Galéria

Fotogaléria

Kuchyňa v reštaurácii

Kuchyňa v reštaurácii v našej reštaurácii pripravujeme pre Vás každý deň chutné a čerstvé jedlá. Zariadenie kuchyne zariadená kuchyňa v reštaurácii je veľmi dôležitá. Efektívna kuchyňa je priorita. Základom každej dobrej reštaurácie je zariadená kuchyňa. Kuchyňa so špičkovým gastro vybavením. Vybavenie reštaurácie, kde pripravujeme tradičné slovenské jedlá. Vybavenie reštaurácie, kde pripravujeme pre Vás tradičné slovenské jedlá. Ponúkame jedlá, ktoré pripravujeme s láskou. Zariadenie kuchyne v reštaurácii pekné zariadenie reštaurácie. Výborné jedlo v našej reštaurácii čaká práve na Vás. Nechajte sa rozmaznávať tým, že Vám pripravíme vynikajúce jedlo. Jedlo, ktoré si určite obľúbite. Naša kuchyňa vnútorné vybavenie kuchyne kuchynské vybavenie. Reštaurácia kuchyňa naša kuchyňa. Reštaurácia v našej kuchyni varíme výborné jedlá domácej kuchyne. Varíme z kvalitných a vždy čerstvých surovín. Naša kuchyňa všetky jedlá pripravujeme denne čerstvé z kvalitných surovín. Naši kuchári pre vás varia. Chutné polievky, cestoviny, mäsité pokrmy aj bezmäsité jedlá. Dôležité je základné vybavenie kuchyne v reštaurácii. Zariadenie gastro kuchyne zariadene kuchyne. Moderné vybavenie do kuchyne všetko, čo potrebujeme. Na to, aby kuchyňa reštaurácia fungovala tak, ako má. Reštaurácia kuchyňa je základ. Kuchyni je vždy venovaná pozornosť. Musí to byť, teda multifunkčný priestor. Priestor, ktorý sa používa na varenie. Zariadenie gastro kuchyne kuchynské vybavenie. Kuchyňa v reštaurácii kompletné základné vybavenie kuchyne. Zariadenie kuchyne, kde sa pohybujete. Medzi ktorými sa pri varení v kuchyni pohybujete najviac. Kuchyňa v reštaurácii zariadenie kuchyne zariadenie reštaurácie. Je veľmi dôležité. Vnútorné vybavenie kuchyne v reštaurácii. Kuchyňa v reštaurácii kuchyňa reštaurácie. Kuchyňa slúži ako srdce a mozog reštaurácie. Preto je dôležité vybavenie kuchyne. Poriadna kuchyňa potrebuje poriadnu výbavu. Štýlové a praktické zariadenie kuchyne. Moderné vybavenie do kuchyne je potrebné. Je to miesto, kde sa pripravuje, varí a kraja jedlo. Zariadenie kuchyne v reštaurácii a vybavenie kuchyne. Vďaka ktorému sa jedlo rýchlo a ľahko pripravuje i servíruje. Vybavenie do kuchyne štýlové a praktické zariadenie kuchyne. Je, predsa základ spokojnosti. Zariadenie kuchyne v reštaurácii.

Fotogaléria

Fotogaléria

Fotogalérie

Fotogaléria

Fotogaléria exteriér a interiér. Pozrite si fotogalérie našej reštaurácie v meste Poprad. Fotogaléria našej reštaurácie exteriér a interiér reštaurácie. Fotogaléria exteriéru pekné prostredie reštaurácie. Krásny výhľad na Vysoké Tatry. Reštaurácia, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácie radi Vás privítame v reštaurácii. Či už sa chcete dobre najesť alebo si zorganizovať oslavu. Pozrite si fotogalérie interiér, exteriér, ponuku jedál. Keď Vás naša ponuka zaujme príďte nás navštíviť. Dobre sa najesť v peknom prostredí. Poriadne osláviť narodeniny alebo Váš sviatok. Zorganizovať oslavu Vaša oslava narodenín alebo iná oslava. Narodeninová oslava alebo výročie a sviatok.

Exteriér

Exteriér reštaurácie, reštaurácia, ktorá sa nachádza na východe Popradu. Východný bod Poprad hlavná cesta výjazd z Popradu smer Hozelec vľavo. Reštaurácia v priemyselnom areáli Poprad východ. Odbočka na Autonovu alebo STK Poprad východ. Východný bod exteriér reštaurácie ponúka výhodnú polohu pre svadby oslavy. Ponúka výhodnú polohu a tiché prostredie a možnosť oslavy až do rána. Nikoho nerušíte :o) a môžete oslavovať až do rána. Reštaurácia ponúka bezplatné parkovanie pri objekte. Bezplatné parkovanie je veľmi výhodné. Poteší pri organizovaní svadby oslavy. Nachádza sa na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad. Reštaurácia ponúka parkovanie priamo pri objekte. Čo je veľmi výhodné pokiaľ sa prídete najesť.

Interiér

Interiér reštaurácie fotogaléria reštaurácie. Pozrite si interiér našej reštaurácie v meste Poprad. Zoznámte sa s interiérom našej reštaurácie Poprad. Veríme, že Vás interiér a naša ponuka zaujme a prídete nás navštíviť. Interiér reštaurácia ponúka celkovú kapacitu 70 miest. Interiér reštaurácie je možné rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Môžete urobiť oslavu u nás súbežne môžu prebiehať aj dve oslavy súbežne. Reštaurácia pekné priestory, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácia ponúka priestory. Pekné miesto na oslavy a svadby. Radi Vás privítame v reštaurácii, kde môžete urobiť oslavu. Reštaurácia pekné priestory pre Vašu oslavu a svadbu. Príďte si pozrieť našu reštauráciu. Veríme, že sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť Vašu oslavu u nás.

Jedlo

Základom každej dobrej reštaurácie je dobré jedlo dobré jedlá na obed. Pozrite si foto galériu našich jedál, ktoré vám ponúkame dobré chutné jedlá ponuka. Niektoré hlavné jedlá menu, ktoré vám ponúkame najlepšie jedlá dobrý obed. Varíme pre Vás dobré jedlo chutné jedlo a ľahké jedlá. Dobré jedlo na obed ponuka jedla. Zdravé jedlo na oslavu, ktoré ponúkame v reštaurácii. Celý týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Hlavné jedlo a polievku od pondelka do piatku. Cez týždeň si môžete vychutnať zdravé jedlo hlavné jedlá menu. Hlavné jedlo dobré jedlo na obed varené v našej reštaurácii. Dobré jedlá na obed naša ponuka jedál. Varíme najlepšie jedlá dobrý obed hlavné jedlá na oslavu. Samozrejmosťou je dobré a chutné jedlo. Občerstvenie a pohostenie pre oslavu. Hlavné jedlá na oslavu občerstvenie a pohostenie pre oslavu.

Oslavy

Fotogaléria oslavy svadby a firemné akcie. Miesto pre vašu oslavu a svadbu. Reštaurácia, ktorá Vám ponúka priestory na svadbu a oslavu. Dobré chutné jedlá, dobré jedlo na obed. Ponuka priestorov pre svadby oslavy a akcie. Občerstvenie na oslavu jedlo na oslavu menu na oslavu. Catering a cateringové služby pre svadbu a svadobný deň. Oslava narodenín, narodeninová oslava, detská oslava. Narodeninová oslava dospelých aj detská oslava. Akúkoľvek oslavu alebo svadbu si môžete zorganizovať. Zorganizovať v našej dobrej reštaurácii. Reštaurácia Vám ponúka pekné priestory pre svadby oslavy a akcie. Priestory, ktoré Vám upravíme podľa Vašich požiadaviek. Zabezpečíme Vašu rodinnú oslavu a svadobný deň. Zabezpečíme tak, aby ste sa cítili dobre. Akúkoľvek oslavu a svadbu si užili.

Kuchyňa

Fotogaléria našej kuchyne, kuchyňa reštaurácii. Naša kuchyňa v reštaurácii, kde pre vás pripravujeme naše dobré chutné jedlo. Základom každej dobrej reštaurácie je kuchyňa. Kuchyňa, kde čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. V našej kuchyni varíme pripravujeme pre Vás dobré jedlá domácej kuchyne. Varíme dobré jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Všetky jedlá varíme pripravujeme denne čerstvé. Varíme jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Naši kuchári pre vás varia denne čerstvé jedlá vždy kvalitných čerstvých surovín. Hlavné jedlá chutné polievky, cestoviny, mäsité pokrmy aj bezmäsité jedlá a sladké jedlá. Starajú sa o vaše pohodlie a dobré jedlo cez týždeň. Samozrejme Vám pripravujú Vaše jedlo. Hlavné jedlá na svadby oslavy a akcie. Výborné jedlo v našej reštaurácii čaká práve na Vás. Navštívte našu reštauráciu a naši kuchári sa o Vás postarajú.

Foto mix

Pozrite si aj foto mix. Fotografie, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií. 

Toalety

Toalety pekné čisté toalety reštaurácie. K dobrému prvému dojmu reštaurácie prispieva viac vecí. Perfektne čistá a voňavá toaleta je jednou z nich. Čistota v prevádzke a toalety pekné a čisté sú v reštaurácii dôležité. Dobrá reštaurácia má základné pravidlo. Čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. Jedným zo základných predpokladov dobrej atmosféry reštaurácie. Je čistota jedálenských priestorov. K dobrému prvému dojmu prispejú aj pekné čisté toalety reštaurácie. Čistota v prevádzke čistá a voňavá toaleta poteší asi každého zákazníka. Nezáleží či sa prišiel najesť alebo tu strávi celú svoju oslavu. Čistota je základ.

Pozrite, ako to u nás vyzerá

Pozrite, ako to u nás vyzerá a využite naše služby. Radi Vás privítame pri chutnom obede. Radi zabezpečíme Vašu oslavu alebo svadbu. Pozrite si, ako to u nás vyzerá a, čo Vám ponúkame. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala príďte sa k nám dobre najesť. Vyskúšať naše dobré jedlá. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy alebo svadby? Príďte si pozrieť priestory našej reštaurácie a využite naše služby. Môžete nám povedať vaše predstavy a my Vám ponúkneme možnosti. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy. Pre slávnostné príležitosti ponúkame slávnostné menu. Slávnostné menu si môžete pozrieť na stránke - Oslavy.

Naše služby

Ponúkame naše služby

Dobré jedlo

Dobré a rýchle jedlo rýchly obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia v Poprade.

Priestory na oslavy

Svadby oslavy Poprad.

Reštaurácia

Miesto na svadbu priestory na oslavu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.