O nás o našej reštaurácii, čo vám ponúkame

Reštaurácia EAST Point Poprad

Dobré jedlo v reštaurácii

Dobré jedlo v reštaurácii je to najdôležitejšie. Miluje dobré jedlá? Tí, ktorí milujú dobré jedlá, vedia. Že dobré jedlá a zdravé stravovanie je veľmi dôležité. Reštaurácia ponúka príjemné prostredie vhodné na kávu či drink s priateľmi. Reštaurácia je výborné miesto pre tých, čo milujú výborné jedlo, kávu a koláče. Zdravé stravovanie a dobré jedlo je to najdôležitejšie. Radi vychutnávame chutné jedlá v príjemných priestoroch reštaurácie. Za najdôležitejšie jedlo považujeme dobrý obed. Dobré miesto, dobré jedlo, dobrí ľudia sú to najdôležitejšie. Pozrite si, čo Vám ponúka naša reštaurácia a navštívte našu reštauráciu. Pozrite si ponuku radi Vás privítame.

Poctivá domáca kuchyňa

Poctivá domáca kuchyňa poctivá kuchyňa menu. Záleží nám na tom, čo jeme a takisto, čo konzumujú naši zákazníci. Čaká Vás skvelý pomer kvality a ceny. Na výbere kvalitného mäsa a základných surovín si dávame naozaj záležať. Používame najlepšie recepty na hlavné jedlá na oslavu a dobré obedy.

Domáca kuchyňa

Varíme výbornú domácu kuchyňu každý deň čerstvé jedlá. Reštaurácia, kde si môžete dopriať špecialitu či vaše obľúbené jedlo. Pripravujeme pre Vás výborné jedlá domácej kuchyne z kvalitných a vždy čerstvých surovín. Domáca kuchyňa naša kvalita jedla začína výberom tých najlepších kvalitných a čerstvých surovín. Poctivá domáca kuchyňa na denné menu Poprad. Slovenská kuchyňa dobré jedlá na obed poctivé jedlo menu.

Naša kuchyňa reštaurácia Poprad. Slovenská kuchyňa slovenské jedlá menu. Menu tradičnej slovenskej kuchyne. Klasické jedlá slovenskej kuchyne na oslavu. Pripravíme Vám aj pečené prasa na oslavu.

Poctivá kuchyňa

Poctivá kuchyňa zdravá strava a kvalitné potraviny sa stávajú trendom. Trendu kvalitného a zdravého stravovania sa dnes dá už len ťažko vyhnúť. Dôležité však je, aby ste sa u nás cítili dobre. Slovenská kuchyňa dobré jedlo v reštaurácii Poprad. Pekné prostredie príjemná obsluha. Robíme všetko, preto, aby to tak bolo. V tom nám pomáha aj kuchyňa reštaurácie. Kde pre Vás varíme poctivú domácu slovenskú kuchyňu.

O nás Reštaurácia EAST Point Poprad. Reštaurácia pod Tatrami vhodná na rodinné a spoločenské oslavy. Ponúka príjemné prostredie s pekným interiérom. V našom dennom menu ponúkame tradičné slovenské jedlá, polievky, mäsité aj bezmäsité jedlá. Reštaurácia pod Tatrami Vás pozýva na príjemné posedenie do našej reštaurácie, ktorej kapacita je 70 miest. 

O našej reštaurácii

O nás sme hrdí na to, že v reštaurácii ponúkame vynikajúci pomer ceny a kvality jedla. Poskytujeme kvalitné stravovanie. Dbáme na to, aby návšteva u nás bola pre Vás príjemne stráveným časom a zážitkom. Naša kuchyňa je zameraná na špeciality Slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Dobrá reštaurácia stojí na kvalitných surovinách, profesionálnom tíme, vynikajúcom šéfkuchárovi, skvelej obsluhe. Tešíme sa na Vašu návštevu radi Vás privítame v našej reštaurácii.

Ponúkame

Ponúkame Vám služby našej reštaurácie.

1

Stravovacie služby

Okrem denného stravovania ponúkame možnosť usporiadať rôzne posedenia oslavy a svadby. Ponúkame stravovacie služby v Poprade gastro služby. Stravovacie služby Poprad stravovanie pre firmy a jednotlivcov. Varíme obedy pre firmy a ich zamestnancov denné menu. Stravovanie do firiem závodné stravovanie pre firmy. Stravu vozíme v rámci Popradu a širokého okolia. Rozvoz jedla obedov do firiem. Okrem obedov poskytujeme aj cateringové služby. Sme dodávateľom závodného stravovania do firiem.
2

Dobré jedlá

Ponúkame dobré jedlo v Poprade na obed. Príďte si vychutnať dobré jedlo na obed v Poprade. Naším cieľom je, aby ste si vychutnali dobré chutné jedlá. Dobré jedlá obed menu si môžete vychutnať u nás v reštaurácii.
3

Príjemná obsluha

Pekný interiér reštaurácie výborné jedlo, príjemná obsluha. Čaká tu na vás príjemná obsluha a chutné jedlá. Tešíme sa na Vašu návštevu našej reštaurácie. Krásne prostredie, veľmi príjemná obsluha a dobré jedlo.
4

Pekná reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad pekná reštaurácia príjemné prostredie. Reštaurácia zameraná na jedlá domácej kuchyne, varíme denné menu, špeciality Slovenskej kuchyne. Domáca kuchyňa poctivá domáca kuchyňa. Varíme domáce jedlá pre vás našich spokojných zákazníkov.
5

Reštaurácia zameraná na domácu kuchyňu

Slovenská reštaurácia Poprad zameraná na slovenskú domácu tradičnú kuchyňu a regionálnu kuchyňu. Je zameraná na domácu slovenskú aj medzinárodnú kuchyňu. Slovenská kuchyňa obed menu.
6

Miesto na Vašu oslavu a svadbu

Dobré jedlo príjemná obsluha pekná reštaurácia príjemné prostredie. Ideálne miesto na Vašu oslavu, rodinné stretnutie, svadbu, stužkovú, krstiny. Ideálne miesto na oslavy a svadby Poprad miesto na Vašu oslavu a svadbu. Pečené prasa na objednávku.

Spoznajte náš tím

O nás EAST Point Poprad reštaurácia náš tím. Spoznajte náš tím ľudí, ktorí sa postarajú o vaše pohodlie. Jedlá pripravujeme len zo základných surovín, ktoré sú vždy čerstvé. O vaše pohodlie sa postará profesionálny tím. Každý z tímu dáva svoje skúsenosti, zručnosti a srdce do svojej práce. Veľmi nás teší pozornosť a priazeň našich zákazníkov. Ďakujeme vám robíme všetko pre spokojnosť našich zákazníkov. Spoznajte nás, navštívte nás. Príďte si k nám vychutnať dobré jedlá a dobre sa najesť. Prajeme Vám dobrú chuť.

- Viky -
- Viky - - Čašníčka - info@eastpoint.sk
V reštaurácií je dôležitá najmä príjemná obsluha. Rýchlosť obsluhy, príjemný interiér a primerané ceny. Väčšinou si hosť obľúbi čašníka pre jeho príjemné a úctivé vystupovanie. Naša čašníčka obsluha v reštaurácii, ktorú si obľúbite. Naša Viky sa postará o to, aby ste sa u nás cítili dobre a príjemne.
 -   Slavo  -
- Slavo - - Hlavný kuchár šéfkuchár - info@eastpoint.sk
Šéfkuchár, ktorý sa stará o Vaše pohodlie a dobré jedlo. Dobré jedlo cez týždeň. Jedlo na oslavu, slávnostné menu, počas oslavy alebo inej slávnostnej udalosti. Šéfkuchár domácej a medzinárodnej kuchyne, ktorý pre Vás varí. Dobré jedlá, jedlo na oslavu, ktoré pre vás pripraví z čerstvých sezónnych surovín.
 -  Rastislav Peták  -
- Rastislav Peták - - Majiteľ - info@eastpoint.sk
Majiteľ reštaurácie sa stará, aby to všetko správne fungovalo. Majiteľ reštaurácie a naša reštaurácia Vám rada zabezpečí dobré jedlo. Zabezpečí Vašu oslavu a catering na oslavu alebo posedenie. S dôverou sa na neho môžete obrátiť zabezpečí, čo budete potrebovať. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Image

Ponúkame

Ponuka služieb reštaurácie ponúkame reštauračné služby, stravovacie služby, catering a cateringové služby. Využite naše služby, ktoré Vám ponúkame. Využite priestory našej reštaurácie pre vaše oslavy alebo svadbu. Každý deň pre Vás pripravujú naši kuchári denné menu. Ponúkame dobré jedlo v Poprade reštauračné služby, stravovacie služby. Pozrite si malú ukážku našich jedál. Ponuka služieb reštaurácie Poprad využite naše služby a našu ponuku služieb.

Reštaurácia
Reštaurácia
Reštaurácia s kapacitou 70 ľudí.
Denné menu
Denné menu
Ponúkame dobré chutné denné menu.
Oslavy a svadby
Oslavy a svadby
Ponúkame priestory na oslavy a svadby.

Navštívte našu reštauráciu

Navštívte našu reštauráciu. Radi vás privítame v reštaurácii s výbornou kuchyňou. Ak hľadáte reštauráciu, ktorá ponúka tradičné slovenské jedlá, príjemnú atmosféru a usmiaty personál. Tak ste ju práve našli. V našej reštaurácii ponúkame od tradičnej slovenskej kuchyne až po medzinárodnú kuchyňu.

Ponúkame denné menu osviežujúce nápoje dobrú kávu a koláče. Čaká tu na Vás dobre vychladené čapované pivo a čapovaná kofola. Chutné jedlo, priateľský personál, útulná atmosféra.

Ponúkame Vám naše gastro služby. Priestory reštaurácie pre rodinné oslavy, firemné posedenia a svadby. Chutné hlavné jedlo na oslavu. Skúste nás navštíviť a presvedčte sa sami. Zastavte sa a ochutnajte výborné jedlo a nápoje.

Najlepšie miesto v Poprade. Miesto pre Vaše svadby, oslavy, firemné posedenia. Miesto, kde sa dobre varí Slovenská kuchyňa Poprad.

Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí. Hovorí staré známe slovenské príslovie. Držíme sa tohto príslovia. Varíme pre Vás tie najlepšie jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Dobré jedlá a Vaša spokojnosť je naša priorita. Príďte si pochutnať na našich jedlách. V našej reštaurácií vám pripravujeme kvalitné, poctivé a chutné jedlá. Tradičné jedlá slovenskej kuchyne. Základom našich jedál sú kvalitné, čerstvé a sezónne suroviny. Pripravujeme pre Vás jedlá domácej kuchyne. Miesto, kde sa dobre varí v Poprade.

Poprad jedlo

Preskúmajte naše jedlo

Dobré jedlo v Poprade dobré chutné jedlo na obed. Vyberte si na, čo máte chuť a vychutnajte si dobré jedlo na obed. Vyberte si jedlá z nášho jedálneho lístka podľa chuti jedlá z nášho denného menu. Vyberte si podľa chuti z nášho denného menu.

Naša kuchyňa

Kuchyňa reštaurácie

Kuchyňa reštaurácia EAST Point, kde pre Vás varíme. Naša kuchyňa, kde pripravujeme a varíme pre Vás tradičné Slovenské jedlá. Každý deň pre Vás pripravujeme a varíme denné menu. Varíme pre Vás môžete si vybrať z rôznych druhov jedál na obed. Varíme pre Vás hlavné jedlá na oslavu. Hlavné jedlo a polievku najlepšie jedlá na obed hlavné jedlá na oslavu. Obed s mäsom, bezmäsitý obed, ľahké jedlá, šaláty tie najlepšie jedlá pre Vás na obed. Hlavné jedlá na obed rýchle obedy. Tie najlepšie jedlá na obedy jedlá na oslavu. Hlavné jedlo na oslavu, tie najlepšie jedlá na obed. Pripravíme Vám aj pečené prasa na oslavu.

Dobré jedlo Poprad

Preskúmajte naše jedlo

Reštaurácia v Poprade, kde sa dobre vari. Reštaurácia, kde sa dá dobre najesť. Reštaurácia, ktorá ponúka jedlo so sebou. Reštaurácia, ktorá ponúka donášku jedla v Poprade. Dobré jedlo Poprad môžete sa prísť najesť alebo si jedlo objednať. Môžete si zobrať jedlo so sebou. Jedlo Poprad najlepšie jedlá na obed. Najlepšie jedlo v Poprade. 

Jedlo na oslavu

Zabezpečíme kvalitné a chutné jedlo na Vašu oslavu alebo svadbu. Občerstvenie na oslavu jedlo na oslavu podľa Vášho želania. V našej reštaurácií vám pripravíme kvalitné, poctivé a chutné jedlá. Pripravíme pre vás malé aj veľké oslavy. Na vašu oslavu a svadbu pripravíme všetko, ako má byť. Našou úlohou je zabezpečiť za priaznivú cenu kvalitný zážitok. Oslavu, na ktorú budete v dobrom spomínať. Urobíme všetko, preto, aby ste si Vašu oslavu užili naplno. Váš svadobný deň aj oslava by mala byť nezabudnuteľným a krásnym zážitkom na celý život.

Image

CATERING

Cateringové služby pečené prasiatko Poprad

Catering Poprad poskytujeme cateringové služby. Cateringové služby sa dajú využiť na rôzne oslavy akcie a svadby. Dobrý catering zabezpečí, aby Vaša oslava a svadba bola výborná a nezabudnuteľná. Cateringové služby sa dajú využiť na rôzne spoločenské udalosti.

 

Pečené prasiatko

Pečené prasiatko Poprad dochrumkava upečené prasiatko. Pečené prasiatko i oblohu pripravíme upravíme a naaranžujeme. Konečná cena upečeného prasiatka s oblohou je v závislosti od hmotnosti prasiatka. Prasiatko je možné si vychutnať priamo v reštaurácii na objednávku. Pečené prasiatko sa teší veľkej obľube na spoločenských podujatiach. Pečené prasa je veľkým lákadlom pre pozvaných hostí dochrumkava pečené prasiatka. Našou špecialitou sú dochrumkava upečené prasiatka. Pečené prasa vhodné na rôzne rodinné oslavy či firemné akcie. Do chrumkava pečené prasiatka pečené prasa Poprad. Catering Poprad cateringové služby.

 

Oslavy

Cateringové služby

Catering, cateringové služby Poprad. Či už sa chcete dobre najesť alebo plánujete rodinnú oslavu, svadbu. Usporiadajte si rodinnú oslavu. Usporiadajte si posedenie s priateľmi. Radi Vás privítame v reštaurácii v Poprade. Ponúkame Vám dobré jedlá a priestory na oslavu. Pozrite si našu ponuku. Radi sa postaráme, aby ste sa dobre najedli. Samozrejme zabezpečíme aj Vašu oslavu, posedenie a svadbu. Catering, cateringové služby Poprad reštaurácia pod Vysokými Tatrami. Najlepšie jedlo v Poprade.

Prieskum

Váš názor je pre nás dôležitý. Aby sme sa mohli neustále zlepšovať, realizujeme prieskum spokojnosti našich klientov.

Čo najviac oceňujete

Čo najviac oceňujete v reštaurácii?

Ako ste sa dozvedeli

Ako ste sa dozvedeli o našej stránke?

Navštívte nás

Navštívte našu reštauráciu

Vaše hodnotenie recenzie a návrhy

Máte skúsenosť s našou reštauráciou? Môžete nám poslať Vaše hodnotenie. Ak ste boli spokojní alebo ak ste boli nespokojní. Vaša spokojnosť je naša priorita. Radi privítame aj Vaše pripomienky prípadne návrhy na zlepšenie. Váš názor (recenziu) môžete pridať (napísať) na stránke - Kontakt

Naše služby

Čo Vám ponúkame

Denné menu

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Reštaurácia Poprad

Dobrá reštaurácia Poprad.

Hlavné jedlá na oslavu

Svadby Poprad oslavy Poprad.

Reštaurácia

Dobrý obed a dobrá oslava

Radi Vás privítame

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.