Reštaurácia EAST Point Poprad kontakt

Kontaktujte nás

Reštaurácia & Pizzeria EAST Point

Kontakt reštaurácia EAST Point Poprad. Miesto na oslavu v Poprade, ak máte záujem kontaktujte nás. Ponúkame priestory na oslavy a akcie Poprad. Reštaurácia kontakt, kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Reštaurácia kontakt odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom. Odoslaním udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu formulára kontakt.

Reštaurácia kontaktujte nás

Café Restaurant

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Priemyselný Areál Východ Poprad

Reštaurácia

Poprad východ reštaurácia na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad východ. Hľadáte priestory na svadbu pekné priestory na svadbu? Hľadáte priestor na rodinnú oslavu narodeninovú oslavu Poprad? Neváhajte a v prípade Vášho záujmu nás kontaktujte. Reštaurácia kontakt kontaktujte nás Reštaurácia EAST Point Poprad.

Recenzie

Môžete nám napísať Vaše hodnotenie, našej reštaurácie a služieb. Vaše hodnotenie recenzie a návrhy. Záleží nám na Vašom názore a spokojnosti. Preto Vás chceme požiadať o spätnú väzbu na naše služby. Oceníme pochvalu za veci, ktoré robíme dobre. Samozrejme aj Vaše tipy a názory, čo by sme mohli zlepšiť. Neváhajte a napíšte nám hodnotenie, ďakujeme za Vaše pripomienky.

Vaša recenzia

Vaše hodnotenie recenzie a návrhy

Môžete nám poslať Vaše hodnotenie ak ste boli spokojní alebo ste boli nespokojní. Vaša spokojnosť je naša priorita. Radi privítame aj Vaše pripomienky prípadne návrhy na zlepšenie.

Po kontrole administrátorom budú vaše hodnotenia zverejnené ak budete súhlasiť. Zverejňuje sa len krstné meno. Emailová adresa sa nezverejňuje.

Ďakujeme Vám za Vaše pripomienky, návrhy a recenzie.

0
Počet recenzií

Vašu recenziu môžete pridať aj na Google mapu.

Image

Kontakt reštaurácia Poprad

Reštauráciu nájdete v priemyselnom areáli Poprad východ. Pekná reštaurácia a nádherný výhľad na Vysoké Tatry. Máte záujem využiť niektoré z našich služieb, kontaktujte nás. Kontakt na reštauráciu na východe Popradu. Dobré jedlo Poprad pekné priestory na Vašu oslavu a svadbu.

Poprad východ.

Reštaurácia Poprad

Reštaurácia priemyselný areál Poprad východ. V blízkosti sa nachádza AUTONOVA predajca automobilov v Poprade. Hyundai, AUTO IN Poprad. Stanica technickej kontroly Poprad. AAA Auto predajca automobilov. Keď tam pôjdete môžete sa prísť dobre najesť k nám do reštaurácie. V priemyselnom Areáli Poprad východ ponúkame dobré obedy. Dobré jedlo Poprad východ miesto, kde sa dobre najete. Miesto na rodinnú oslavu alebo svadbu. Reštaurácia s výhľadom na Vysoké Tatry.

Autonova, kde na obed dobré jedlo denné menu Poprad v našej reštaurácii v Poprade na východe. Obed menu výborná káva a koláče ku káve navštívte našu reštauráciu. Príďte sa k nám dobre najesť vyskúšajte naše výborné jedlo Priemyselný Areál Východ Poprad.

STK Poprad, kde na obed dobré jedlo denné menu Poprad v našej reštaurácii v Poprade na východe. Príďte sa k nám dobre najesť vyskúšajte naše výborné jedlo obed menu Priemyselný Areál Východ, 058 01 Poprad. Dobrý obed výborná káva a koláče ku káve navštívte našu reštauráciu.

Priemyselný Areál

Priemyselný areál Poprad východ, chystáte sa navštíviť priemyselný Areál Poprad. Príďte si vychutnať dobrý obed menu do našej reštaurácie. Ponúkame dobré chutné menu, dobrú kávu a koláče. Hľadáte miesto na svadbu priestory na svadbu. Miesto na rodinnú oslavu narodeninovú oslavu. Neváhajte v prípade Vášho záujmu nás kontaktujte. Naša reštaurácia je Vám k dispozícii. Reštaurácia s výhľadom na Vysoké Tatry. Radi Vás privítame a poskytneme naše služby. Stravovacie služby a reštauračné služby Poprad reštaurácia kontakt.

Reštaurácia kontakt.

Naše služby

Ponúkame

Ponúkame výber vynikajúcich jedál tradičnej domácej slovenskej kuchyne. Ponúkame denné obedové menu za prijateľné ceny. Profesionálne služby stravovacie služby reštauračné služby široká ponuka jedál a nápojov. Ponúkame Vám možnosť usporiadania svadieb rodinných osláv. Ponúkame Vám usporiadanie smútočných posedení, firemných akcií, promócií. Ideálny počet do 70 ľudí. Reštaurácia ponúka pekný interiér reštaurácie s príjemnými ľuďmi a cenami. Ponúkame služby využite naše služby stravovacie služby reštauračné služby. Zabezpečujeme stravovanie zamestnancov aj jednotlivcov pre info využite kontakt. Ponúkame služby využite našu komplexnú ponuku služieb kontaktujte nás. Stravovanie pre jednotlivcov pre seba alebo svojich zamestnancov pre info využite kontakt. Vieme zabezpečiť občerstvenie na rodinnú oslavu či firemnú akciu. Využite naše profesionálne služby.

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia v Poprade.

Miesto na oslavu

Svadby oslavy.

Reštaurácia

Priemyselný Areál Poprad Východ

Dobrý obed

Dobré chutné menu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Málo oblakov

27.17°C

Poprad

Málo oblakov
Vlhkosť: 50%
Vietor: NNE pri 2.57 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.