Reštaurácia

Galéria

Rodinné oslavy akcie svadby catering EAST Point Poprad

Catering a oslavy v Reštaurácii EAST Point Poprad

Vaše špeciálne okamihy v našich priestoroch

V reštaurácii EAST Point Poprad sa tešíme, že vám môžeme ponúknuť priestory a catering pre vaše špeciálne udalosti. Nech už plánujete rodinnú oslavu, firemnú akciu, svadbu alebo inú oslavu, sme tu, aby sme vám pomohli z týchto okamihov urobiť niečo nezabudnuteľné.

Rodinné oslavy a jubileá

Oslovte nás s vaším nápadom na oslavu rodinných udalostí a jubileí. Naša reštaurácia ponúka príjemné prostredie, vynikajúce jedlá a starostlivý personál. Vytvoríme pre vás špeciálne menu a postaráme sa o každý detail, aby ste mohli s rodinou plne užiť tento dôležitý okamih.

Svadby v nádhernom prostredí

Snívali ste o svadbe v romantickom prostredí s výhľadom na Vysoké Tatry? Naša reštaurácia vám ponúka nielen úchvatné prostredie, ale aj cateringové služby na mieru. Spoločne vytvoríme svadobný deň presne podľa vašich predstáv.

Firemné akcie s profesionálnym cateringom

Plánujete firemnú akciu? U nás nájdete priestory pre vaše podujatie a profesionálny catering, ktorý zabezpečí výborné jedlá pre všetkých zamestnancov. Bez ohľadu na to, či ide o firemný obed alebo večernú akciu, postaráme sa o gastronomický zážitok pre vašu firmu.

Detské oslavy s radostnou atmosférou

Detská oslava je vždy špeciálna udalosť. Ponúkame vám príjemné prostredie a catering pre detské oslavy. S radosťou sa postaráme o jedlo, zábavu a všetko, čo potrebujete na oslavu narodenín vášho malého jedinca.

Catering - Služby podľa vašich predstáv

Ak vám viac vyhovuje, prinášame vám naše cateringové služby priamo na miesto vašej udalosti. Bez ohľadu na to, či ide o oslavu, svadbu alebo firemnú akciu, pripravíme výnimočné jedlá, ktoré potešia všetkých hostí.

Pripravte sa na nezabudnuteľné okamihy v našich priestoroch s kvalitným jedlom a profesionálnym prístupom. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť pomôcť usporiadať vašu špeciálnu udalosť.

fotogaleria restauracie

Fotogaléria

Fotogaléria reštaurácie fotogaléria reštaurácia Poprad

Fotogalérie

Fotogaléria

Naša fotogaléria reštaurácie – exteriér, interiér. Pozrite si naše fotogalérie reštaurácie v Poprade zamerané na exteriér a interiér. Očarujúce fotografie exteriéru zachytávajú krásne okolie s úchvatným výhľadom na Vysoké Tatry. Navštívte našu fotogalériu a presvedčte sa, aké príjemné prostredie ponúkame. Radi Vás privítame v našom reštauračnom zariadení. V reštaurácii, kde si môžete nielen dobre pochutnať pri jedle, ale aj organizovať oslavy. Prehliadnite si fotogalériu a získajte náhľad na náš štýlový interiér, krásny exteriér a pestrú ponuku jedál. Ak vás oslovíme, neváhajte nás navštíviť u nás sa môžete nielen dobre najesť. U nás môžete aj poriadne osláviť narodeniny alebo iný osobitý sviatok. Ponúkame možnosť usporiadať slávnostný obed pri príležitosti narodenín alebo iných osláv. Vaša oslava narodenín, výročia alebo iného osobného sviatku. Oslava bude ešte špeciálnejšia s naším slávnostným jedlom a štýlovým prostredím. Tešíme sa na vás môžete nás navštíviť!

Exteriér

Fotogaléria exteriéru reštaurácie, umiestnenej na východe mesta Poprad, je ľahko prístupná. Nájdete nás na hlavnej ceste pri výjazde z Popradu smerom na Hozelec, vľavo. Naše reštauračné zariadenie je situované v priemyselnom areáli Poprad. V blízkosti odbočky na Autonova PP alebo STK Poprad východ.
Výhodná poloha exteriéru reštaurácie na východe Popradu ju robí ideálnym miestom pre svadby a oslavy. Okolie ponúka nielen výhodnú polohu, ale aj pokojné prostredie, v ktorom môžete sláviť až do ranných hodín. Žiadne rušivé elementy, len vy a vaši hostia si môžete neobmedzene vychutnať oslavu. Naša reštaurácia tiež poskytuje bezplatné parkovanie priamo pri objekte, čo je veľkým benefitom. Príďte toto bezplatné parkovanie je obzvlášť praktické pri organizovaní svadby alebo inej oslavy. Parkovanie v blízkosti, čo prispieva k pohodlnému priebehu podujatia. Zastavte sa u nás na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad. Nájdete nás vedľa Autonova PP príďte a zažite jedinečné a príjemné prostredie našej reštaurácie.

Interiér

Fotogaléria interiéru našej reštaurácie v meste Poprad vám poskytuje pohľad do vnútra našich priestorov. Zoznámte sa s atmosférou a štýlom, ktoré ponúkame v reštaurácii Poprad. Veríme, že vás náš príjemný interiér spolu s našou bohatou ponukou osloví a zvýši vašu túžbu nás navštíviť.

Reštaurácia disponuje sálou s celkovou kapacitou 70 miest. Pričom interiér reštaurácie je navrhnutý tak, aby sa dal flexibilne rozdeliť. Reštaurácia sa dá rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Týmto spôsobom vytvárame priestor, kde môžu prebiehať súčasne dve oslavy. Čím poskytujeme flexibilitu pre rôzne typy podujatí. Fotografie interiéru našej reštaurácie vám ponúknu pohľad na pekné priestory. Priestory reštaurácie, kde si môžete vychutnať chutné jedlo v príjemnom prostredí.

Ak plánujete oslavu, svadbu alebo inú udalosť, radi vám poskytneme priestor na prenájom. Naša sála reštaurácie je ideálnym miestom pre organizáciu osláv a svadieb. Pozrite si fotogalériu a získajte predstavu o tom, ako vyzerá náš priestor. Veríme, že vás osloví a tešíme sa na vašu návštevu v našej reštaurácii. V reštaurácii, kde môžete vytvoriť nezabudnuteľné spomienky na svoje osobité udalosti.

Jedlo

Základom každej kvalitnej reštaurácie sú výborné jedlá na obed. V našej ponuke nájdete foto galériu, ktorá vám predstaví naše lahodné pokrmy. Sme hrdí na našu rozmanitú a chutnú ponuku jedál, ktoré zahŕňa skvelé hlavné jedlá. Naša ponuka je zameraná na podávanie najlepších jedál, aby sme vám poskytli výnimočný obed.

Varíme pre vás jedlo, ktoré nielenže chutí skvele, ale je aj ľahké a zdravé. Naša ponuka jedál na obed zahŕňa rôzne hlavné jedlá. Dobré jedlá, ktoré vám umožnia vychutnať si jedinečný gastronomický zážitok. Cez týždeň máte príležitosť ochutnať zdravé jedlo, ktoré pripravujeme s láskou a starostlivosťou.

Ponúkame hlavné jedlo a polievku pripravujeme od pondelka do piatku. Čo znamená, že každý deň v týždni máte možnosť ochutnať naše jedinečné pokrmy. Ponúkame aj zdravé jedlá vhodné na oslavy, hlavné jedlá na oslavu. Aby sme vám umožnili oslavovať špeciálne príležitosti s vynikajúcim jedlom.

Pripravujeme a ponúkame občerstvenie a pohostenie pre rôzne oslavy. Bez ohľadu na to či plánujete rodinnú oslavu, firemný event alebo inú udalosť. Radi vám poskytneme jedinečné jedlá, ktoré spravia z vašej oslavy nezabudnuteľný zážitok.

Oslavy

V našej fotogalérii nájdete úžasné zábery zo svadieb a firemných akcií, ktoré sme hostili. Naša reštaurácia je ideálnym miestom na usporiadanie vašej svadby, oslavy. Alebo na usporiadanie firemnej akcie. Sme hrdí na to, že vám môžeme poskytnúť priestory na oslavu. Priestory na prenájom, kde sa môžete tešiť nielen z výnimočného jedla, ale aj z jedinečnej atmosféry.

Naša ponuka priestorov je široká a zahŕňa ideálne miesta pre svadby, oslavy a rôzne akcie. Máme skúsenosti s organizáciou rôznych typov osláv, vrátane svadieb, narodenín a firemných podujatí. Naša reštaurácia vám ponúka nie len pekné priestory, ale aj výborné jedlo, ktoré zaručene poteší vaše chuťové poháriky.

Pri usporiadaní svadby si môžete vybrať z našej bohatej ponuky jedál. Slávnostné menu na oslavu, a to nielen pre samotnú svadobnú hostinu, ale aj pre občerstvenie a catering. Naše služby cateringového servisu sú k dispozícii. Menu na oslavy aj pre iné špeciálne udalosti. Ako napríklad narodeninové oslavy alebo podujatia pre deti.

Náš tím sa postará o prispôsobenie priestorov podľa vašich osobitných požiadaviek. Aby ste si mohli užiť nezabudnuteľnú oslavu alebo svadobný deň. Veríme, že naša reštaurácia bude tou správnou voľbou pre vašu nasledujúcu špeciálnu udalosť.

Kuchyňa

V našej fotogalérii nájdete pohľad do nášho kulinárskeho sveta, do kuchyne, kde vznikajú jedinečné chute a vône. Kuchyňa v reštaurácii je srdcom každej dobrej reštaurácie. A u nás kladieme dôraz na kvalitu, čistotu a hygienu.

V kuchyni naši špičkoví kuchári dennodenne pripravujú pre vás chutné jedlá z kvalitných a čerstvých surovín. Naša vášeň pre dobré jedlo sa odráža v každom pokrme, ktorý servírujeme z našej kuchyne. Starostlivo vyberáme ingrediencie a dbáme na to, aby každý z následných pokrmov ponúkal výnimočný zážitok. Aby každý pokrm v kuchyni ponúkal zážitok pre vaše chuťové poháriky.

V našej kuchyni nájdete bohatú ponuku od chutných polievok, cez pestrofarebné cestoviny. Mäsité delikatesy až po lahodné bezmäsité jedlá a sladké dobroty. Sme presvedčení, že kvalitné jedlo nie je len o vkusnej chuťovej skúsenosti. Ale aj o starostlivosti o vaše pohodlie.

Pripravujeme špeciálne jedlá nielen pre denné menu. Ale aj slávnostné menu pre svadby, oslavy a rôzne akcie. V našej reštaurácii vás čaká nielen výborné jedlo, ale aj príjemná atmosféra. Navštívte nás a dajte nám príležitosť potešiť vaše chuťové bunky. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou.

Foto mix

V našom foto mixe nájdete unikátne zábery, ktoré sme získali v priebehu našej cesty. Foto mix sú to fotografie, ktoré nezapadajú jednoznačne do konkrétnych kategórií. Sú to fotografie, ktoré predstavujú pestrý mix toho, čo naša reštaurácia ponúka.

Odkryjte atmosféru nášho podniku prostredníctvom záberov, ktoré zachytávajú pohodu. Ktoré zachytávajú priateľskú atmosféru a jedinečný šarm našej reštaurácie. Nezaradené fotky vám poskytnú bližší pohľad na našu ponuku a prostredie.

V prípade, že by ste mali záujem o niečo konkrétne, neváhajte sa pozrieť. Aj na fotografie zaradené do hlavných kategórií našej ponuky a atmosféry. Veríme, že naše fotografie vás oslovia a tešíme sa na vašu návštevu.

Toalety

WC toalety venujeme osobitnú pozornosť čistote a pohodliu na toaletách. Čistote aj v našich toaletách, pretože chceme, aby ste si u nás užili nielen skvelé jedlo. Ale, aby ste si užili aj príjemné prostredie na WC. Naše WC toalety sú pekne upravené, čisté a voňavé. Aby aj WC toaleta prispela k vášmu príjemnému zážitku v našej reštaurácii.

Chápeme, že čistota v prevádzke a bezchybné WC toalety sú neoddeliteľnou súčasťou. Súčasťou celkového dojmu z návštevy reštaurácie. Naše zásady sú jasné - čistota a hygiena sú pre nás absolútnou prioritou. Veríme, že pekné a čisté prostredie prispieva k pozitívnemu vnímaniu našej reštaurácie. Radi by sme vás privítali nielen v našich pekných priestoroch reštaurácie. Ale radi by sme vás privítali aj v našich starostlivo udržiavaných toaletách. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová čistá WC toaleta poteší.

Pozrite sa, ako to vyzerá u nás!

Tešíme sa, že Vás môžeme privítať v našej reštaurácii, kde vás očakáva nielen skvelé jedlo, ale aj príjemné prostredie. Naša snaha je neustále zlepšovať a ponúkať vám ten najlepší zážitok. Pozrite sa na fotografie našich priestorov a služieb, ktoré Vám ponúkame.

Ak hľadáte miesto na chutný obed, tešíme sa, že vás môžeme obslúžiť. Naše jedlá sú pripravované s láskou a starostlivosťou o každý detail. Pripravované s láskou, aby sme vám priniesli autentický chuťový zážitok.

Rozmýšľate o oslave alebo svadbe? Pozrite si naše priestory a služby. Radi Vám pomôžeme zorganizovať vašu udalosť podľa vašich predstáv. Pre slávnostné príležitosti máme pripravené špeciálne slávnostné menu, ktoré si môžete prezrieť na našej stránke venovanej oslavám.

Veríme, že naša ponuka a atmosféra Vás osloví a, že nás čoskoro navštívite. Ďakujeme za váš záujem o našu reštauráciu!

fotogaleria restauracie

Naše služby

Ponuka

V reštaurácii máme pre vás širokú škálu služieb. Prezrite si našu bohatú ponuku a vyberte si to, čo vám chutí. Naše menu je pestrofarebné a zameriava sa na klasickú kuchyňu. Denné menu vám prináša jedinečné chuťové zážitky z každodenných čerstvých surovín.

Dobré jedlo

Ochutnajte naše jedinečné a chutné jedlá. Rýchlo pripravený obed je u nás samozrejmosťou. Kvalita surovín a starostlivá príprava vám zaručujú výnimočný gastronomický zážitok.

Dobrá reštaurácia

Naša reštaurácia v Poprade je miestom, kde sa stretáva kvalitné jedlo s príjemným prostredím. Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť nezabudnuteľný zážitok z jedla v našich priestoroch.

Priestory na oslavy

Ak plánujete svadbu, oslavu alebo inú udalosť, ponúkame vám naše priestory na oslavy. Sme tu, aby sme pomohli vytvoriť nezabudnuteľný a radostný zážitok z vášho špeciálneho dňa. Kontaktujte nás a radi vám poskytneme viac informácií o našich priestoroch a službách na oslavy.

Reštaurácia

Miesto na svadbu priestory na oslavu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Málo oblakov

27.17°C

Poprad

Málo oblakov
Vlhkosť: 50%
Vietor: NNE pri 2.57 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.