Café Restaurant dobrá káva

This is title of the Slideshow addon!
This is title of the Slideshow addon!
This is title of the Slideshow addon!
This is title of the Slideshow addon!

Kaviareň Poprad

Dobrá kaviareň Poprad s najlepšou kávou. Najlepšia kaviareň Poprad, dobrá káva so sebou. Café restaurant s najlepšou kávou v Poprade. Kaviareň Poprad EAST Point miesto, kam na kávu miesto s dobrou chutnou kávou. Kvalitná káva u nás. Máte radi dobrú kávu, radi si vychutnáte kvalitnú kávu? Výborná kvalitná káva, ktorá očarí svojou bohatou chuťou a arómou. Najlepšia káva, vychutnajte si pôžitok z čerstvej kvalitnej kávy. Výborná káva v Poprade. Najlepšia káva Café restaurant dobrá káva domov. Kam na kávu Poprad, kam si zájsť na výbornú kávu, kde si vychutnáte výbornú kávu. Kaviareň Poprad ponúka dobrú kávu. Výborná káva so sebou káva domov navštívte našu kaviareň Poprad. Reštaurácia EAST Point Poprad.

Najlepšia káva najlepšia zrnková káva. Príďte na tú najlepšiu kávu našej kaviarne. Doprajte si šálku voňavej kávy s dobrým koláčikom. Vychutnajte si najlepšiu kávu s koláčom príďte na kávu do kaviarne. Najlepšia kaviareň v Poprade dobrá káva príďte na kávu do kaviarne. Najlepšia káva Poprad kaviareň výborné zákusky miesto kam na dobrú kávu. Príďte si vychutnať najlepšiu kávu v Poprade k nám do kaviarne. Príďte si vychutnať voňavú kávu s čerstvým koláčikom. Tu si každý nájde k dobrej káve aj svoj vysnívaný koláčik. Nápojový lístok Café restaurant najlepšia káva. Kam na kávu Poprad. Vychutnajte si najlepšiu zrnkovú kávu v Poprade u nás. Najlepšia káva Poprad kaviareň zrnková káva. Vychutnajte si pôžitok z čerstvej kvalitnej výberovej kávy.

Kaviareň Poprad kvalitná káva kvalitná dobrá zrnková káva. Patríte k ľuďom, ktorí si radi vychutnajú kvalitnú a dobrú zrnkovú kávu? Kvalitná káva niekto má rád klasické espresso a cappuccino. Iní si skôr vychutnajú kávu, ktorá je pripravená alternatívnym spôsobom. Kaviareň Poprad s kvalitnou kávou príďte na kávu do kaviarne Poprad. Kaviareň Poprad, kde môžete vychutnať výbornú kávu espresso či cappuccino. Príďte na kávu dobrú chutnú a voňavú kávu do kaviarne Poprad. Narodeninová oslava v kaviarni príďte osláviť narodeniny do našej kaviarne.

Nápojový lístok Café Restaurant Poprad kaviareň. Príďte vychutnať výbornú kávu a výborné zákusky. Kaviareň Poprad pre tých, ktorí milujú dobrú kávu. Príď a vychutnaj si kávy rôznej intenzity. Kaviareň Poprad, príď a vychutnaj kávu rôznych príchutí. Vychutnaj si kávy v dobrej kaviarni. Kaviareň Poprad, kde si môžete vychutnať kvalitnú zrnkovú kávu. Poprad Café Restaurant perfektné espresso v Poprade. Nápojový lístok kaviarne výborné kávy. Poprad Café Restaurant nápojový lístok kaviarne.

Nápojový lístok kaviarne

Nápojový lístok dobrej kaviarne. Dobrá káva sa teší obrovskej popularite dobrá káva Poprad. Nápojový lístok kvalitná čerstvá dobrá zrnková káva. Dobrý koláčik či občerstvenie ku dobrej káve. Občerstvenie ku dobrej káve v peknom prostredí našej kaviarne Poprad.

Espresso1,50 €
COFFEE100%

Klasické espresso, doplnené horúcou vodou. Espresso len z kávy a vody.

Lungo1,50 €
COFFEE90%

Lungo, alebo espresso pripravené do väčšej šálky.

Zalievaná káva1,50 €

Turecká káva (zalievaná káva). Popradská káva.

Napojovy listok kaviarne Poprad. Kaviaren Poprad kaviaren napojovy listok. cafe restaurant

Najlepšia kaviareň Poprad najlepšia káva a najlepšie koláče. Najlepšia kaviareň pekný interiér kaviarne. Kaviarnička, kde vám pripravíme najlepšiu kávu. Dobrá zrnková káva výborné koláče. V kaviarni Vám ponúkneme najlepší koláč a výbornú kávu. Dobrá káva a výborné zákusky. Výborná káva a výborné koláče v Poprade. Najlepšia káva, Popradská kaviareň s najlepšou kávou v Poprade. Pekný interiér, privíta Vás pekný interiér kaviarne Poprad.

Čerstvá káva Espresso Classic. Doprajte si pôžitok z čerstvo upraženej výberovej kávy výbornej chutí. Kvalitná zrnková káva je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov kávy. Čerstvá káva Poprad kaviareň ponúka dobrú kávu. Doprajte si pôžitok z výberovej kávy výbornej chutí.

Cappuccino2,00 €
COFFEE60%

Cappuccino je variáciou kávy s mliekom, ktorá vznikla v Taliansku.

Latte 2,00 €
COFFEE50%

Caffè latte. Caffè latte je vlastne taliansky variant mliečnej kávy.

Čaj1,50 €

Okrem kávy ponúkame aj ovocné bio čaje podľa aktuálnej ponuky. 

Zrnkova kava Poprad kaviaren. Najlepsia kaviaren zrnkova kava poprad.

Espresso

Kaviareň ponúka espresso výborné espresso či lungo cappuccino a latte. Výborná Popradská zalievaná káva Turecka káva, ktorú často nazývame „Turek“. Turek alebo Turecka káva. Zrnková káva výborná Popradská Extra špeciál pražená mletá káva. Výborné espresso je jedným zo základných druhov prípravy kávy. Je základom mnohých obľúbených kávových nápojov ako cappuccino či caffe latte. Kaviareň ponúka espresso alebo espreso z jemne mletej kávy. Espreso je nápoj pripravený v espreso kávovare. Espresso z jemne mletej kávy a vody. Pre znalcov espressa je malé čierne presso kráľovnou medzi kávami. Na prípravu espressa potrebujeme čerstvú kávu, kvalitný kávovar. Pre prípravu kvalitného espressa potrebujeme hlavne čerstvú kvalitnú kávu. A môžete si prísť vychutnať kvalitné espresso v dobrej kaviarni.

Café restaurant s dobrou kávou kvalitná zrnková káva. Kaviareň, kde môžete vychutnať dobré kávy. Vychutnaj si perfektné espresso v našej kaviarní. Klasické espresso a cappuccino s radosťou pripravíme výborné kávy. Ponuka kávy klasické espresso kvalitná káva zrnková. Výborná káva v dobrej kaviarni Poprad. Ponuka kávy vychutnaj si lahodnú kávu v našej kaviarní. Café restaurant naša kaviareň s výberovou kávou. Výborná kvalitná káva zrnková v dobrej kaviarni. Vychutnaj kvalitnú zrnkovú kávu, kvalitná zrnková káva u nás. Kaviareň, ideálne miesto na strávenie akéhokoľvek času. Ponuka kaviarne oddýchnite si v reštaurácii a kaviarni. Vychutnajte si lahodnú kávu. Vychutnajte si espresso lahodnú kávu. Kaviareň ponúka a s radosťou pripravíme výbornú kávu. Ponúkame teplé aj studené nápoje, vynikajúce zákusky a dobré jedlo. Nápojový lístok kaviarne, výborné kávy dobré zrnkové kávy. Café restaurant Poprad vychutnaj perfektné espresso výbornú kávu u nás. Ponuka kaviarne kvalitná chutná zrnková káva.

Koláč ku káve

Café Restaurant ponuka kávy predaj kávy výborný zákusok ku káve výborný koláč ku káve.

Ku káve

Kaviareň ponuka kávy môžete ochutnať rôzne druhy kávy a čajov. Kaviareň predaj kávy vychutnajte si vašu obľúbenú kávu v kaviarni. Vychutnajte si kávu plnej arómy, chuti a harmónie. Každá kaviareň ponúka niečo iné. Každá kaviareň je svojim spôsobom originálna. Nie len ponukou kávy, ale aj prostredím. Naša kaviareň vás ohromí neodolateľnou vôňou kávy. Kaviareň s typickou atmosférou ponúka rôzne druhy kávy a čajov. Ku dobrej chutnej káve sa hodí niečo sladké. Čo si dať ku výbornej chutnej káve v dobrej kaviarni. Niečo sladké ku výbornej káve v kaviarni hodí sa zákusok a výborný koláč.

Kaviaren Poprad kolace a zakusky. vyborné zakusky a kolace cafe restaurant.

Najlepšie koláče dobrá káva

Koláč ku výbornej káve v kaviarni ponúkame výborné koláče ku káve. Výborný zákusok dobrá káva v kaviarni a výborné koláče ku káve. Výborné koláče a zákusky po dobrom obede koláč ku káve. Vyberte si po dobrom chutnom obede výborný koláčik z našej ponuky. Koláč ku káve koláč ako dezert ku kávičke po dobrom obede.

Najlepšie zákusky

Čo si dať ku dobrej káve ponúkame teplé a studené nápoje. Vynikajúce zákusky a koláče. Výborný zákusok ku káve výborný koláč ku káve. Výborný zákusok výborný koláč zákusky a koláče z našej ponuky.

<div>Stracciatella </div>
Stracciatella
<div>Lohengrin</div>
Lohengrin
<div>Salko tunel</div>
Salko tunel
<div>Krémový špic</div>
Krémový špic
<div>Čokoládový špic</div>
Čokoládový špic
<div>Kocka</div>
Kocka
<div>Laskonka</div>
Laskonka
<div>Kávové zrno</div>
Kávové zrno

Poprad kaviareň dobrá káva a výborné zákusky. Výborný zákusok ku káve v našej kaviarni. Vyberte si svoj koláčik z našej ponuky koláčov. Poprad kaviareň dobrá káva a dobrý koláčik ku káve. Môžete si vychutnať kvalitnú kávu osviežujúce nápoje v kaviarni. Kaviareň ponúka výborné osviežujúce nápoje. To všetko nájdete v našej kaviarni.

Najlepšia kaviareň s jedlom

Najlepšia kaviareň s jedlom miesto, kde sa dá dobre najesť. Výborná káva a kvalitné jedlá kvalitná káva a dobré jedlo. Najlepšia Kaviareň v Poprade kde sa najesť kaviareň s jedlom. Môžete si prísť vychutnať kávu a dobré jedlo. Kaviareň dobré jedlo v kaviarni. Kvalitná káva a dobré jedlá miesto, kde sa dá dobre najesť v Poprade. Kde sa najesť kaviarnička s dobrým jedlom a dobrou kávou. Najlepšia káva a výborné jedlá dobré jedlo. Kaviareň v Poprade s jedlom ponúka denné menu.

Posedenie v kaviarni

Posedenie v kaviarni miesto na oddych a relax. Kaviarne sú miestom, na príjemné posedenie s priateľmi. Posedenie pri dobrej káve s priateľmi. Miesto na oddych a relax. Kaviarne sú výborným miestom a obľúbeným miestom na relax a oddych. Príďte si oddýchnuť posedieť v príjemnom prostredí našej kaviarne. Dobrá kaviareň a príjemné posedenie v kaviarni. Príjemné posedenie pri dobrej káve s priateľmi. Príďte si oddýchnuť posedieť pri káve v kaviarni. Hľadáte príjemnú a peknú kaviarničku na posedenie. Navštívte našu kaviareň dobrá zrnková káva v kaviarni.

Oslava v našej kaviarni

Kde spraviť oslavu výborná oslava narodenín. Narodeninová oslava v kaviarni Poprad. Kaviareň na oslavu Poprad. Kaviareň je možné prenajať na rodinnú oslavu. Firemné akcie a stretnutia narodeninové oslavy. Priestory kaviarne vieme pripraviť. Na oslavy pre menšie či väčšie rodinné oslavy. Kaviarnička miesto pre vaše svadby, oslavu a posedenia. Poprad najlepšia káva. Kaviareň na oslavu. Výborná oslava narodenín priestory na oslavu. Narodeninová oslava kapacita kaviarne 70 ľudí. V prípade Vášho záujmu pre Vás pripravíme oslavy životných jubileí. Kaviaren rodinné oslavy, rodinné stretnutia firemné akcie. Alebo rôzne iné posedenia a stretnutia. Kaviareň ponúkame širokej verejnosti možnosť. Možnosť usporiadania rôznych rodinných osláv. Oslava v kaviarni Poprad kaviareň na oslavy. Narodeninové oslavy kaviaren. Priestory na oslavu a rodinné stretnutia posedenia.

Interiér kaviarne

Poprad kaviareň, ponúka rôzne nápoje a výborný zákusok ku výbornej káve. Reštaurácia a kaviareň Poprad, kvalitná káva výborné zákusky. Kaviareň ponúka posedenie v príjemnom prostredí. Interiér kaviarne fotografie interiéru kaviarne. Dobrá kaviareň ponúka dobrú, lahodnú a voňavú kávu. Doprajte si oddych posedenie pri kvalitnej káve. Posedenie v príjemnom prostredí kaviarne. Interiér kaviarne fotografie interiéru.

Reštaurácia

Reštaurácia a kaviareň

Kam na kávu navštívte našu kaviareň Poprad EAST Point. Vychutnajte dobré espresso, kvalitnú kávu, výborný koláč a dobré jedlá. Posedenie s priateľmi posedenie pri kávičke a dobrom koláči. Kam na kávu Café Restaurant Poprad príďte na kvalitnú kávu. Kaviareň pre všetkých, ktorí milujú dobrú kávu. Užite si posedenie pri kávičke v našej dobrej kaviarni. Ponúkame dobrú kávu a výborné koláčiky ku výbornej káve. Dobrá káva, dobré koláče, dobré jedlo. Dobrá káva, dobré koláče, dobré jedlo v peknej reštaurácii. Kaviareň pre kávičkárov, ak ste kávičkár pripravíme Vám najlepšiu kávu. Reštaurácia Poprad radi Vás privítame v našej reštaurácii v Poprade. Ponúkneme čerstvý koláč alebo keksíky ku káve.

Reštaurácia a kaviareň Poprad

Kaviareň EAST Point Poprad s dobrou kávou Café Restaurant EAST Point. Pekná kaviareň poď na kávu. Dobrá kaviareň s dobrým zákuskom alebo koláčom keksíky ku káve v Poprade. Pekný interiér kaviarne v Poprade. Radi Vás privítame v našej peknej kaviarni. Poprad dobrá káva poď na kávu. Ponúka výbornú kávičku, čaje, čerstvé zákusky, koláče, nanuky a zmrzlina. Kaviareň EAST Point Poprad dobrá káva koláč ku dobrej káve nanuky a zmrzlina.

Café Restaurant

Reštaurácia EAST Point Poprad dobré jedlo výborný koláč. Pekná kaviareň kvalitná zrnková káva môžete si vychutnať dobrú kávu a skvelé koláče. Café Restaurant Poprad kaviareň výborné espresso. Pekná kaviareň už čaká na Vás. Kvalitná zrnková káva môžete si tu vychutnať kvalitnú kávu a spoznať nových ľudí. Príďte si vychutnať výborné zákusky dobrú kávu a sa dozvedieť niečo nové.

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok

09:00 - 16:00

Sobota - Nedeľa

Otváracie hodiny podľa potreby.

Naše služby

Ponúkame naše služby

Dobré jedlo

Dobré jedlo dobré jedlá na obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia Poprad.

Miesto na svadby oslavy

Miesto na svadby oslavy Poprad.

Reštaurácia Poprad

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Rozptýlené mraky

12.17°C

Poprad

Rozptýlené mraky
Vlhkosť: 94%
Vietor: 1.03 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.