Koláče a zákusky

Výborné zákusky

Výborný koláč

Najlepšie koláče

Zákusok

Najlepšie zákusky

Medovníky

Medovníčky

Zákusky a koláče sú obľúbenou klasikou. U nás nájdete bohatý výber obľúbených koláčov a zákuskov. Výborné koláče Poprad osviežujúce a výborné zákusky Poprad. Ponuka zákuskov a koláčov. Výborné koláče Poprad bohatý výber obľúbených koláčov. Výborné zákusky Poprad v našej ponuke koláčov a zákuskov. Kaviareň je miesto, kde si môžeš posedieť pri voňavej káve. Ochutnať makový či jogurtový rez, či výborný salko tunel. Miesto, kde si zájdem na kávu či niečo sladké, prípadne len tak na kus reči. Posedenie v jedinečnom prostredí kaviarne. Ponúkame veterníky, koláčiky, kávičky niečo pod zub. Samozrejme aj zapiť ostré i sladké. Prechádzate sa a opantáva vás chuť na niečo sladké? Navštívte našu kaviareň s výbornými koláčikmi. Reštaurácia EAST Point Poprad.

Image
Image

Máte chuť na sladké? Koláčiky si môžete vybrať z našej ponuky koláčikov podľa seba. Vybrané druhy koláčov, máme tu pre Vás ponuku koláčikov. V našej ponuke nájdete široký sortiment koláčov a zákuskov. Koláč alebo zákusok pre Vás, dostupnosť koláčov a zákuskov podľa dennej ponuky. Pripravili sme pre Vás širokú ponuku zákuskov a koláčikov. Vyberte si svoj obľúbený koláč alebo zákusok z ponuky. Predaj zákuskov a koláčov podľa dennej ponuky. Čerstvé koláčiky si môžete dopriať v našej kaviarni. Kedykoľvek vás prepadne chuť na sladké. Nielen medový krémeš, bohato plnená štrúdľa alebo stracciatella. Okrem kávy Vám ponúkame pestrý výber z nealkoholických a alkoholických nápojov. Sladké či slané snacky, zmrzlinu, nanuky. V prípade, že máte chuť na niečo sladké. V kaviarni môžete vychutnať niečo sladké ku kávičke. V rámci našej kaviarne sme si pre Vás pripravili širokú ponuku. Koláčov a zákuskov, ktoré potešia Vaše chuťové poháriky. Kvalitná káva je neodmysliteľná súčasť našej kaviarne.

ZÁKUSKY
Makový rez2,80€

Makový rez

Jogurtový rez2,70€

Jogurtový rez

Orechový rez2,70€

Orechový rez

Salko tunel2,70€

Salko tunel

Straciatella2,80€

Straciatella

Veterník2,90€

Veterník

Koláče a zákusky

Koláče a zákusky.

Vyberte si svoj obľúbený koláčik ku káve alebo najlepší zákusok a dezert k obedu. Výborné zákusky a výborné koláče obľúbené koláče. Najlepšie koláče ku káve najlepšie zákusky a koláče k obedu.

KOLÁČE
Medový krémeš 2,90€

Medový krémeš

Medový rez 2,00€

Medový rez

Čokoládový špic 1,70€

Čokoládový špic

Sladká pusinka 1,70€

Sladká pusinka

Kávové zrno 1,70€

Kávové zrno

Lohengrín1,70€

Lohengrín

Výborné osviežujúce zákusky jednoduché koláče a dezerty. Vynikajúce koláčiky jednoduché koláčiky podľa ponuky. Výborné osviežujúce zákusky čerstvé a chutné vynikajúce koláče. Chutné zákusky v našej reštaurácii. Vynikajúce koláče podľa ponuky jednoduché koláče Poprad. Predaj zákuskov a koláčov.

Koláče podľa ponuky

Predaj koláčov ponuka zákuskov a koláčov. Ponuka koláčov sa stále mení. Obľúbený koláč si môžete vybrať. Z našej aktuálnej ponuky koláčov podľa seba. Naša ponuka koláčov sa stále mení. Veríme, že si svoj obľúbený koláč stále vyberiete. Z našej ponuky výborných koláčov. Predaj koláčov ponuka zákuskov a koláčov vyberte si z našej aktuálnej ponuky. Každý deň môžete nájsť u nás nové dobré koláče.

Image
Image
Kávové zrno

Sladkosti pre hostí, ktorí milujú sladkosti. Výborný zákusok ku káve naša ponuka sladkosti pre našich hostí. Zákusky pre hostí, ktorí milujú sladkosti. Zákusky pre hostí osviežujúce zákusky najlepšie koláče. Medovníky dobrá káva a osviežujúce nápoje. Vyberte si z našej ponuky sladkosti pre hostí.

Výborné zákusky

Výborný koláč a posedenie pri káve. Koláče a zákusky výborné koláče a výborný koláč u nás. Výborný zákusok ku káve najlepšie koláče v Poprade. Kto by nemiloval zákusok. Veterníky, venčeky, trubičky, rezy, čokoládové špice a rolády. Zákusky a výborné koláče posedenie pri káve. Najlepšie zákusky na svete vynikajúce koláče. Dobrý koláč výborný zákusok ku káve najlepšie koláče v Poprade.

Výborné čerstvé a chutné koláče v reštaurácii. Najlepšie koláče a výborné zákusky. Príďte si vychutnať tie najlepšie zákusky výborné, čerstvé zákusky a koláče. Výborné zákusky najlepšie koláče v reštaurácii v Poprade.

Dobré koláče

Dobré koláče a zákusky.

Výborný koláč

Dobré koláče sú obľúbenou klasikou. Dobré koláče, na ktorých si určite pochutnáte. Koláče, na ktorých si pochutnáte u nás v reštaurácii. Koláče, po ktorých sa len tak zapráši. Výborný koláč tie najlepšie koláče na svete. Karamelové veterníky, čokoládové špice, kávové zrná, na ktorých si vždy pochutnáte. Zákusky a dobré koláče, kto by ich nemiloval. Najsladšie a najchutnejšie koláčiky a zákusky, ktoré sú overené časom. Výborný koláč niečo sladké pod zub. Môžete si vybrať vami preferované výborné zákusky, ktoré milujete. Ponuka zákuskov a koláčov z našej aktuálnej ponuky koláčov. Naša ponuka koláče, na ktorých si pochutnáte. Naša ponuka zákuskov a koláčov sa priebežne mení. Môžete si vybrať z aktuálnej ponuky koláčov. Ponúkame koláče, zákusky a iné maškrty pre každú príležitosť. Zabezpečíme vám výborné zákusky a koláče na všetky príležitosti. Či sú to svadby, jubileá, oslavy, promócie či krsty.

Kto by nemiloval zákusky, veterníky, venčeky, trubičky, rezy a rolády? Kto by nemiloval voňavý a mäkučký koláč. Kto by nemiloval tradičné zákusky. Vyberte si koláče z našej aktuálnej ponuky.

.

Kaviareň Poprad tie najlepšie koláče na svete. Navštívte nás a objavte tie najlepšie sladké pochúťky. Výborné zákusky a koláče. Koláčiky proste milujú deti aj dospelí. Nájdete tu len tie najlepšie koláčiky vhodné na všetky príležitosti. Café Restaurant koláče a dobrá káva.

.

Najlepší koláč na svete a v prvom rade spokojní a usmiati zákazníci. Každý má asi svoj najlepší koláč na svete. Ak nie príďte k nám do reštaurácie a možno si nájdete svoj najlepší koláč na svete.

.

Káva ku koláču výborný koláč ku káve. Zákusky a koláče Poprad výborná káva a spokojní a usmiati zákazníci. Sú pre nás nadovšetko. Spokojní a usmiati zákazníci aj nám spravia pekný deň. Pekný deň káva ku koláču výborný koláč ku káve.

.
Image

Mäkké medovníky najlepšie medovníky ručne vyrábané medovníky Kremnické medovníky. Vynikajúce mäkké medovníčky na každú príležitosť. Výborné mäkké medovníky plnené lekvárom mäkké medovníčky na každú príležitosť. Mäkké medovníky plnené lekvárom s čokoládovou polevou. Kremnické medovníky ručne vyrábané. Vynikajúce medovníčky poliate cukrovou polevou. Vynikajúce medovníčky mäkučké a plné ovocnej chuti. Medovníky predaj medovníčky na predaj.

Medovníky

Sladkosti pre našich hostí. Mäkké medovníky sladkosti pre našich hostí. Medovníčky patria k typickým dobrotám. Medovníčky a sladkosti, ako sú kokosová tyčinka a Turecký med. Košický med oblátka plnená tureckým medom a arašidmi s čokoládovou polevou.

Plnené medovníky plnený medovníčekNovinka

Plnené medovníky plnený medovníček

Plnené medovníky Kremnické medovníky. Kremnické medovníky plnený medovníček. Medovníček plnený lekvárom poliaty čokoládou. Ručne vyrábané medovníky na každú príležitosť. Medovníček plnený lekvárom s čokoládovou polevou je mäkučký a plný ovocnej chuti. Hmotnosť 600 g.

1,50 €
 • *Čučoriedkový
 • *Jahodový
 • *Malinový
 • *Marhuľový
 • *Slivkový
Plnené medovníky ovocný medovníčekNovinka

Plnené medovníky ovocný medovníček

Plnené medovníky ovocný medovníček Kremnické medovníky.  Ručne vyrábané medovníky na každú príležitosť. Medovníček plnený ovocným lekvárom poliaty cukrovou polevou s príchuťou a kokosovou posýpkou. Obľúbený ako maškrta či desiata do školskej tašky.  Hmotnosť 600 g.

1,30 €
 • *Citrón
 • *Jablko
 • *Jahoda
 • *Marhuľa
 • *Slivka
Kokosová tyčinkaNovinka

Kokosová tyčinka

Kokosová tyčinka kokosová pochúťka na každý deň. Vychutnajte si lahodnú kokosovú tyčinku pre malých i veľkých. 

 • 110 gKakaová, miešaná, smotanová1,80€
 • 50 gKakaová, miešaná, smotanová 1,30€
Košický medNovinka

Košický med

Košický med oblátka plnená tureckým medom a arašidmi s čokoládovou polevou. Oblátka plnená bielkovou cukrovou náplňou 41% s kakaovou polevou 2%. 

 • 800 gKošický med veľký2,10 €
 • 400 gKošický med1,30 €

Osviežujúce nealkoholické nápoje

Osviežujúce nápoje svieže nápoje, lahodná káva či sladký koláč. Toto všetko nájdete v príjemnom prostredí našej reštaurácie. Obľúbené nápoje ku koláčom.

Výborná káva ku koláču chutné zákusky a výborná káva. Naše zákusky s výbornou kávou, ktorú vám pripravíme. Dobrá káva a výborné zákusky, ktoré vás nesklamú. 

Reštaurácia ponúka výbornú kávu, výborné zákusky rôzne druhy s kávou alebo limonádou. Výborné nápoje minerálky čapovaná kofola čapované pivo.

Dobré jedlo zákusky

Dobré jedlo zákusky. Ponúkame Vám dobré jedlo a dobré zákusky.

Koláč po dobrom obede.

Jednoduchý koláč po dobrom obede lahodný koláč po dobrom obede. Po dobrom obede si dajte malú maškrtu. Náš jednoduchý koláč, ktorý Vám zaručene zdvihne náladu. Výborný koláč po obede aj sladké jedlá na obed. Výborný obed a vynikajúci dezert. Môžete vychutnať niečo sladké v reštaurácii. Sladké jedlá na obed aj výborný koláč po obede. Dobrý obed a niečo sladké pod zub.

Dobrý obed a koláče niečo sladké pod zub.

Dobrý obed príďte sa dobre najesť. Po dobrom obede môžete vychutnať dobrý koláč alebo zákusok. Niečo sladké pod zub. Dobrý koláč niečo sladké po obede alebo ku kávičke.

images

Koláče zákusky dezerty môžete vychutnať v reštaurácii. Výborné zákusky a koláče Poprad. Koláče a zákusky v reštaurácii v Poprade. Čerstvé koláčiky si môžete dopriať u nás. Výborné nealko limonády a čaje. Samozrejme, niečo sladké po zub. Ku káve sa hodí aj niečo malé na zjedenie. Vyberte si z ponuky sladkých a slaných dobrôt pripravených pre Vás.

Radi Vás privítame v reštaurácii a ponúkneme dobrý koláč. Reštaurácia ponúka výbornú kávu, obľúbené koláče a zákusky rôzne druhy s kávou alebo limonádou. Jednoduchý koláč aj krémové zákusky dobrý koláč pre Vás.

Dobré koláče zákusky

Výborné koláče a zákusky s kávou alebo limonádou v našej reštaurácii. Jednoduchý koláč po výbornom obede si môžete dať dobrý koláč ku kávičke. Výborný koláč ku káve nesmie chýbať dobrý koláč ku káve.

Reštaurácia

Naše služby

Ponúkame

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na oslavy

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Reštaurácia

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Rozptýlené mraky

12.17°C

Poprad

Rozptýlené mraky
Vlhkosť: 94%
Vietor: 1.03 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.