Reštaurácia Poprad

Reštaurácia EAST Point

Slovenská reštaurácia

Reštaurácia Poprad

Dobrá reštaurácia Poprad ponúka dobré jedlo dobré chutné obedné menu Poprad. Reštaurácia Poprad východ príďte si posedieť pri dobrej káve. Príďte obedovať vychutnať dobré obedy alebo si posedieť. Reštaurácia miesto, kde obedovať dobré obedy. Dobrá reštaurácia na slávnostné rodinné oslavy a posedenia. Pekná reštaurácia ponúka najlepšie jedlá dobrý obed a hlavné jedlá na oslavu. Reštaurácia s dobrým jedlom pekným prostredím reštaurácie Poprad východ.

Najlepšia reštaurácia Poprad na večierok, párty, svadby, oslavy, oslavu narodenín. Priestory na oslavy reštaurácia na rodinné oslavy. Priestory na svadbu, svadobné priestory Poprad. Najlepšia reštaurácia na rodinné oslavy Poprad. Menu reštaurácia, najlepšie jedlá, dobrý chutný obed. Dobré Jedlo menu na oslavu narodenín, dobré chutné obedy. Najlepšia reštaurácia v Poprade pre rodinnú oslavu. Svadby, dobrý chutný obed, slávnostné menu. Rodinná oslava Poprad v príjemnej reštaurácii. Dobrá reštaurácia Poprad svadby, rodinná oslava, dobrá káva, miesto kam sa najesť. Dobré miesto pre vašu firemnú akciu.

Miesto, kde sa najesť v Poprade menu v reštaurácii. Kde obedovať a vychutnať si dobrý obed Poprad. Naša reštaurácia Poprad miesto, kde sa najesť v Poprade. Menu reštaurácia najlepšie jedlá na obed hlavné jedlá na oslavu. Menu na vašu oslavu narodenín obedové menu Poprad. Čo na dobrý obed pozrite si, čo na chutný obed cez týždeň. Vyberte si svoj dobrý a chutný obed slovenské klasické jedlá dobré jedlo Poprad. Reštaurácia s dobrým jedlom dobré obedy. Reštaurácia s pekným prostredím reštaurácie pre oslavy a svadbu. Dobré jedlá na obed rýchly obed v reštaurácii. Klasické jedlá obedové menu reštaurácia vhodná na Vašu oslavu a svadbu. Dobré obedy chutné obedy príďte sa dobre chutne najesť. Slovenská reštaurácia Poprad, najlepšie slovenské jedlá. Menu reštaurácie Poprad východ. Objednaj si svoje obľúbené jedlo. Objednaj si svoje obľúbené jedlo domov. Alebo sa príď dobre najesť do našej reštaurácie Poprad. Ak neviete kam sa ísť v meste najesť tak sa príďte najesť do našej reštaurácie.

Menu reštaurácie Poprad, dobrá reštaurácia ponúka chutný obed. Menu reštaurácia Poprad dobré obedy dobré jedlo Poprad. Dobré a chutné obedy chutný obed, dobré jedlá obed. Chutné obedy menu reštaurácia Poprad. Čo na obed cez týždeň, reštaurácia menu, obedy menu reštaurácie Poprad. Reštaurácia Vám ponúka dobré a chutné menu. Reštaurácia ponúka obed Poprad v príjemnom prostredí. Rýchly obed v reštaurácii.

Dobrá reštaurácia dobrý chutný obed dobré obedy menu. Chutné obedy Poprad varíme pre Vás, príďte obedovať k nám. Dobrá reštaurácia Poprad pre Vašu oslavu a svadbu, radi Vás u nás privítame. Dobré obedy menu reštaurácie výborný obed. Rodinná oslava v reštaurácii príďte osláviť Vaše výročia a svadby. Reštaurácia Poprad ponúka dobrý obed, dobré jedlá pre rodinnú oslavu a akcie. Chutné obedy Poprad obedné menu reštaurácie. Jedálny lístok denné menu naša ponuka jedál. Ponúkame výborný obed obedné menu prajeme Vám dobrú chuť. Naša ponuka jedál radi vás privítame v našej Popradskej reštaurácii. Popradská reštaurácia ponúka dobré chutné jedlá obedy reštaurácie. Našu ponuku dobrých jedál nájdete na našej web stránke. Popradská reštaurácia dobrý obed a Vaša oslava v reštaurácii Poprad restaurant.

Reštaurácia na oslavy narodeninová oslava, rodinné oslavy, firemné akcie. Jedlo a občerstvenie oslavy a svadby. Svadba miesto svadobné priestory na svadbu. Najlepšia reštaurácia na rodinnú oslavu Poprad. Reštaurácia na rodinnú oslavu výborná oslava v reštaurácii. Reštaurácia na oslavy s kapacitou 70 miest  rodinná oslava, posedenia, svadby, firemné akcie. Slávnostné menu oslava narodenín a svadba. Radi Vám pripravíme oslavu, pomôžeme s výberom Vášho slávnostného menu. Reštaurácia sála reštaurácie pre svadby, oslavy. Svadba priestory na svadbu, skvelé svadobné priestory. Oslava narodenín, rodinná oslava. Reštaurácia miesto pre usporiadanie spoločenskej udalosti. Oslava narodenín, narodeninová oslava. Rodinné akcie pre menšie a väčšie skupiny ľudí. Občerstvenie, jedlo menu svadby, oslavy.

Slovenská Reštaurácia EAST Point Poprad. Prenájom reštaurácie pre svadby rôzne oslavy reštauráciu môžete rezervovať. Cez víkend je reštaurácia otvorené podľa potreby. V prípade záujmu nás kontaktujte. Pekná sála priestory prenájom priestorov sálu reštaurácie môžete rezervovať. Najlepšia sála pre svadby a oslavy. Rezervujte si oslavy svadby v reštaurácii. Prenájom reštaurácie priestory reštaurácie môžete rezervovať. Priestory pre spoločenské podujatia a akcie. Reštauráciu tvoria dva samostatné priestory. Ak hľadáte otvorené reštaurácie Poprad cez týždeň. Naša reštaurácia je Vám k dispozícii. Priestory s kapacitou 70 miest.

Dobrý Restaurant Poprad svadby, oslavy. Restaurant Poprad príďte si užiť svadbu, oslavu do reštaurácie Poprad. Restaurant na svadby akcie a oslavy. Reštaurácia svadby, oslavy v reštaurácii.

Obedy menu obed menu už od 5,60€

Obedné menu obedy dobré jedlá na obed. Dobré a chutné menu dobré obedy. Lacné obedy reštaurácia denné menu Poprad rozvoz.

Reštaurácia menu, čo na obed cez týždeň obedové menu Poprad.

Čo na obed dobrý obed menu ponúkame skvelé obedové menu. Vyberte si z nášho denného menu obedy menu. Reštaurácia menu lacné obedy menu, ktoré si určite obľúbite. Lacné obedy každý deň pre Vás pripravujú naši kuchári. Čerstvé obedné menu dobré obedy reštaurácie Poprad.

Čo na obed cez týždeň

Čo na obed cez týždeň.

Reštaurácia svadby oslavy

www.eastpoint.sk

Reštaurácia v Poprade

Dobrá reštaurácia pekné priestory našej reštaurácie. Pekný interiér reštaurácie s dobrým jedlom. Miesto, kde usporiadať narodeninovú oslavu. Dobrá reštaurácia navštívte reštauráciu s dobrým jedlom. Pekný interiér reštaurácie v Poprade. Dobré jedlo, dobré a pekné priestory reštaurácie v Poprade. Dobré jedlo a organizovanie osláv. Ponúkame organizovanie eventov, svadieb, posedení, rôznych rodinných osláv. Miesto, kde usporiadať narodeninovú oslavu Poprad.

Interiér reštaurácie pekný interiér reštaurácie Poprad. Interiér reštaurácie je veľmi dôležitý, aby sa hostia cítili príjemne. Pozrite si náš interiér reštaurácie v jednoduchosti je krása. Príjemná reštaurácia s pekným interiérom. Zariadili sme interiér tak, aby sa hostia cítili príjemne. Pekný interiér je rovnako dôležitý ako samotné dobré jedlá. Aby si hostia vychutnali dobré jedlo. V peknej reštaurácii s pekným interiérom. Chceme, aby naši hostia vychutnali dobré jedlo v peknom prostredí. Všetko je pripravené pre vás, chutné jedlo, prívetivá a rýchla obsluha. Príďte sa dobre najesť za dobrú cenu. Príďte sa dobre a chutne najesť k nám do reštaurácie v Poprade. Pekný interiér a príjemná atmosféra. Reštaurácia v meste Poprad Vás rada privíta.

Rodinné oslavy Poprad výzdoba stola svadobná výzdoba stolov výzdoba stolov na svadbu.

Rodinné oslavy Poprad najlepšia reštaurácia v Poprade na rodinné oslavy. Rodinná oslava, svadby a firemné akcie. Reštaurácia umožňuje organizovanie firemných akcií a osláv. Organizovanie oslavy v reštaurácii. Rôzne akcie a posedenia pre menšie a väčšie skupiny ľudí. Najlepšia reštaurácia na akcie a oslavu. Dá sa rozdeliť na dva samostatné priestory. Pre väčšie rodinné oslavy akcie a svadby sa dá prenajať celá. Môžete využiť celú reštauráciu na vašu svadbu. Zabezpečíme výzdobu na oslavy aj svadbu. Výzdobu stola na oslavy aj svadbu svadobnú výzdobu stolov. Výzdoba stola, svadobná výzdoba stolov, výzdoba stolov na svadbu. Zabezpečíme výzdobu stola jedlo a občerstvenie. Pre Vaše oslavy v reštaurácii.

Slovenská reštaurácia.

Reštaurácia EAST Point Poprad Slovenská reštaurácia. Ponúka jedlá zo slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Tradičné slovenské jedlá, najlepšie jedlá zo slovenskej kuchyne. Najobľúbenejšie jedlá Slovákov, najlepšie slovenské jedlá. Slovenské špeciality a tradičné slovenské jedlá. V našej reštaurácii môžete ochutnať slovenské špeciality. Klasické slovenské a české špeciality z našej kuchyne. Slovenská reštaurácia najlepšie slovenské jedlá. Dobré chutné menu v reštaurácii. Základom reštaurácie je kuchyňa. Zariadenie kuchyne a vybavenie kuchyne. Kuchyňa reštaurácie je veľmi dôležitá. Zariadenie kuchyne je základom reštaurácie. Naša kuchyňa v reštaurácii vybavenie kuchyne. Naša kuchyňa, kde pre Vás varíme dobré jedlá. Chutný obed, najlepšie jedlá, reštaurácie. Miesto, kde sa dobre najesť, kde sa dobre najesť za dobrú cenu. Výborné jedlá, dobrý obed. Náš kvalitný personál je súčasťou našej dobrej reštaurácie. Kde varíme dobré jedlo, dobrý obed najlepšie jedlá reštaurácie. Dobré jedlo výborný obed si môžete vychutnať v našej reštaurácii.

Základom každej dobrej reštaurácie so zdravým jedlom je kuchyňa. Zariadenie a vybavenie kuchyne. Kuchyňa reštaurácie, je základom dobrej reštaurácie. Naša kuchyňa v reštaurácii, kde varíme dobré chutné jedlá. Chutný obed, výborné jedlá, dobré jedlo pre Vás. Navštívte reštauráciu, v ktorej sa dobre najete za dobrú cenu. Výborné jedlá, dobrý obed. Náš kvalitný personál je súčasťou našej dobrej reštaurácie. Varíme chutné jedlá, výborný chutný obed výborné jedlo pre Vás. Dobré jedlo výborný obed si môžete vychutnať v našej reštaurácii.

Najlepšia reštaurácia

Ponuka reštaurácie posedenie v príjemnom prostredí. Posedenie pri obľúbenom nápoji, chutnom jedle. Reštaurácia ponúka dobré jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Dobré jedlá v príjemnom prostredí pestrý výber denného menu. Ponuka reštaurácie dobré posedenie pri obľúbenom nápoji a jedle.

Káva

Ponúkame výbornú kávu.

Koláče

Ponúkame výborné koláče.

Nápoje

Ponúkame výborné nápoje.

Poprad jedlo kam na jedlo Poprad reštaurácie? Obed v Poprade reštaurácia ponúka dobré jedlá na obedné menu. Kam na jedlo Poprad príďte sa dobre najesť. Ponúkame dobré chutné menu v reštaurácii. Pekné priestory pre vašu svadobnú hostinu a oslavu. Príďte si užiť svadbu a oslavu do reštaurácie. Obed v Poprade dobré jedlá na obedné menu.

Prenájom priestorov na svadbu na oslavu.

Prenájom priestorov ponúkame priestory, pre svadby narodeninové oslavy alebo párty. Reštaurácia na prenájom, priestoru reštaurácie. Priestory našej reštaurácie pre rôzne spoločenské podujatia, svadby, oslavy. Prenájom priestorov na svadbu, oslavu. Ponúkame priestory, pekné priestory reštaurácie pre oslavy a svadby. Prenájom priestorov pre svadbu Poprad. Ponúkame priestory reštaurácie na svadbu, oslavu, stužkovú, akcie. Priestor na prenájom, reštaurácia na prenájom na Vašu oslavu a svadbu. Prenájom priestoru reštaurácie, pekné priestory pre Vaše akcie. Využitie miestnosti reštaurácie na oslavy a svadbu. Priestor na prenájom, miestnosti na párty, prenájom miestnosti na oslavy. Prenájom reštaurácie, prenájom sály pre oslavy a rodinné stretnutia.

Prenájom reštaurácie na svadby a oslavy priestory reštaurácie na prenájom. Prenájom sály na oslavy pozrite si ponuku našich služieb. Priestory na prenájom, prenájom sály reštaurácie oslavy svadby. Ideálne miesto pre Vaše svadby a oslavy. Priestory reštaurácie na prenájom priestory na prenájom Poprad. Využite ponuka priestorov prenájom priestorov. Cenovú ponuku prenájom priestorov. Priestor pre párty, rodinnú či firemnú oslavu. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vás privítame v našej reštaurácii. Ponuka priestorov overte si obsadenie priestorov. Pozrite si ponuku našich služieb. Využite ponuku našich reštauračných služieb. Priestor pre párty, rodinnú či firemnú oslavu.

Reštaurácia na oslavu Poprad najlepšia reštaurácia Poprad.

Najlepšia reštaurácia Poprad dobrý obed reštaurácia ponúka dobré obedy. Najlepšie jedlo varí výbornú slovenskú kuchyňu klasické slovenské jedlá. Špeciality slovenskej, ale i svetovej kuchyne. Pekný interiér reštaurácie, ponúka príjemné prostredie. Najlepšia reštaurácia pekné prostredie. Miesto, kde si vychutnať najlepšiu kávu či drink s priateľmi. Ponúka možnosť usporiadania svadieb rodinných osláv. Smútočných posedení, firemných akcií, promócií. Reštaurácia ponúka možnosť usporiadania svadieb rodinných osláv. Smútočných posedení, firemných akcií, promócií ideálny počet do 70 ľudí. Ponúkame výber vynikajúcich jedál tradičnej domácej slovenskej kuchyne. Denné obedové menu za výborné ceny. Ponúkame Vám súhru výbornej kuchyne a príjemnej atmosféry reštaurácie. Vynikajúcu kávu cukrárenské špeciality čapované pivo a kofolu.

Catering pre Vás naša reštaurácia ponúka dobrý catering a cateringové služby. Využite našu ponuku cateringu a služby reštaurácie Poprad. Reštaurácia ponúka catering na oslavu. Ponuka cateringových služieb. Svadby, oslavy, rodinné stretnutia. Slávnostné menu, catering občerstvenie, hlavné jedlá na oslavy. Naša ponuka cateringových služieb. Vám uľahčí organizovanie oslavy či firemného posedenia. Reštaurácia Poprad catering cateringové služby pre Vás.

Image

Poprad reštaurácia svadby oslavy firemné akcie rodinné stretnutia. Spoločenské podujatia, spoločenské akcie, spoločenské udalosti. Poprad reštaurácia akcie pre menšie a väčšie skupiny ľudí. Slávnostné udalosti, firemné akcie reštaurácia na svadbu, na oslavy. Tradičná slovenská kuchyňa tradičné slovenské jedlá. Slovenská reštaurácia s dobrým chutným jedlom. Tradičné jedlá zo slovenskej kuchyne najlepšie slovenské jedlá. Svadby, spoločenské podujatia, rodinné stretnutia. Pohostenie na oslavu. Svadby oslavy, eventy, rodinné oslavy, pracovné stretnutia. Najlepšia reštaurácia s dobrým chutným jedlom. Miesto, kde usporiadať narodeninovú oslavu. Akcie, narodeninové oslavy oslava narodenín. Narodeninová oslava narodeninová party.

Café Restaurant Poprad Reštaurácia Poprad.

Reštaurácia otvorená pondelok až piatok. Sobota, nedeľa reštaurácia otvorená podľa potreby.

Café Restaurant

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad

Priemyselný areál východ výjazd z Popradu smerom na Hozelec.

Reštaurácia

Dobrý obed

Poprad reštaurácia

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.