Dobré jedlá na obed

Reštaurácia Poprad

Čo na obed

Dobré jedlá na obed menu, chutný obed v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenné menu obedy dobré jedlo. Chutný obed, dobré jedlá dobré obedy. Dobré obedy, ponuka obedy menu. Hlavné jedlá menu, najlepšie jedlá na dobrý obed. Dobrý obed, chutné jedlo, ľahké jedlá, dobré jedlo na oslavu jedlo na obed ponuka jedál. Chutný obed, chutné jedlá v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme výborné jedlá. Môžete mať zdravé obedy celý týždeň. Cez týždeň vás možno zaujmú cestoviny, možno recepty s mäsom. Možno Vás oslovia sladké obedy. Alebo je u vás obľúbené kuracie mäso na šťave. Určite tu nájdete zaujímavé tipy, čo si dať na dobré obedy ponuka na tento týždeň. Dobré jedlá pozrite si náš jedálny lístok našu ponuku chutných jedál. Vyber si z pestrej ponuky zdravých obedov ten, na ktorý máš chuť. Polievky, hlavné jedlá, šaláty aj dezerty. Na obed volíme teplú stravu. Ženy si často nosia jedlo z domu, muži skôr zájdu na obedové menu. Často do seba obed nehádžeme a už zase bežíme. Čo dnes na obed bez mäsa vyskúšajte naše bezmäsité jedlo. Bezmäsité jedlá pre všetkých gurmánov. Ponúkame obedy v ktorých mäso nechýba a stanú sa vašimi obľúbenými. Hľadáte tradičné či netradičné jedlá u nás nájdete množstvo chutných jedál. Polievku zo zeleniny s kúskami mäsa. Guláš s knedľou, plnenú papriku s ryžou a mäsom. Bryndzové halušky alebo halušky s kyslou kapustou. Tradičné slovenské jedlo z tých najzákladnejších surovín. 

Čo na obed cez týždeň

Týždenné menu, hlavné jedlo od pondelka do piatku. Si môžete vychutnať dobré jedlo. Hlavné jedlá obedné menu. Výborné jedlo na oslavu dobrý obed, varené v našej reštaurácii. Dobré jedlo, dobré obedy naša ponuka jedál. Najlepšie jedlá výborné obedy. Hlavné jedlá, chutné obedy, naše obedy menu, týždenné menu. Vyskúšajte si cez týždeň naše výborné obed menu. Príďte sa najesť s priateľmi alebo s rodinou. Dobré obedy ponuka obedy menu. Dobrý obed chutné jedlo ľahké jedlá. Hlavné jedlo od pondelka do piatku môže mať podobu. Napríklad francúzskych zemiakov, granadíru, ale aj zemiakových placiek. Čo na dobrý chutný obed chutné obedy v reštaurácii. Hlavné jedlá menu najlepšie jedlá obed menu. Dobré jedlo na obed ponuka jedál. Dobré jedlo obed menu chutný obed v reštaurácii. Obedné menu cez týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Chutný obed menu cez týždeň príďte na týždenné menu. Hlavné jedlo a polievka. Od pondelka do piatku si môžete vychutnať dobré jedlo. Hlavné jedlá obedné menu. Dobré jedlo na dobrý obed. Varené v našej reštaurácii dobré jedlá dobrý obed naša ponuka jedál. Najlepšie jedlá na dobrý obed. Hlavné jedlá dobrý obed naše obedy menu. Týždenné menu obedy menu. Obedné menu pre vás varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenné menu dobré jedlo dobré jedlo na obed. Chutný obed v reštaurácii. Chutný obed dobré obedy menu denné menu.

Dobré jedlá na obed

Dobré jedlá na obed obedné menu celý týždeň pre vás varíme najlepšie jedlá. Obed menu týždenné menu obedné menu. Dobré jedlá na obed, chutné obedy v reštaurácii. Každý deň Vám prinášame ponuku našich výborných jedál. Obed predstavuje obľúbený medzník dňa. Obedy sú hlavné jedlo, o tom sa zrejme ani nemusíme baviť. Kvalitný obed je predpokladom na produktívne popoludnie. Skvelé jedlá, zdravé a rýchle obedy a výživné polievky. Varíme jedlá bohaté na vitamíny, vlákninu, bielkoviny, zdravé tuky. Príďte sa dobre najesť. Posedieť si u nás pri dobrom pivku v príjemnom prostredí. Výborné denné menu príďte sa dobre najesť. Alebo Vám naše jedlo doručíme až k Vám domov. Príďte sa k nám dobre najesť. Vychutnajte si naše vynikajúce denné menu klasické jedlá. Občerstvenie na oslavu rýchle občerstvenie na oslavu. Jedlo na oslavy pohostenie na oslavu narodenín. Studené jedlá teplé jedlá hlavné jedlá. Občerstvenie pre narodeninovú oslavu. Výborná narodeninová oslava s dobrým jedlom. Pohostenie na oslavu hlavné jedlá pre narodeninovú oslavu. Hlavné jedlá na oslavu jedlo na oslavu. Narodeninová oslava a výborné jedlá. Jedlá na oslavu hlavné jedlá na oslavu studené jedlá hlavne dobré jedlá.

Môžete zorganizovať oslavu u nás

Príďte sa dobre najesť a posedieť si u nás. Posedieť pri dobrom pive v príjemnom prostredí našej reštaurácie. Príďte si pochutnať na skvelom obede. Polievka a výber z piatich hlavných jedál v rámci obedového menu. Ponúkame aj službu jedlo so sebou pre ešte väčší komfort. Príďte k nám na skvelý obed. Príďte sa dobre najesť vychutnajte si celý týždeň dobré jedlo. Dobrý obed cez týždeň. V našich priestoroch sa môžete nie len dobre najesť, ale aj zabaviť. My Vám ponúkame priestory, kde sa zmestí až 70 ľudí. Ponúkame priestory vhodné k oslavám promócií, svadieb, krstov narodenín atď. K dispozícií reštauračné priestory s kapacitou 70 ľudí. Oslavy bez starostí reštaurácia Vám ponúka priestory. Priestory, kde si svoju oslavu užijete bez starostí. Radi Vám pripravíme hlavné jedlá na oslavu. Menu na oslavu narodenín aj slávnostné menu na svadbu. Na Vaše akcie v Poprade. Radi Vám pripravíme pečené prasiatko a pečené koleno na oslavu. Môžete zorganizovať oslavu u nás akcie v Poprade. Či je to narodeninová oslava dospelých alebo detská oslava. Radi Vás privítame a zabezpečíme predjedlá na oslavy aj hlavné jedlá. Slávnostné menu na krstiny slávnostné obedové menu catering na oslavu.
Pozrite si exteriér reštaurácie a okolie. Pekné okolie reštaurácie s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry. Pekný interiér reštaurácie, v ktorom sa môžete dobre najesť. Samozrejme aj si zorganizovať oslavu alebo svadbu. Pozrite si na stránke možnosti a služby, ktoré Vám ponúkame. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a navštívite nás. Pekné priestory a výborné jedlo sa postarajú o dokonalý zážitok. Navštívte nás a ochutnajte našu ponuku jedál. Navštívte našu reštauráciu alebo nás kontaktujte. Sme Vám k dispozícií. Môžete využiť objednávku donášku jedla k vám domov a jedlo so sebou. Pred reštauráciou je bezplatné parkovanie, ktoré poteší, keď prídete obedovať. Ceníme si váš názor a Vaše skúseností s našou reštauráciou. Na stránke kontakt nám môžete napísať Vaše skúsenosti a návrhy na zlepšenie.

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.