutiny ku káve pochutiny ku pivu

Arašidy 1,50€

100 g

Pistácie 2,50€

75 g

Tyčinky slané1,50€

45 g

Lupienky 1,50€

20 g

Toffifee 2,50€

Toffifee Dezert 125g

Pivo Poprad

Kam na pivo? Výborné sudové čapované pivo v Poprade. Najlepšie české pivo. Zastavte sa na vynikajúce orosené pivo. Príďte k nám si vychutnať dobré pivo. Poprad výborné čapované pivo. Kam na pivo na dobré pivo Poprad. Príďte na jedno orosené najlepšie pivo. Niet nad krásne orosený pohár piva. Najlepšie orosené pivo v Poprade.

Sud piva na oslavu

Sud piva na oslavu, dobré čapované pivo v Poprade Staropramen. Pivovary Staropramen sú druhým najväčším výrobcom piva v Českej republike. Svojím zákazníkom ponúkajú jedno z najširších portfólií značiek piva.

Pivo na oslavu. My Vám ponúkame sud piva na oslavu a výčapné zariadenie. Staropramen pivo na oslavu sud piva na oslavu a môžete si čapovať sami. Sud piva na oslavu a výčapné zariadenie. Sud piva s pipou na oslavy Poprad najlepšie pivo.

Dobré víno

Dobré vína ponúkame kvalitné vína podľa aktuálnej ponuky. Dobré víno k obedu. Dobré víno vhodný nápoj k dobrému obedu. Dobré víno a dobré jedlo patria k sebe.

Nealko nápoje

Osviežujúce nápoje na letné oslavy. Kvalitné alko i nealko nápoje na Vaše rodinné oslavy a svadby. Nealko nápoje na oslavu. Osviežujúce nealkoholické nápoje.

Čo si dať k dobrému obedu?

Čo si dať k obedu? Čo tak si dať k dobrému obedu chutný koláčik alebo zákusok. Ponúkame teplé nápoje a studené nápoje.

Osviežujúce nealkoholické nápoje

Osviežujúce nealkoholické nápoje čapovaná kofola. Vybrali ste si svoj obľúbený nápoj a radi by ste si k nemu dali niečo sladké? Pitie osviežujúceho nápoja si môžete spríjemniť dobrým koláčom či zákuskom. Zákusok ku káve s dobrým nápojom.

Image
Najlepšie koláče

Najlepšie koláče

Ponúkame výborné koláče k obedu s nápojom. Výborné koláče a zákusky po dobrom obede. Vychutnajte si po dobrom obede výborný koláčik z našej ponuky s dobrým nápojom. Koláčik ako dezert ku kávičke po dobrom obede.

<div>Stracciatella </div>
Stracciatella
<div>Lohengrin</div>
Lohengrin
<div>Salko tunel</div>
Salko tunel
<div>Krémový špic</div>
Krémový špic
<div>Čokoládový špic</div>
Čokoládový špic
<div>Kocka</div>
Kocka
<div>Laskonka</div>
Laskonka
<div>Kávové zrno</div>
Kávové zrno

Vyberte si svoj koláčik z našej ponuky koláčov. Osviežujúce nápoje a koláče. K dobrému nápoju koláče.

Image

Medovníky

Kremnické medovníky výborné jemné plnené medovníky, ktoré si môžete dať k obedu. V ponuke sladkostí nájdete aj klasickú kokosovú tyčinku a turecký med. Sladkosti, ktoré sa výborne hodia k dobrej káve alebo minerálke. Vychutnáte si ich aj k dobrému čaju alebo k vášmu obľúbenému nápoju. Správna voľba je už na Vás.

Nanuky a zmrzlina

Nanuky a zmrzlina. Sladké, ľadové osvieženie na horúce dni. Ovocné nanuky, ktoré vás príjemne osviežia. Jahodová dreň či nanuky nás maximálne osviežia a príjemne schladia. Ak sa chcete príjemne osviežiť v týchto horúčavách môžete si vychutnať nanuk a osviežujúci nápoj.

Image

Teplé nápoje

Teplé nápoje výborná káva, kvalitný a chutný čaj. Výborné bio čaje. Je úplne prirodzené, že vymeníme ľadové drinky, radlery a iné osviežujúce nápoje. Za tie, ktoré nás v sychravom počasí zahrejú. Ale teplé nápoje kvalitnú kávu a výborný čaj si radi vychutnáme aj v letnom období. Kvalitné čaje, vychutnajte si chvíle pohody nad šálkou kvalitného čaju. Bio čaje ponúkame kvalitné čaje výborné bio čaje. Ponúkame čaje podľa aktuálnej ponuky.

Výborná káva

Výborná káva nápoj, bez ktorého si veľa z nás nedokáže predstaviť deň. Káva naštartuje náš metabolizmus a podporuje kardiovaskulárny systém. Káva, ako nápoj je výborná jemná káva s bohatou chuťou aj penou.

Čaj

Bio čaje podľa aktuálnej ponuky. Kvalitné bylinkové čaje. Objavte čaro kvalitných bio čajov. Vyskúšajte najrôznejšie príchute a podľahnite rituálu pitia čaju! Doprajte si Bio čaje z našej ponuky. Ochutnajte naše prémiové BIO čaje.

Nápoje k obedu

Nápoje k dobrému obedu. K dobrému jedlu v reštaurácii je príjemné objednať si aj pohár vína či iného vhodného nápoja. Víno spoločne s pivom tvoria klasiku, ktorou sa nič nepokazí. Nápoje k obedu koláče a výborná káva k dobrému obedu alebo na vašu oslavu. Čapovaná kofola originál je tiež obľúbená klasika medzi nealkoholickými nápojmi. Vyberte si svoj obľúbený nápoj k obedu. Čapovaná kofola a čapované pivo je výborná voľba. Výborne sa hodí chladná minerálka alebo osviežujúce nealkoholické nápoje.

Nápoje k jedlu

Nápoje k jedlu. Pivo je takmer jasnou voľbou pri tradičných slovenských a českých jedlách, ktoré ako prílohu obsahujú dusenú knedľu, omáčky a kapustu. Dopĺňa sýtu chuť pečeného bravčového a hovädzieho mäsa, gulášu či kapustnice, pri ktorých je aj neodmysliteľnou gastronomickou súčasťou.

Biele víno je vhodné kombinovať s ľahkými potravinami, pretože vyzdvihuje ich prirodzenú chuť. Veľmi vhodné je zvoliť biele víno k cestovinám akéhokoľvek druhu, k šalátom, no v neposlednom rade k rybám a morským plodom.

Doslova pravým opakom bieleho je červené víno, ktoré v nás už svojou farbou evokuje silu. Jeho chuť je výrazná a voňavá. Červené víno rozhodne nezatieni chuť hovädzích steakov, teľaciny či iného červeného mäsa.

Citronáda

Citronáda k jedlu. Poctivá domáca citronáda, ktorá vás osvieži za akéhokoľvek počasia. Domáca limonáda je podstatne zdravšia, ako kúpená malinovka, či ochutená voda. Poctivá domáca citronáda dobre padne po skvelom obede, ale aj ako osvieženie v horúcich dňoch. To, že organizmus ocení vodu je jasné. 

Prírodná minerálna voda je veľmi vhodná. Bez ohľadu na to, či sýtená alebo nesýtená aj minerálna voda je veľmi vhodná k obedu. Minerálka prospieva zdraviu a zároveň necháva vyniknúť všetky úžasné chute. Správna kombinácia jedál a nápojov vedie ku skutočnému pôžitku z jedla. Čapovaná kofola a výborné osviežujúce nealkoholické nápoje k obedu pasujú.

Obľúbené nápoje

Naša ponuka nápojov. Vyberte si z našej širokej ponuky jedál a nápojov. Vyberte si z našej širokej ponuky. Svoje obľúbené nápoje za skvelé ceny.

Naše služby

Ponúkame

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na oslavy

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Reštaurácia

Čapovaná kofola, čapované pivo

Nealkoholické nápoje, teplé nápoje

Nápojový lístok reštaurácie

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Jasná obloha

9.12°C

Poprad

Jasná obloha
Vlhkosť: 79%
Vietor: 1.03 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.