Info o nás – o našej reštaurácii a ponuke

Reštaurácia EAST Point Poprad

Dobré jedlo v reštaurácii je absolútne najdôležitejšie. Milujete výborné pokrmy? Tí, ktorí si pochutnávajú na chutných jedlách, to určite vedia. Kvalitné a zdravé stravovanie má pre nás vysokú prioritu. Naša reštaurácia poskytuje príjemné prostredie, ideálne pre kávu či drink s priateľmi. Je to výborné miesto pre všetkých, ktorí milujú výnimočné jedlo, lahodnú kávu a domáce koláče. Zdravé stravovanie a kvalitné jedlo sú pre nás absolútnou prioritou našej ponuky. Radi vás privítame v príjemnom prostredí našej reštauráciePozývame Vás pozrite si, čo vám ponúkame a navštívte nás. Tešíme sa na vás!

Laureát ocenenia ZLATÁ FIRMA 2023 EAST POINT RESTAURANT Rastislav Peták. Info o našej reštaurácii a ponuke. Info o nás reštaurácia poctivá domáca kuchyňa a variácie menu sú našou špecialitou. Záleží nám na tom, čo jeme a samozrejme aj na tom, čo ponúkame našim zákazníkom. Čo vám reštaurácia ponúka? Čaká vás skvelý pomer kvality a ceny. Pripravujeme jedlá s výberom kvalitného mäsa a ďalších základných surovín. V našej kuchyni využívame najlepšie recepty na hlavné jedlá pre rôzne príležitosti a chutné obedy. Gastro Poprad gastro prevádzka Poprad, ktorá zabezpečí výborné jedlá na oslavu a svadbu. Ponúka klasické slovenské jedlá, tradične slovenské jedla, ktoré vám pripomenú chuť domova.

Laureát ocenenia ZLATÁ FIRMA 2023 EAST POINT RESTAURANT Rastislav Peták.
Vyššie uvedená firma je víťazom ocenenia Zlatá firma.

Domáca kuchyňa

Každý deň varíme výbornú domácu kuchyňu s čerstvými surovinami. Naša reštaurácia vám ponúka možnosť vychutnať si špeciality a obľúbené jedlá. Pripravujeme pre vás výborné jedlá domácej kuchyne z kvalitných a vždy čerstvých surovín. Kvalita našich jedál začína výberom najlepších a najčerstvejších surovín. Menu na obed ponúka pestrú škálu slovenskej kuchyne s dôrazom na poctivosť a kvalitu.

Naša kuchyňa v reštaurácii Poprad. Ponúkame slovenské jedlá s tradičným menu. Klasické jedlá slovenskej kuchyne na rôzne oslavy. Naša ponuka zahŕňa aj pečené prasiatko na oslavy.

Poctivá kuchyňa

Poctivá kuchyňa a zameranie na zdravú stravu sú pre nás trendom. Dôležité je, aby ste sa u nás cítili dobre. Slovenská kuchyňa, výborné jedlo a príjemné prostredie sú našou prioritou. Robíme všetko pre to, aby sme vám poskytli skvelý zážitok, vrátane prípravy poctivej domácej slovenskej kuchyne. Ponúkame tradične slovenské jedla, najlepšie jedlá. Tešíme sa na vašu návštevu!

O nás – Reštaurácia EAST Point Poprad

Vítame vás v reštaurácii EAST Point PopradVítame vás v reštaurácii EAST Point Poprad, ukrytej pod Tatrami a ideálnej pre rodinné a spoločenské oslavy. Naša reštaurácia vyniká príjemným prostredím a nádherným interiérom. Denné menu je zamerané na tradičné slovenské jedlá, polievky, mäsité i bezmäsité špeciality. S kapacitou 70 miest Vás srdečne pozývame na príjemné posedenie v našej reštaurácii.

O našej reštaurácii

Reštaurácia o nás o našej reštaurácii.  Sme hrdí na to, že vám v našej reštaurácii prinášame vynikajúci pomer ceny a kvality jedla. Poskytujeme vám špičkové stravovanie a snažíme sa, aby návšteva u nás bola príjemným zážitkom. Reštaurácia o nás, naša kuchyňa je zameraná na špeciality slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Kvalita našej reštaurácie spočíva vo výbere najkvalitnejších surovín a skúsenom tíme. Kvalita je založená na špičkovom šéfkuchárovi a vynikajúcej obsluhe. Reštaurácia o nás, tešíme sa a s radosťou vás privítame v našej reštaurácii. Ponúkame vynikajúci pomer ceny a kvality jedla Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou.

Ponúkame Vám gastronomické služby našej reštaurácie Využite naše služby, ktoré Vám ponúkame. Využite priestory a služby našej reštaurácie pre vaše oslavy alebo svadbu. Gastro Poprad gastro prevádzka Poprad, ktorá zabezpečí výborné jedlá na oslavu a svadbu. Ponúkame Vám gastronomické služby.

Denné a eventové stravovanie

1

Stravovacie služby

Ponúkame vám široké spektrum stravovacích služieb v našej reštaurácii. Okrem denného stravovania organizujeme aj rôzne spoločenské udalosti, oslavy a svadby. Poskytujeme stravovacie služby v Poprade a okolí. Naša gastro služba zahŕňa stravovanie pre firmy aj jednotlivcov, s dôrazom na kvalitu a rozmanitosť. Denné menu pre firmy, cateringové služby a závodné stravovanie pre vašich zamestnancov s rozvozom v Poprade a širšom okolí.

Dobrý obed

2

Dobré jedlá

Príďte si vychutnať vynikajúce jedlá na obed v našej reštaurácii v Poprade. Naším cieľom je, aby ste si u nás vychutnali kvalitné, chutné jedlá. Denné menu je starostlivo pripravované a ponúka široký výber lahodných pokrmov. Tešíme sa, že vám môžeme priniesť radostné gastronomické zážitky dobré jedlo v reštaurácii.

Pekný interiér a príjemná obsluha

3

Príjemná obsluha

V našej reštaurácii vás očakáva nielen pekný interiér a výborné jedlo, ale aj príjemná obsluha. Sme presvedčení, že kvalitný servis prispieva k celkovému zážitku z návštevy reštaurácie. Tešíme sa na vašu návštevu a poskytneme vám nezabudnuteľný zážitok s chutným jedlom a príjemným prostredím.

Domáca kuchyňa a špeciality

4

Pekná reštaurácia

Naša reštaurácia v Poprade je známa nielen pekným prostredím, ale aj jedinečnými špecialitami domácej kuchyne. Denné menu a špeciality slovenskej kuchyne sú pripravované so starostlivosťou a láskou k detailom. Zároveň sme hrdí na našu poctivú domácu kuchyňu, ktorá je obľúbená medzi našimi spokojnými zákazníkmi.

Tradičná a regionálna kuchyňa

5

Reštaurácia zameraná na domácu kuchyňu

Naša reštaurácia v Poprade sa špecializuje na tradičnú slovenskú aj medzinárodnú kuchyňu. Denné menu ponúka bohatý výber jedál, a to nielen pre gurmánov, ale aj pre tých, ktorí obľubujú regionálne chute. Slovenská kuchyňa je pre nás viac než len strava, je to umenie radovať sa z vôní a chutí každého pokrmu.

Ideálne miesto na špeciálne udalosti

6

Miesto na Vašu oslavu a svadbu

Sme ideálnym miestom pre vaše osobné a spoločenské udalosti. Či už ide o rodinné stretnutie, svadbu, stužkovú či krstiny, naša reštaurácia v Poprade poskytuje príjemné prostredie, výborné jedlo a príjemnú obsluhu. Máme aj možnosť pripraviť pre vás pečené prasa na objednávku. Tešíme sa, že môžeme byť súčasťou vašich nezabudnuteľných chvíľ.

Spoznajte náš tím

V reštaurácii EAST Point Poprad nekladieme dôraz len na výborné jedlá, ale aj na profesionálny tím. Spoznajte náš tím, ktorý sa stará o vaše pohodlie a gastronomický zážitok. Spoznajte nás bližšie:

- Viky -
- Viky - - Čašníčka - info@eastpoint.sk
Viky je tvárou nášho servisu. Jej príjemné a úctivé vystupovanie prispieva k príjemnej atmosfére v reštaurácii. Rýchlosť obsluhy, príjemný interiér a primerané ceny sú jej prioritou. Viky sa postará o to, aby ste sa u nás cítili dobre a príjemne.
 -  Slavo -
- Slavo - - Hlavný kuchár šéfkuchár - info@eastpoint.sk
Slavo je naším šéfkuchárom, ktorý sa stará o vaše pohodlie a gastronomický zážitok. Jeho kuchárske skúsenosti a vášeň pre dobré jedlo sú vidieť v každom pokrme. Slavo pripravuje výborné jedlá z čerstvých sezónnych surovín a je pripravený vás potešiť počas každého návštevníka.
 - Rastislav Peták -
- Rastislav Peták - - Majiteľ - info@eastpoint.sk
Rastislav Peták, náš majiteľ, sa stará o celkový chod reštaurácie. Jeho angažovanosť a starostlivosť zabezpečuje, že všetko funguje tak, ako má. Svojím prístupom zabezpečí vašu oslavu, catering na špeciálne udalosti a celkový priebeh vášho pobytu v reštaurácii. Obráťte sa na neho s dôverou, a radi vám pomôžeme s akýmkoľvek požiadavkom.

Ďakujeme vám za vašu pozornosť a priazeň. Sme radi, že môžeme robiť všetko pre vašu spokojnosť. Spoznajte nás osobne a príďte si k nám vychutnať výborné jedlá. Prajeme vám dobrú chuť!

O reštaurácii EAST Point sme tu, aby sme vám poskytli rozsiahlu škálu služieb. Služby, ktoré prispievajú k vašej spokojnosti a úplnému gastronomickému zážitku. Naša ponuka služieb zahŕňa:

Reštauračné služby

Reštaurácia s Kapacitou 70 Ľudí

Naša reštaurácia je pripravená privítať vás s otvorenými dverami do príjemného prostredia. S kapacitou 70 miest vám ponúkame možnosť vychutnať si kvalitné jedlo a príjemnú atmosféru.

Stravovacie služby

Oslavy a Svadby

Plánujete oslavu alebo svadbu? Ponúkame vám naše priestory, kde môžete usporiadať nezabudnuteľné udalosti. Sme pripravení vám poskytnúť prvotriednu obsluhu a vynikajúce jedlo na každom kroku.

Catering a cateringové služby

Využite naše cateringové služby

Ak hľadáte cateringové služby pre osobné alebo firemné udalosti, sme tu pre vás. Naša kuchyňa pripraví lahodné jedlá, ktoré zaručene potešia všetkých hostí.

Obedové menu

Každý deň pre vás naši kuchári pripravujú špeciálne denné menu. Menu, ktoré zahrňuje výber chutných pokrmov, aby sme vám priniesli radosť z každej návštevy.

Ponuka služieb reštaurácie Poprad

Využite naše služby a nechajte sa unášať výnimočným gastronomickým zážitkom. Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť nielen dobré jedlo, ale aj komplexné služby. Služby, ktoré prispievajú k celkovému pohodliu a radosti z jedla. Pozrite si našu malú ukážku jedál a navštívte nás !

Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia s kapacitou 70 ľudí.
Denné menu
Denné menu
Ponúkame dobré chutné denné menu.
Oslavy a svadby
Oslavy a svadby
Ponúkame priestory na oslavy a svadby.

Víta vás EAST Point Poprad – Miesto, kde sa stretáva výborná kuchyňa, príjemná atmosféra a úsmevný personál! Miesto v Poprade, ktoré sa oplatí navštíviť najlepšie miesto v Poprade.

Prečo navštíviť našu reštauráciu?

 • Tradičné Slovenské jedlá: Ponúkame vám bohatú paletu jedál od tradičnej slovenskej až po medzinárodnú kuchyňu. Naše menu je starostlivo zostavené tak, aby uspokojilo rôzne chuťové preference.
 • Denné menu a osviežujúce nápoje: Oslňte svoje chute naším denným menu, kde sa stretávajú čerstvé a sezónne suroviny. K tomu si doprajte osviežujúce nápoje, dobrú kávu a lahodné koláče.
 • Prijateľné ceny a príjemná atmosféra: U nás nejde len o jedlo, ale aj o celkový zážitok. S priateľským personálom, dobre vychladeným čapovaným pivom a čapovanou kofolou vytvárame útulnú atmosféru pre vás a vašich blízkych.

Gastro služby pre vás

 • Osobné a firemné podujatia: Popradská reštaurácia je ideálnym miestom pre rodinné oslavy, firemné posedenia a svadby. Ponúkame priestory a služby pre nezabudnuteľné udalosti.
 • Chutné jedlá na oslavu: Oslavujte život s nami! Ponúkame vám chutné hlavné jedlá na oslavy, aby vaša udalosť bola špeciálna a jedinečná.

Kvalita, chuť a spokojnosť

Najlepšie jedlá

 • Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí: Držíme sa starého slovenského príslovia. S láskou a starostlivosťou pripravujeme pre vás tie najlepšie jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne.
 • Kvalitné suroviny a domáca kuchyňa: Naše jedlá sú založené na kvalitných, čerstvých a sezónnych surovinách. Pripravujeme pre vás domáce jedlá s láskou k gastronómii.

Popradská reštaurácia radi vás privítame v našej reštaurácii v Poprade, kde nechávame chuť hovoriť za nás. Vaša spokojnosť a gastronomický zážitok sú naším cieľom číslo jeden!

Popradské jedlové dobrodružstvo

V Popradskej reštaurácii vám prinášame jedinečné jedlo, ktoré oslní vaše chuťové poháriky. Preskúmajte naše chutné ponuky a nechajte sa uniesť do sveta výborných jedál.

Dobré jedlo Poprad

Dobré jedlo Poprad

 • Chutné jedlá na obed: U nás nájdete široký výber chutných jedál na obed. Bez ohľadu na to, či máte chuť na tradičné slovenské špeciality. Alebo medzinárodné lahôdky, sme pripravení vás potešiť.
 • Vyberajte podľa chuti: Naša jedálenská ponuka je pestrofarebná a zohľadňuje rôzne chutové preference. Vyberte si podľa svojej chuti a nechajte sa hýčkať jedlami pripravenými s láskou a zážitkom.

Jedlo na obed

Jedlo na obed

 • Rôznorodé denné menu: Každý deň pre vás prichádzame s novým denným menu plným čerstvých ingrediencií. Vyberte si zo sezónnych ponúk a užívajte si lahodné jedlo každý deň.
 • Podľa chuti z denného menu: Chceme, aby ste mali vždy voľbu podľa svojej chuti. Zvoľte si z nášho denného menu a nechajte sa hýčkať fantastickými kombináciami príchutí.

Poprad nie je len miesto na mape, je to gastronomický raj plných chutí a vôní. Príďte do EAST Point Poprad a zažite jedlo, ktoré osloví vaše zmysly. Jedlo, ktoré zanechá nezabudnuteľný dojem na vašich chuťových pohárikoch. Vyberte si niečo chutné na obed a nechajte nás vám priniesť skúsenosť, ktorú budete chcieť opakovať. Čakáme na vás!

Kuchyňa reštaurácie EAST Point: Kvalita a tradičné chuti

V našej reštaurácii EAST Point v Poprade sme oddaní príprave jedál s láskou a starostlivosťou. Naša kuchyňa je miestom, kde sa stretávajú tradičné slovenské recepty s moderným prístupom k príprave jedál. Tu je pohľad do nášho kulinárskeho sveta:

Tradičné slovenské jedlá

Jedlá na obed

 • Hlavné jedlá na obed: Každý deň pripravujeme klasické slovenské jedlá, ktoré vám pripomenú chuť domova. Nechajte sa unášať vôňami a príchuťami našich bohatých a tradíciám oddaných pokrmov.
 • Denné menu: Naša kuchyňa vám denne prináša čerstvé a pestrofarebné denné menu. Vyberte si zo širokej škály jedál, ktoré spĺňajú vaše chuťové preferencie.

Hlavné jedlo na oslavu

Hlavné jedlo na oslavu

 • Oslavné pokrmy: Ak plánujete oslavu, sme tu pre vás! Ponúkame vám špeciálne pripravené hlavné jedlá na oslavu, aby vaša udalosť bola jedinečná a nezabudnuteľná.
 • Rôznorodé možnosti: Bez ohľadu na to či uprednostňujete jedlo s mäsom, bezmäsitý obed. Ľahké jedlá alebo šaláty máme pre vás širokú paletu možností, aby sme uspokojili vaše chuťové poháriky.

Pečené prasa na oslavu

Pečené prasa na oslavu

 • Špeciálne príležitosti: Pre vaše osobné alebo firemné oslavy pripravíme aj pečené prasa na objednávku. Tohto delikátneho pokrmu sa môžete tešiť pri spoločných oslavách.

V našej kuchyni nám záleží na kvalite surovín, tradíciách a skúsenostiach. Pripravujeme jedlá s vášňou a starostlivosťou, aby sme vám priniesli autentický gastronomický zážitok. Tešíme sa, že vás môžeme očariť našou kuchyňou v reštaurácii EAST Point v Poprade. Prijmite pozvanie na jedinečnú cestu chuťovými dobrodružstvami!

Vítajte v našej reštaurácii v Poprade: Kde sa dobre jedlo zrodí

V EAST Point Poprad nám záleží na tom, aby ste zažili nezabudnuteľné gastronomické zážitky. Ponúkame vám:

Dobré jedlo v Poprade

Preskúmajte náš jedálny lístok

 • Varieme s láskou: Naši šéfkuchári varia s láskou a vášňou, aby každý pokrm bol jedinečným zážitkom pre vaše chuťové poháriky.
 • Preskúmajte náš jedálny lístok: Nechajte sa uniesť naším bohatým jedálnym lístkom. Kde nájdete nielen tradičné slovenské špeciality, ale aj medzinárodné lahôdky.

Dostupnosť jedla

Jedlo so sebou alebo donáška jedla.

 • So sebou alebo donáška: Nemáte čas zostať? Ponúkame možnosť vziať si jedlo so sebou alebo vám ho donesieme priamo k vám domov v Poprade. Jedlo so sebou donáška jedla a rozvoz obedov Vaše obľúbené jedlo na dosah!
 • Najlepšie jedlo na obed: Každý deň sa snažíme prinášať to najlepšie jedlo na obed pre našich zákazníkov. Donáška jedla nechajte sa hýčkať čerstvými surovinami a jedinečnými kombináciami chutí.

Nezabudnuteľný zážitok

Atmosféra a pohostinnosť

 • Atmosféra a pohostinnosť: Okrem vynikajúceho jedla vám ponúkame aj príjemnú atmosféru a pohostinnosť. Naše miesto je určené na to, aby ste sa cítili ako doma.
 • Najlepšie jedlo v Poprade: Pre nás je dôležité, aby sme vám priniesli najlepšie jedlo v Poprade. Dostupnosť a Vaša spokojnosť je našou najväčšou odmenou.

Pozývame vás do našej reštaurácie v Poprade, kde sa dobre vari, kde každý pokrm je malým umeleckým dielom. Preskúmajte naše jedlo, užívajte si chuťové orgie a pridajte sa k nám. Pridajte sa na kulinársku cestu plnú radosti z jedla. Tešíme sa na vás!

Slávnostné jedlo na Vašu oslavu

Slávnostné jedlo v EAST Point chápeme, že oslavy a svadby sú jedinečné a špeciálne udalosti. Preto sme tu, aby sme zabezpečili, že jedlo na vašu oslavu bude rovnako nezabudnuteľné. Ako samotná udalosť vaša oslava. Slávnostné menu na oslavu slávnostné jedlo hlavné jedlo na oslavu. Okrem hlavných jedál vám môžeme zabezpečiť aj občerstvenie na oslavu.

Kvalitné a chutné jedlo

Slávnostné jedlo

 • Slávnostné menu: Pripravujeme špeciálne slávnostné menu, ktoré zohľadňuje vaše osobné predstavy a štýl udalosti. Nechajte sa hýčkať jedlami, ktoré vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.
 • Hlavné jedlá na oslavu: Na vašu oslavu pripravíme špeciálne hlavné jedlá, ktoré očaria vašich hostí. Každý pokrm je starostlivo pripravený s dôrazom na detail a kvalitu surovín.

Gastro služby

Občerstvenie na oslavu

 • Občerstvenie na oslavu: Okrem hlavných jedál vám môžeme zabezpečiť aj vynikajúce občerstvenie výborné jedlo. Občerstvenie na oslavu, ktoré doplní atmosféru a poteší chuťové poháriky vašich hostí.
 • Priaznivá cena za kvalitu: Našou prioritou je ponúknuť vám kvalitný zážitok za priaznivú cenu. Sme presvedčení, že skvelé jedlo nemusí byť len pre niektorých dostupné.

Nezabudnuteľné zážitky

Vaša oslava alebo svadba si zaslúži iba to najlepšie.

 • Ospravedlňujeme sa: Urobíme všetko pre to, aby vaša oslava bola nezabudnuteľným zážitkom. Naša kuchyňa a personál sú pripravení spraviť všetko, čo je v našich silách. Všetko, aby sme vám poskytli najlepšiu službu.

Vaša oslava alebo svadba si zaslúži iba to najlepšie. V EAST Point Poprad sme tu pre vás, aby sme zabezpečili, že jedlo na vašu oslavu bude výnimočné. Dobré jedlo bude dopĺňať krásu celej udalosti. Tešíme sa na to, že budeme súčasťou vašich nezabudnuteľných okamihov.

Image

Cateringové služby a pečené prasiatko na oslavu v Poprade

V EAST Point Poprad sme hrdí na naše špičkové cateringové služby, ktoré sú navrhnuté tak, aby vaša oslava alebo podujatie bola jedinečná a nezabudnuteľná. Ponúkame:

Cateringové služby

 • Oslavy, Akcie a Svadby: Bez ohľadu na to, či plánujete rodinnú oslavu, firemnú akciu alebo svadbu, naše cateringové služby vám poskytnú vynikajúce jedlo a profesionálny servis.
 • Priestory a dobré jedlo: Naše priestory v Poprade sú ideálne pre akékoľvek podujatie. Urobíme všetko pre to, aby ste sa cítili pohodlne a mohli si vychutnať kvalitné jedlo.

 

Pečené prasiatko

 • Dochrumkava upečené prasiatko: Naša špecialita je dochrumkava upečené prasiatko, ktoré je veľkým lákadlom na každom podujatí. Sme odborníci na prípravu chrumkavých a lahodných prasiatiek.
 • Výborná obloha: K prasiatku pripravíme a upravíme výbornú oblohu, aby bolo celkové gastronomické zážitok kompletný.
 • Vhodné na všetky oslavy: Pečené prasa je ideálne pre rôzne oslavy, rodinné stretnutia, firemné akcie či svadby. Je to výnimočný spôsob, ako potešiť vašich hostí.

 

Oslavy

Ponuka cateringových služieb v Poprade

Catering Poprad cateringové služby. V EAST Point Poprad sme tu pre vás. Aby sme vám poskytli to najlepšie z cateringových služieb a pečeného prasiatka. Nechajte nás pridať gastronomickú hodnotu k vášmu podujatiu. A urobme z podujatia niečo, na, čo budete spomínať s úsmevom. Tešíme sa na spoluprácu s vami pri organizácii vašej nasledujúcej nezabudnuteľnej udalosti.

Prieskum Spokojnosti

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Prosíme vás, aby ste si našu krátku anketu vyplnili, aby sme mohli lepšie porozumieť vašim preferenciám a zlepšiť naše služby.

Čo najviac oceňujete v reštaurácii EAST Point?
Ako ste sa dozvedeli o našej stránke?
Navštívte nás

Vaše hodnotenie, recenzie a návrhy

Reštaurácia Poprad Máte skúsenosť s našou reštauráciou? Vaša spätná väzba je pre nás veľmi cenná. Ak máte pripomienky, návrhy na zlepšenie alebo pozitívne skúsenosti, radi ich od vás počujeme. Vaše názory nám pomáhajú poskytovať vám lepšie služby.

Vaše hodnotenie/recenzia: [Miesto na váš názor]

Kde nám môžete zanechať recenziu: [Kontakt]

Ďakujeme vám, že ste si vzali čas na vyplnenie našej ankety. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou, a tešíme sa na váš ďalšiu návštevu v reštaurácii EAST Point Poprad.

Naše služby v reštaurácii

Denné menu

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Reštaurácia Poprad

Dobrá reštaurácia Poprad.

Hlavné jedlá na oslavu

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a tešíme sa na to, že vás môžeme privítať. Radi by sme vás u nás privítali veľmi radi by sme Vás privítali v reštaurácii. Prajeme vám príjemné chvíle v našej reštaurácii plnej lahodných nápojov a skvelého jedla. Dúfame, že si u nás vychutnáte výborné jedlo a tešíme sa na vašu návštevu! Dúfame, že nám dáte príležitosť privítať vás v našej reštaurácii a poskytnúť vám skvelý gastronomický zážitok. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vás!

 1. Denné Menu:

  • Každý deň pripravujeme čerstvé a chutné jedlá na naše denné menu.
  • Výber z rôznych druhov jedál pre každodenné obedy.

 2. Reštaurácia v Poprade:

  • Dobrá reštaurácia na východe Popradu.
  • Ponúkame tradičné slovenské jedlá a medzinárodnú kuchyňu.

 3. Hlavné jedlá na oslavu:

  • Špecializujeme sa na prípravu jedál pre oslavy a svadby.
  • Chutné a kvalitné hlavné jedlá pre vaše osobné alebo firemné udalosti.

 4. Svadby v Poprade:

  • Ponúkame priestory a catering pre svadby v Poprade.
  • Prispôsobíme sa vašim požiadavkám pre dokonalú svadbu.

Ďalšie služby:

 • Catering: Poskytujeme cateringové služby pre rôzne spoločenské udalosti.
 • Oslavy a podujatia: Zabezpečíme kvalitné a chutné jedlo pre vaše oslavy.

Reštaurácia EAST Point Poprad - Vaše miesto pre dobré jedlo a oslavy!

Tešíme sa navštívte našu Popradskú reštauráciu. Navštívte nás, tešíme sa na Vás navštívte našu reštauráciu.

Reštaurácia

Dobrý obed a dobrá oslava

Radi Vás privítame

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Jasná obloha

13.17°C

Poprad

Jasná obloha
Vlhkosť: 94%
Vietor: 0.51 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.