Reštaurácia

Galéria

Čo na obed dobré jedlá na obed dobrý obed

Čo na obed

Čo na obed dobré jedlá na obed menu, chutný obed v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenne menu obedy dobré jedlo. Chutný obed, dobré jedlá dobré obedy. Dobré obedy, ponuka obedy menu. Hlavné jedlá menu, najlepšie jedlá na dobrý obed. Dobrý obed, chutné jedlo, ľahké jedlá, dobré jedlo na oslavu jedlo na rýchly obed ponuka jedál. Chutný obed, chutné jedlá v reštaurácii. Obedné menu celý týždeň varíme výborné jedlá. Môžete mať zdravé obedy celý týždeň. Cez týždeň vás možno zaujmú cestoviny, možno recepty s mäsom. Možno Vás oslovia sladké obedy. Alebo je u vás obľúbené kuracie mäso na šťave. Určite tu nájdete zaujímavé tipy, čo si dať na dobré obedy ponuka na tento týždeň. Dobré jedlá pozrite si náš jedálny lístok našu ponuku chutných jedál. Vyber si z pestrej ponuky zdravých obedov ten, na ktorý máš chuť. Polievky, hlavné jedlá, šaláty aj dezerty. Na obed volíme teplú stravu. Ženy si často nosia jedlo z domu, muži skôr zájdu na obedové menu. Čo na obed rýchlo a lacno chutný obed v reštaurácii. 

Rýchly obed

Obedy často do seba rýchly obed nehádžeme a už zase bežíme. Rýchly obed, čo dnes na obed bez mäsa vyskúšajte naše bezmäsité jedlo. Bezmäsité jedlá pre všetkých gurmánov. Ponúkame obedy, v ktorých mäso nechýba a stanú sa vašimi obľúbenými. Hľadáte tradičné či netradičné jedlá u nás nájdete množstvo chutných jedál vyberte si čo dnes na obed. Polievku zo zeleniny s kúskami mäsa. Guláš s knedľou, plnenú papriku s ryžou a mäsom. Bryndzové halušky alebo halušky s kyslou kapustou. Rýchly obed tradičné slovenské jedlo z tých najzákladnejších surovín. Ako tradičné slovenské jedlo sú bryndzové halušky, bryndzové pirohy a ďalšie tradičné pokrmy.

Čo na obed cez týždeň

Čo na obed cez týždeň týždenné menu, hlavné jedlo a polievka od pondelka do piatku. Celý týždeň si môžete vychutnať dobré jedlo. Čo na obed bez mäsa hlavné jedlá obedové menu. Výborné jedlo na oslavu dobrý obed, varené v našej reštaurácii. Dobré jedlo, dobré obedy naša ponuka jedál. Čo dnes na obed najlepšie jedlá výborné obedy. Hlavné jedlá, chutné obedy, naše obedy menu, týždenné menu. Vyskúšajte si cez týždeň naše výborný obed menu. Príďte sa najesť s priateľmi alebo s rodinou. Dobré obedy ponuka obedy menu. Dobrý obed chutné jedlo ľahké jedlá. Hlavné jedlo od pondelka do piatku môže mať podobu. Napríklad francúzskych zemiakov, granadíru, ale aj zemiakových placiek. Čo na dobrý chutný obed chutné obedy v reštaurácii. Hlavné jedlá menu najlepšie jedlá obed menu. Dobré jedlo na obed ponuka jedál. Dobré jedlo obed menu chutný obed v reštaurácii. Obedné menu cez týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Chutný obed menu cez týždeň príďte na týždenné menu. Hlavné jedlo a polievka. Od pondelka až do piatku si môžete vychutnať dobré jedlo. Hlavné jedlá obedové menu. Dobré chutné jedlo na dobrý obed. Varené v našej reštaurácii dobré jedlá dobrý obed naša ponuka jedál. Najlepšie jedlá na dobrý obed. Hlavné jedlá dobrý obed naše obedy menu. Týždenné menu obedy menu. Obedné menu pre vás varíme dobré jedlá. Čo na obed cez týždeň týždenné menu dobré jedlo na obed. Čo na obed rýchlo a lacno chutný obed v reštaurácii. Chutný obed dobré obedy menu denné menu obed rýchlo a lacno.

Dobré jedlá na obed

Dobré jedlá na obed obedné menu celý týždeň pre vás varíme najlepšie jedlá. Obed menu týždenné menu obedné menu. Dobré jedlá na obed, chutné obedy v reštaurácii. Každý deň Vám prinášame ponuku našich výborných jedál. Obed predstavuje obľúbený medzník dňa. Obedy sú hlavné jedlo, o tom sa zrejme ani nemusíme baviť. Kvalitný obed je predpokladom na produktívne popoludnie. Skvelé jedlá, zdravé a rýchle obedy a výživné polievky. Varíme jedlá bohaté na vitamíny, vlákninu, bielkoviny, zdravé tuky. Príďte sa dobre najesť. Posedieť si u nás pri dobrom pivku v príjemnom prostredí. Výborné denné menu príďte sa dobre najesť. Alebo Vám naše najlepšie jedlo doručíme až k Vám domov. Príďte sa k nám dobre najesť. Vychutnajte si naše vynikajúce denné menu klasické jedlá. Občerstvenie na oslavu rýchle občerstvenie na oslavu. Jedlo na oslavy pohostenie na oslavu narodenín. Studené jedlá teplé jedlá hlavné jedlá. Občerstvenie pre narodeninovú oslavu. Výborná narodeninová oslava s dobrým jedlom. Pohostenie na oslavu hlavné jedlá pre narodeninovú oslavu. Hlavné jedlá na oslavu najlepšie jedlo na oslavu. Narodeninová oslava a výborné jedlá. Jedlá na oslavu hlavné jedlá na oslavu studené jedlá hlavne dobré jedlá.

fotogaleria restauracie

Fotogaléria

Fotogaléria reštaurácie fotogaléria reštaurácia Poprad

Fotogalérie

Fotogaléria

Naša fotogaléria reštaurácie – exteriér, interiér. Pozrite si naše fotogalérie reštaurácie v Poprade zamerané na exteriér a interiér. Očarujúce fotografie exteriéru zachytávajú krásne okolie s úchvatným výhľadom na Vysoké Tatry. Navštívte našu fotogalériu a presvedčte sa, aké príjemné prostredie ponúkame. Radi Vás privítame v našom reštauračnom zariadení. V reštaurácii, kde si môžete nielen dobre pochutnať pri jedle, ale aj organizovať oslavy. Prehliadnite si fotogalériu a získajte náhľad na náš štýlový interiér, krásny exteriér a pestrú ponuku jedál. Ak vás oslovíme, neváhajte nás navštíviť u nás sa môžete nielen dobre najesť. U nás môžete aj poriadne osláviť narodeniny alebo iný osobitý sviatok. Ponúkame možnosť usporiadať slávnostný obed pri príležitosti narodenín alebo iných osláv. Vaša oslava narodenín, výročia alebo iného osobného sviatku. Oslava bude ešte špeciálnejšia s naším slávnostným jedlom a štýlovým prostredím. Tešíme sa na vás môžete nás navštíviť!

Exteriér

Fotogaléria exteriéru reštaurácie, umiestnenej na východe mesta Poprad, je ľahko prístupná. Nájdete nás na hlavnej ceste pri výjazde z Popradu smerom na Hozelec, vľavo. Naše reštauračné zariadenie je situované v priemyselnom areáli Poprad. V blízkosti odbočky na Autonova PP alebo STK Poprad východ.
Výhodná poloha exteriéru reštaurácie na východe Popradu ju robí ideálnym miestom pre svadby a oslavy. Okolie ponúka nielen výhodnú polohu, ale aj pokojné prostredie, v ktorom môžete sláviť až do ranných hodín. Žiadne rušivé elementy, len vy a vaši hostia si môžete neobmedzene vychutnať oslavu. Naša reštaurácia tiež poskytuje bezplatné parkovanie priamo pri objekte, čo je veľkým benefitom. Príďte toto bezplatné parkovanie je obzvlášť praktické pri organizovaní svadby alebo inej oslavy. Parkovanie v blízkosti, čo prispieva k pohodlnému priebehu podujatia. Zastavte sa u nás na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad. Nájdete nás vedľa Autonova PP príďte a zažite jedinečné a príjemné prostredie našej reštaurácie.

Interiér

Fotogaléria interiéru našej reštaurácie v meste Poprad vám poskytuje pohľad do vnútra našich priestorov. Zoznámte sa s atmosférou a štýlom, ktoré ponúkame v reštaurácii Poprad. Veríme, že vás náš príjemný interiér spolu s našou bohatou ponukou osloví a zvýši vašu túžbu nás navštíviť.

Reštaurácia disponuje sálou s celkovou kapacitou 70 miest. Pričom interiér reštaurácie je navrhnutý tak, aby sa dal flexibilne rozdeliť. Reštaurácia sa dá rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Týmto spôsobom vytvárame priestor, kde môžu prebiehať súčasne dve oslavy. Čím poskytujeme flexibilitu pre rôzne typy podujatí. Fotografie interiéru našej reštaurácie vám ponúknu pohľad na pekné priestory. Priestory reštaurácie, kde si môžete vychutnať chutné jedlo v príjemnom prostredí.

Ak plánujete oslavu, svadbu alebo inú udalosť, radi vám poskytneme priestor na prenájom. Naša sála reštaurácie je ideálnym miestom pre organizáciu osláv a svadieb. Pozrite si fotogalériu a získajte predstavu o tom, ako vyzerá náš priestor. Veríme, že vás osloví a tešíme sa na vašu návštevu v našej reštaurácii. V reštaurácii, kde môžete vytvoriť nezabudnuteľné spomienky na svoje osobité udalosti.

Jedlo

Základom každej kvalitnej reštaurácie sú výborné jedlá na obed. V našej ponuke nájdete foto galériu, ktorá vám predstaví naše lahodné pokrmy. Sme hrdí na našu rozmanitú a chutnú ponuku jedál, ktoré zahŕňa skvelé hlavné jedlá. Naša ponuka je zameraná na podávanie najlepších jedál, aby sme vám poskytli výnimočný obed.

Varíme pre vás jedlo, ktoré nielenže chutí skvele, ale je aj ľahké a zdravé. Naša ponuka jedál na obed zahŕňa rôzne hlavné jedlá. Dobré jedlá, ktoré vám umožnia vychutnať si jedinečný gastronomický zážitok. Cez týždeň máte príležitosť ochutnať zdravé jedlo, ktoré pripravujeme s láskou a starostlivosťou.

Ponúkame hlavné jedlo a polievku pripravujeme od pondelka do piatku. Čo znamená, že každý deň v týždni máte možnosť ochutnať naše jedinečné pokrmy. Ponúkame aj zdravé jedlá vhodné na oslavy, hlavné jedlá na oslavu. Aby sme vám umožnili oslavovať špeciálne príležitosti s vynikajúcim jedlom.

Pripravujeme a ponúkame občerstvenie a pohostenie pre rôzne oslavy. Bez ohľadu na to či plánujete rodinnú oslavu, firemný event alebo inú udalosť. Radi vám poskytneme jedinečné jedlá, ktoré spravia z vašej oslavy nezabudnuteľný zážitok.

Oslavy

V našej fotogalérii nájdete úžasné zábery zo svadieb a firemných akcií, ktoré sme hostili. Naša reštaurácia je ideálnym miestom na usporiadanie vašej svadby, oslavy. Alebo na usporiadanie firemnej akcie. Sme hrdí na to, že vám môžeme poskytnúť priestory na oslavu. Priestory na prenájom, kde sa môžete tešiť nielen z výnimočného jedla, ale aj z jedinečnej atmosféry.

Naša ponuka priestorov je široká a zahŕňa ideálne miesta pre svadby, oslavy a rôzne akcie. Máme skúsenosti s organizáciou rôznych typov osláv, vrátane svadieb, narodenín a firemných podujatí. Naša reštaurácia vám ponúka nie len pekné priestory, ale aj výborné jedlo, ktoré zaručene poteší vaše chuťové poháriky.

Pri usporiadaní svadby si môžete vybrať z našej bohatej ponuky jedál. Slávnostné menu na oslavu, a to nielen pre samotnú svadobnú hostinu, ale aj pre občerstvenie a catering. Naše služby cateringového servisu sú k dispozícii. Menu na oslavy aj pre iné špeciálne udalosti. Ako napríklad narodeninové oslavy alebo podujatia pre deti.

Náš tím sa postará o prispôsobenie priestorov podľa vašich osobitných požiadaviek. Aby ste si mohli užiť nezabudnuteľnú oslavu alebo svadobný deň. Veríme, že naša reštaurácia bude tou správnou voľbou pre vašu nasledujúcu špeciálnu udalosť.

Kuchyňa

V našej fotogalérii nájdete pohľad do nášho kulinárskeho sveta, do kuchyne, kde vznikajú jedinečné chute a vône. Kuchyňa v reštaurácii je srdcom každej dobrej reštaurácie. A u nás kladieme dôraz na kvalitu, čistotu a hygienu.

V kuchyni naši špičkoví kuchári dennodenne pripravujú pre vás chutné jedlá z kvalitných a čerstvých surovín. Naša vášeň pre dobré jedlo sa odráža v každom pokrme, ktorý servírujeme z našej kuchyne. Starostlivo vyberáme ingrediencie a dbáme na to, aby každý z následných pokrmov ponúkal výnimočný zážitok. Aby každý pokrm v kuchyni ponúkal zážitok pre vaše chuťové poháriky.

V našej kuchyni nájdete bohatú ponuku od chutných polievok, cez pestrofarebné cestoviny. Mäsité delikatesy až po lahodné bezmäsité jedlá a sladké dobroty. Sme presvedčení, že kvalitné jedlo nie je len o vkusnej chuťovej skúsenosti. Ale aj o starostlivosti o vaše pohodlie.

Pripravujeme špeciálne jedlá nielen pre denné menu. Ale aj slávnostné menu pre svadby, oslavy a rôzne akcie. V našej reštaurácii vás čaká nielen výborné jedlo, ale aj príjemná atmosféra. Navštívte nás a dajte nám príležitosť potešiť vaše chuťové bunky. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou.

Foto mix

V našom foto mixe nájdete unikátne zábery, ktoré sme získali v priebehu našej cesty. Foto mix sú to fotografie, ktoré nezapadajú jednoznačne do konkrétnych kategórií. Sú to fotografie, ktoré predstavujú pestrý mix toho, čo naša reštaurácia ponúka.

Odkryjte atmosféru nášho podniku prostredníctvom záberov, ktoré zachytávajú pohodu. Ktoré zachytávajú priateľskú atmosféru a jedinečný šarm našej reštaurácie. Nezaradené fotky vám poskytnú bližší pohľad na našu ponuku a prostredie.

V prípade, že by ste mali záujem o niečo konkrétne, neváhajte sa pozrieť. Aj na fotografie zaradené do hlavných kategórií našej ponuky a atmosféry. Veríme, že naše fotografie vás oslovia a tešíme sa na vašu návštevu.

Toalety

WC toalety venujeme osobitnú pozornosť čistote a pohodliu na toaletách. Čistote aj v našich toaletách, pretože chceme, aby ste si u nás užili nielen skvelé jedlo. Ale, aby ste si užili aj príjemné prostredie na WC. Naše WC toalety sú pekne upravené, čisté a voňavé. Aby aj WC toaleta prispela k vášmu príjemnému zážitku v našej reštaurácii.

Chápeme, že čistota v prevádzke a bezchybné WC toalety sú neoddeliteľnou súčasťou. Súčasťou celkového dojmu z návštevy reštaurácie. Naše zásady sú jasné - čistota a hygiena sú pre nás absolútnou prioritou. Veríme, že pekné a čisté prostredie prispieva k pozitívnemu vnímaniu našej reštaurácie. Radi by sme vás privítali nielen v našich pekných priestoroch reštaurácie. Ale radi by sme vás privítali aj v našich starostlivo udržiavaných toaletách. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová čistá WC toaleta poteší.

Pozrite sa, ako to vyzerá u nás!

Tešíme sa, že Vás môžeme privítať v našej reštaurácii, kde vás očakáva nielen skvelé jedlo, ale aj príjemné prostredie. Naša snaha je neustále zlepšovať a ponúkať vám ten najlepší zážitok. Pozrite sa na fotografie našich priestorov a služieb, ktoré Vám ponúkame.

Ak hľadáte miesto na chutný obed, tešíme sa, že vás môžeme obslúžiť. Naše jedlá sú pripravované s láskou a starostlivosťou o každý detail. Pripravované s láskou, aby sme vám priniesli autentický chuťový zážitok.

Rozmýšľate o oslave alebo svadbe? Pozrite si naše priestory a služby. Radi Vám pomôžeme zorganizovať vašu udalosť podľa vašich predstáv. Pre slávnostné príležitosti máme pripravené špeciálne slávnostné menu, ktoré si môžete prezrieť na našej stránke venovanej oslavám.

Veríme, že naša ponuka a atmosféra Vás osloví a, že nás čoskoro navštívite. Ďakujeme za váš záujem o našu reštauráciu!

fotogaleria restauracie

Naše služby

Ponuka

V reštaurácii máme pre vás širokú škálu služieb. Prezrite si našu bohatú ponuku a vyberte si to, čo vám chutí. Naše menu je pestrofarebné a zameriava sa na klasickú kuchyňu. Denné menu vám prináša jedinečné chuťové zážitky z každodenných čerstvých surovín.

Dobré jedlo

Ochutnajte naše jedinečné a chutné jedlá. Rýchlo pripravený obed je u nás samozrejmosťou. Kvalita surovín a starostlivá príprava vám zaručujú výnimočný gastronomický zážitok.

Dobrá reštaurácia

Naša reštaurácia v Poprade je miestom, kde sa stretáva kvalitné jedlo s príjemným prostredím. Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť nezabudnuteľný zážitok z jedla v našich priestoroch.

Priestory na oslavy

Ak plánujete svadbu, oslavu alebo inú udalosť, ponúkame vám naše priestory na oslavy. Sme tu, aby sme pomohli vytvoriť nezabudnuteľný a radostný zážitok z vášho špeciálneho dňa. Kontaktujte nás a radi vám poskytneme viac informácií o našich priestoroch a službách na oslavy.

Reštaurácia

Miesto na svadbu priestory na oslavu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Málo oblakov

27.17°C

Poprad

Málo oblakov
Vlhkosť: 50%
Vietor: NNE pri 2.57 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.