Galéria

Fotogaléria

Čo na obed

Dobré jedlá na obed menu, chutný obed v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenné menu obedy dobré jedlo. Chutný obed, dobré jedlá dobré obedy. Dobré obedy, ponuka obedy menu. Hlavné jedlá menu, najlepšie jedlá na dobrý obed. Dobrý obed, chutné jedlo, ľahké jedlá, dobré jedlo na oslavu jedlo na obed ponuka jedál. Chutný obed, chutné jedlá v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme výborné jedlá. Môžete mať zdravé obedy celý týždeň. Cez týždeň vás možno zaujmú cestoviny, možno recepty s mäsom. Možno Vás oslovia sladké obedy. Alebo je u vás obľúbené kuracie mäso na šťave. Určite tu nájdete zaujímavé tipy, čo si dať na dobré obedy ponuka na tento týždeň. Dobré jedlá pozrite si náš jedálny lístok našu ponuku chutných jedál. Vyber si z pestrej ponuky zdravých obedov ten, na ktorý máš chuť. Polievky, hlavné jedlá, šaláty aj dezerty. Na obed volíme teplú stravu. Ženy si často nosia jedlo z domu, muži skôr zájdu na obedové menu. Často do seba obed nehádžeme a už zase bežíme. Čo dnes na obed bez mäsa vyskúšajte naše bezmäsité jedlo. Bezmäsité jedlá pre všetkých gurmánov. Ponúkame obedy v ktorých mäso nechýba a stanú sa vašimi obľúbenými. Hľadáte tradičné či netradičné jedlá u nás nájdete množstvo chutných jedál. Polievku zo zeleniny s kúskami mäsa. Guláš s knedľou, plnenú papriku s ryžou a mäsom. Bryndzové halušky alebo halušky s kyslou kapustou. Tradičné slovenské jedlo z tých najzákladnejších surovín. 

Čo na obed cez týždeň

Týždenné menu, hlavné jedlo od pondelka do piatku. Si môžete vychutnať dobré jedlo. Hlavné jedlá obedné menu. Výborné jedlo na oslavu dobrý obed, varené v našej reštaurácii. Dobré jedlo, dobré obedy naša ponuka jedál. Najlepšie jedlá výborné obedy. Hlavné jedlá, chutné obedy, naše obedy menu, týždenné menu. Vyskúšajte si cez týždeň naše výborné obed menu. Príďte sa najesť s priateľmi alebo s rodinou. Dobré obedy ponuka obedy menu. Dobrý obed chutné jedlo ľahké jedlá. Hlavné jedlo od pondelka do piatku môže mať podobu. Napríklad francúzskych zemiakov, granadíru, ale aj zemiakových placiek. Čo na dobrý chutný obed chutné obedy v reštaurácii. Hlavné jedlá menu najlepšie jedlá obed menu. Dobré jedlo na obed ponuka jedál. Dobré jedlo obed menu chutný obed v reštaurácii. Obedné menu cez týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Chutný obed menu cez týždeň príďte na týždenné menu. Hlavné jedlo a polievka. Od pondelka do piatku si môžete vychutnať dobré jedlo. Hlavné jedlá obedné menu. Dobré jedlo na dobrý obed. Varené v našej reštaurácii dobré jedlá dobrý obed naša ponuka jedál. Najlepšie jedlá na dobrý obed. Hlavné jedlá dobrý obed naše obedy menu. Týždenné menu obedy menu. Obedné menu pre vás varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenné menu dobré jedlo dobré jedlo na obed. Chutný obed v reštaurácii. Chutný obed dobré obedy menu denné menu.

Dobré jedlá na obed

Dobré jedlá na obed obedné menu celý týždeň pre vás varíme najlepšie jedlá. Obed menu týždenné menu obedné menu. Dobré jedlá na obed, chutné obedy v reštaurácii. Každý deň Vám prinášame ponuku našich výborných jedál. Obed predstavuje obľúbený medzník dňa. Obedy sú hlavné jedlo, o tom sa zrejme ani nemusíme baviť. Kvalitný obed je predpokladom na produktívne popoludnie. Skvelé jedlá, zdravé a rýchle obedy a výživné polievky. Varíme jedlá bohaté na vitamíny, vlákninu, bielkoviny, zdravé tuky. Príďte sa dobre najesť. Posedieť si u nás pri dobrom pivku v príjemnom prostredí. Výborné denné menu príďte sa dobre najesť. Alebo Vám naše jedlo doručíme až k Vám domov. Príďte sa k nám dobre najesť. Vychutnajte si naše vynikajúce denné menu klasické jedlá. Občerstvenie na oslavu rýchle občerstvenie na oslavu. Jedlo na oslavy pohostenie na oslavu narodenín. Studené jedlá teplé jedlá hlavné jedlá. Občerstvenie pre narodeninovú oslavu. Výborná narodeninová oslava s dobrým jedlom. Pohostenie na oslavu hlavné jedlá pre narodeninovú oslavu. Hlavné jedlá na oslavu jedlo na oslavu. Narodeninová oslava a výborné jedlá. Jedlá na oslavu hlavné jedlá na oslavu studené jedlá hlavne dobré jedlá.

Fotogaléria

Fotogaléria

Fotogalérie

Fotogaléria

Fotogaléria exteriér a interiér. Pozrite si fotogalérie našej reštaurácie v meste Poprad. Fotogaléria našej reštaurácie exteriér a interiér reštaurácie. Fotogaléria exteriéru pekné prostredie reštaurácie. Krásny výhľad na Vysoké Tatry. Reštaurácia, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácie radi Vás privítame v reštaurácii. Či už sa chcete dobre najesť alebo si zorganizovať oslavu. Pozrite si fotogalérie interiér, exteriér, ponuku jedál. Keď Vás naša ponuka zaujme príďte nás navštíviť. Dobre sa najesť v peknom prostredí. Poriadne osláviť narodeniny alebo Váš sviatok. Zorganizovať oslavu Vaša oslava narodenín alebo iná oslava. Narodeninová oslava alebo výročie a sviatok.

Exteriér

Exteriér reštaurácie, reštaurácia, ktorá sa nachádza na východe Popradu. Východný bod Poprad hlavná cesta výjazd z Popradu smer Hozelec vľavo. Reštaurácia v priemyselnom areáli Poprad východ. Odbočka na Autonovu alebo STK Poprad východ. Východný bod exteriér reštaurácie ponúka výhodnú polohu pre svadby oslavy. Ponúka výhodnú polohu a tiché prostredie a možnosť oslavy až do rána. Nikoho nerušíte :o) a môžete oslavovať až do rána. Reštaurácia ponúka bezplatné parkovanie pri objekte. Bezplatné parkovanie je veľmi výhodné. Poteší pri organizovaní svadby oslavy. Nachádza sa na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad. Reštaurácia ponúka parkovanie priamo pri objekte. Čo je veľmi výhodné pokiaľ sa prídete najesť.

Interiér

Interiér reštaurácie fotogaléria reštaurácie. Pozrite si interiér našej reštaurácie v meste Poprad. Zoznámte sa s interiérom našej reštaurácie Poprad. Veríme, že Vás interiér a naša ponuka zaujme a prídete nás navštíviť. Interiér reštaurácia ponúka celkovú kapacitu 70 miest. Interiér reštaurácie je možné rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Môžete urobiť oslavu u nás súbežne môžu prebiehať aj dve oslavy súbežne. Reštaurácia pekné priestory, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácia ponúka priestory. Pekné miesto na oslavy a svadby. Radi Vás privítame v reštaurácii, kde môžete urobiť oslavu. Reštaurácia pekné priestory pre Vašu oslavu a svadbu. Príďte si pozrieť našu reštauráciu. Veríme, že sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť Vašu oslavu u nás.

Jedlo

Základom každej dobrej reštaurácie je dobré jedlo dobré jedlá na obed. Pozrite si foto galériu našich jedál, ktoré vám ponúkame dobré chutné jedlá ponuka. Niektoré hlavné jedlá menu, ktoré vám ponúkame najlepšie jedlá dobrý obed. Varíme pre Vás dobré jedlo chutné jedlo a ľahké jedlá. Dobré jedlo na obed ponuka jedla. Zdravé jedlo na oslavu, ktoré ponúkame v reštaurácii. Celý týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Hlavné jedlo a polievku od pondelka do piatku. Cez týždeň si môžete vychutnať zdravé jedlo hlavné jedlá menu. Hlavné jedlo dobré jedlo na obed varené v našej reštaurácii. Dobré jedlá na obed naša ponuka jedál. Varíme najlepšie jedlá dobrý obed hlavné jedlá na oslavu. Samozrejmosťou je dobré a chutné jedlo. Občerstvenie a pohostenie pre oslavu. Hlavné jedlá na oslavu občerstvenie a pohostenie pre oslavu.

Oslavy

Fotogaléria oslavy svadby a firemné akcie. Miesto pre vašu oslavu a svadbu. Reštaurácia, ktorá Vám ponúka priestory na svadbu a oslavu. Dobré chutné jedlá, dobré jedlo na obed. Ponuka priestorov pre svadby oslavy a akcie. Občerstvenie na oslavu jedlo na oslavu menu na oslavu. Catering a cateringové služby pre svadbu a svadobný deň. Oslava narodenín, narodeninová oslava, detská oslava. Narodeninová oslava dospelých aj detská oslava. Akúkoľvek oslavu alebo svadbu si môžete zorganizovať. Zorganizovať v našej dobrej reštaurácii. Reštaurácia Vám ponúka pekné priestory pre svadby oslavy a akcie. Priestory, ktoré Vám upravíme podľa Vašich požiadaviek. Zabezpečíme Vašu rodinnú oslavu a svadobný deň. Zabezpečíme tak, aby ste sa cítili dobre. Akúkoľvek oslavu a svadbu si užili.

Kuchyňa

Fotogaléria našej kuchyne, kuchyňa reštaurácii. Naša kuchyňa v reštaurácii, kde pre vás pripravujeme naše dobré chutné jedlo. Základom každej dobrej reštaurácie je kuchyňa. Kuchyňa, kde čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. V našej kuchyni varíme pripravujeme pre Vás dobré jedlá domácej kuchyne. Varíme dobré jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Všetky jedlá varíme pripravujeme denne čerstvé. Varíme jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Naši kuchári pre vás varia denne čerstvé jedlá vždy kvalitných čerstvých surovín. Hlavné jedlá chutné polievky, cestoviny, mäsité pokrmy aj bezmäsité jedlá a sladké jedlá. Starajú sa o vaše pohodlie a dobré jedlo cez týždeň. Samozrejme Vám pripravujú Vaše jedlo. Hlavné jedlá na svadby oslavy a akcie. Výborné jedlo v našej reštaurácii čaká práve na Vás. Navštívte našu reštauráciu a naši kuchári sa o Vás postarajú.

Foto mix

Pozrite si aj foto mix. Fotografie, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií. 

Toalety

Toalety pekné čisté toalety reštaurácie. K dobrému prvému dojmu reštaurácie prispieva viac vecí. Perfektne čistá a voňavá toaleta je jednou z nich. Čistota v prevádzke a toalety pekné a čisté sú v reštaurácii dôležité. Dobrá reštaurácia má základné pravidlo. Čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. Jedným zo základných predpokladov dobrej atmosféry reštaurácie. Je čistota jedálenských priestorov. K dobrému prvému dojmu prispejú aj pekné čisté toalety reštaurácie. Čistota v prevádzke čistá a voňavá toaleta poteší asi každého zákazníka. Nezáleží či sa prišiel najesť alebo tu strávi celú svoju oslavu. Čistota je základ.

Pozrite, ako to u nás vyzerá

Pozrite, ako to u nás vyzerá a využite naše služby. Radi Vás privítame pri chutnom obede. Radi zabezpečíme Vašu oslavu alebo svadbu. Pozrite si, ako to u nás vyzerá a, čo Vám ponúkame. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala príďte sa k nám dobre najesť. Vyskúšať naše dobré jedlá. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy alebo svadby? Príďte si pozrieť priestory našej reštaurácie a využite naše služby. Môžete nám povedať vaše predstavy a my Vám ponúkneme možnosti. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy. Pre slávnostné príležitosti ponúkame slávnostné menu. Slávnostné menu si môžete pozrieť na stránke - Oslavy.

Naše služby

Ponúkame naše služby

Dobré jedlo

Dobré a rýchle jedlo rýchly obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia v Poprade.

Priestory na oslavy

Svadby oslavy Poprad.

Reštaurácia

Miesto na svadbu priestory na oslavu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.