Kam na menu jedlo na obed dobré jedlo

Čo na obed jedlá na obed

Čo na obed dobré jedlá na obed dobrý obed

Čo na obed

Čo na obed dobré jedlá na obed menu, chutný obed v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenne menu obedy dobré jedlo. Chutný obed, dobré jedlá dobré obedy. Dobré obedy, ponuka obedy menu. Hlavné jedlá menu, najlepšie jedlá na dobrý obed. Dobrý obed, chutné jedlo, ľahké jedlá, dobré jedlo na oslavu jedlo na rýchly obed ponuka jedál. Chutný obed, chutné jedlá v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme výborné jedlá. Môžete mať zdravé obedy celý týždeň. Cez týždeň vás možno zaujmú cestoviny, možno recepty s mäsom. Možno Vás oslovia sladké obedy. Alebo je u vás obľúbené kuracie mäso na šťave. Určite tu nájdete zaujímavé tipy, čo si dať na dobré obedy ponuka na tento týždeň. Dobré jedlá pozrite si náš jedálny lístok našu ponuku chutných jedál. Vyber si z pestrej ponuky zdravých obedov ten, na ktorý máš chuť. Polievky, hlavné jedlá, šaláty aj dezerty. Na obed volíme teplú stravu. Ženy si často nosia jedlo z domu, muži skôr zájdu na obedové menu. Čo na obed rýchlo a lacno chutný obed v reštaurácii. 

Rýchly obed

Obedy často do seba rýchly obed nehádžeme a už zase bežíme. Rýchly obed, čo dnes na obed bez mäsa vyskúšajte naše bezmäsité jedlo. Bezmäsité jedlá pre všetkých gurmánov. Ponúkame obedy, v ktorých mäso nechýba a stanú sa vašimi obľúbenými. Hľadáte tradičné či netradičné jedlá u nás nájdete množstvo chutných jedál vyberte si čo dnes na obed. Polievku zo zeleniny s kúskami mäsa. Guláš s knedľou, plnenú papriku s ryžou a mäsom. Bryndzové halušky alebo halušky s kyslou kapustou. Rýchly obed tradičné slovenské jedlo z tých najzákladnejších surovín. Ako tradičné slovenské jedlo sú bryndzové halušky, bryndzové pirohy a ďalšie tradičné pokrmy.

Čo na obed cez týždeň

Čo na obed cez týždeň týždenné menu, hlavné jedlo a polievka od pondelka do piatku. Celý týždeň si môžete vychutnať dobré jedlo. Čo na obed bez mäsa hlavné jedlá obedové menu. Výborné jedlo na oslavu dobrý obed, varené v našej reštaurácii. Dobré jedlo, dobré obedy naša ponuka jedál. Čo dnes na obed najlepšie jedlá výborné obedy. Hlavné jedlá, chutné obedy, naše obedy menu, týždenné menu. Vyskúšajte si cez týždeň naše výborný obed menu. Príďte sa najesť s priateľmi alebo s rodinou. Dobré obedy ponuka obedy menu. Dobrý obed chutné jedlo ľahké jedlá. Hlavné jedlo od pondelka do piatku môže mať podobu. Napríklad francúzskych zemiakov, granadíru, ale aj zemiakových placiek. Čo na dobrý chutný obed chutné obedy v reštaurácii. Hlavné jedlá menu najlepšie jedlá obed menu. Dobré jedlo na obed ponuka jedál. Dobré jedlo obed menu chutný obed v reštaurácii. Obedné menu cez týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Chutný obed menu cez týždeň príďte na týždenné menu. Hlavné jedlo a polievka. Od pondelka až do piatku si môžete vychutnať dobré jedlo. Hlavné jedlá obedové menu. Dobré chutné jedlo na dobrý obed. Varené v našej reštaurácii dobré jedlá dobrý obed naša ponuka jedál. Najlepšie jedlá na dobrý obed. Hlavné jedlá dobrý obed naše obedy menu. Týždenné menu obedy menu. Obedné menu pre vás varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenné menu dobré jedlo na obed. Čo na obed rýchlo a lacno chutný obed v reštaurácii. Chutný obed dobré obedy menu denné menu obed rýchlo a lacno.

Dobré jedlá na obed

Dobré jedlá na obed obedné menu celý týždeň pre vás varíme najlepšie jedlá. Obed menu týždenné menu obedné menu. Dobré jedlá na obed, chutné obedy v reštaurácii. Každý deň Vám prinášame ponuku našich výborných jedál. Obed predstavuje obľúbený medzník dňa. Obedy sú hlavné jedlo, o tom sa zrejme ani nemusíme baviť. Kvalitný obed je predpokladom na produktívne popoludnie. Skvelé jedlá, zdravé a rýchle obedy a výživné polievky. Varíme jedlá bohaté na vitamíny, vlákninu, bielkoviny, zdravé tuky. Príďte sa dobre najesť. Posedieť si u nás pri dobrom pivku v príjemnom prostredí. Výborné denné menu príďte sa dobre najesť. Alebo Vám naše najlepšie jedlo doručíme až k Vám domov. Príďte sa k nám dobre najesť. Vychutnajte si naše vynikajúce denné menu klasické jedlá. Občerstvenie na oslavu rýchle občerstvenie na oslavu. Jedlo na oslavy pohostenie na oslavu narodenín. Studené jedlá teplé jedlá hlavné jedlá. Občerstvenie pre narodeninovú oslavu. Výborná narodeninová oslava s dobrým jedlom. Pohostenie na oslavu hlavné jedlá pre narodeninovú oslavu. Hlavné jedlá na oslavu najlepšie jedlo na oslavu. Narodeninová oslava a výborné jedlá. Jedlá na oslavu hlavné jedlá na oslavu studené jedlá hlavne dobré jedlá.

Dobré jedlo

Dobré jedlo je základ máte radi chutné jedlá a chcete si ich vychutnať tak naše výborné jedlá sú akurát pre Vás. Celý týždeň dobré jedlo v reštaurácii Poprad.

Chutné obedy

Kam na menu chutné obedy príďte sa dobre chutne najesť a posedieť si u nás pri chutnom obede. Posedieť pri dobrom pive v príjemnom prostredí našej reštaurácie. Príďte si pochutnať na skvelom obede. Polievka a výber z piatich hlavných jedál v rámci obedového menu. Ponúkame obedy aj službu jedlo so sebou pre ešte väčší komfort. Ponúkame chutné obedy príďte k nám obedovať skvelý obed. Príďte sa dobre najesť vychutnajte si celý týždeň dobré jedlo. Dobrý obed cez týždeň. V našich priestoroch sa môžete nie len dobre najesť, ale aj zabaviť. My Vám ponúkame priestory, kde sa zmestí až 70 ľudí. Ponúkame priestory vhodné na oslavy promócií, svadieb, krstov narodenín atď. K dispozícií reštauračné priestory s kapacitou 70 ľudí. Oslavy bez starostí reštaurácia Vám ponúka priestory. Priestory, kde si svoju oslavu užijete bez starostí. Radi Vám pripravíme hlavné jedlá na oslavu. Menu na oslavu narodenín aj slávnostné svadobné menu. Reštaurácia Poprad pre Vaše akcie a oslavy. Radi Vám pripravíme pečené prasiatko a pečené koleno. Môžete zorganizovať oslavu u nás akcie v Poprade. Či je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava. Radi Vás privítame a zabezpečíme predjedlá na oslavy aj hlavné jedlá. Slávnostné menu krstiny aj oslavy slávnostné obedové menu.

Jedlo na oslavu

Jedlo na oslavu v našich priestoroch sa môžete nie len dobre najesť, ale aj zabaviť. My Vám ponúkame priestory s kapacitou 70 ľudí a jedlo na oslavy. Ponúkame priestory na oslavy promócií, svadieb, krstov narodenín atď. K dispozícií reštauračné priestory s kapacitou 70 ľudí. Oslavy bez starostí reštaurácia Vám ponúka priestory. Priestory, kde si svoju oslavu užijete bez starostí. Jedlo na oslavu radi Vám pripravíme hlavné jedlo na oslavu. Menu na oslavu narodenín aj slávnostné menu na svadbu. Na Vaše akcie a oslavy v Poprade. Radi Vám pripravíme pečené prasiatko a pečené koleno. Môžete zorganizovať oslavu u nás akcie v Poprade. Či je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava. Radi Vás privítame a zabezpečíme predjedlá na oslavy aj hlavné jedlo. Slávnostné menu na krstiny slávnostné obedové menu catering. Pekný interiér reštaurácie, v ktorom sa môžete dobre najesť. Samozrejme aj si zorganizovať oslavu alebo svadbu. Veríme, že si z našej ponuky jedál vyberiete a navštívite nás. Pekné priestory a výborné jedlo sa postarajú o dokonalý zážitok. Navštívte nás a ochutnajte našu ponuku jedál. Môžete využiť objednávku jedla donášku jedla k vám domov a jedlo so sebou.

Hlavné jedlo na oslavu

Hlavné jedlo na oslavu narodenín dobré jedlo a chutné jedlo na obed. Hlavné jedlo na oslavu či je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava. Ponúkame priestory, kde si svoju oslavu a chutné jedlo užijete bez starostí. Oslavy bez starostí pripravíme Vám hlavné jedlá na oslavu dobré chutné jedlo. Najlepšie jedlo jednohubky, občerstvenie a pohostenie na oslavu. Najlepšie slávnostné menu na oslavu narodenín aj slávnostné menu na svadbu. Hlavné jedlo dobré chutné jedlo na svadbu jedlo na obed. Dobré jedlo na oslavy hlavné jedlá na oslavu najlepšie jedlo.

Občerstvenie na oslavu

Zabezpečíme občerstvenie na oslavu chlebíčky jednohubky na oslavu najlepšie jedlo. Zabezpečíme občerstvenie a pohostenie na oslavu. Stačí sa dohodnúť čo pripraviť na oslavu na rýchle pohostenie. Občerstvenie pre všetky oslavy oslava narodenín, narodeninová oslava dospelých, detské oslavy. Párty oslava narodeninová párty pohostenie na rodinnú oslavu alebo najlepšie jedlo na detskú oslavu.

Môžete zorganizovať oslavu u nás

Pozrite si exteriér reštaurácie a okolie. Pekné okolie reštaurácie s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Pekný interiér reštaurácie, v ktorom sa môžete dobre najesť. Samozrejme aj si zorganizovať oslavu alebo svadbu. Pozrite si na stránke možnosti a služby, ktoré Vám ponúkame. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a navštívite nás. Pekné priestory a výborné jedlo sa postarajú o dokonalý zážitok. Navštívte nás a ochutnajte našu ponuku jedál. Navštívte našu reštauráciu alebo nás kontaktujte. Sme Vám k dispozícií. Môžete využiť objednávku donášku jedla k vám domov a jedlo so sebou. Pred reštauráciou je bezplatné parkovanie, ktoré poteší, keď prídete obedovať. Ceníme si váš názor a Vaše skúseností s našou reštauráciou. Na stránke kontakt nám môžete napísať Vaše skúsenosti a návrhy na zlepšenie.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Jasná obloha

13.17°C

Poprad

Jasná obloha
Vlhkosť: 94%
Vietor: 0.51 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.