Galéria

Fotogaléria

Interiér reštaurácie

Interiér reštaurácie miesto, kde si vychutnáte dobré jedlo a svoju oslavu alebo svadbu. Interiér reštaurácie Poprad. Pekný interiér reštaurácie v Poprade. Veríme, že interiér našej reštaurácie sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť Vašu svadbu oslavu u nás. Reštaurácia svadby oslavy Poprad. Interiér reštaurácia pekné priestory svadby rodinné oslavy Poprad. Dobrý obed môžete vychutnať v peknom interiéri. Miesto, kde sa dobre najete, kde si vychutnáte dobré jedlo a oslavu. Pekný interiér reštaurácie v Poprade. Pozrite si náš pekný interiér reštaurácie v Poprade. Dobrý interiér miesto, kde sa dobre najete. Interiér, kde si vychutnáte dobré jedlo dobrý obed. Dobrá reštaurácia s pekným interiérom pre Vašu oslavu alebo svadbu. Interiér svadobná sála Poprad. Interiér reštaurácia svadby rodinné oslavy Poprad. Priestory pre oslavu v peknom interiéri.

Pekný interiér

Pekné priestory pre rodinnú oslavu Poprad. Pekné priestory reštaurácie kapacita reštaurácie je 70 miest. V reštaurácii je dôležitý okrem jedla aj interiér reštaurácie. Dôležité sú služby a atmosféra v reštaurácii. Priestory reštaurácie sa dajú rozdeliť vzniknú dva samostatné priestory. Reštaurácia na oslavy a Vašu svadbu. Malé stredné, ale aj veľké oslavy s kvalitnou gastronómiou. Reštaurácia s pekným interiérom priestory reštaurácie. Dobrá lokalita pre oslavy a svadby Poprad. Pekný interiér našej reštaurácie, kde vám pripravíme vašu oslavu a svadbu. Dobrá lokalita pre oslavy oslávte Vaše slávnostné chvíle v našej reštaurácii. Reštaurácia na oslavy a svadby svadobná sála Poprad interiér. Pripravíme vašu oslavu a Vašu svadbu v pekných priestoroch. Malé stredné, ale aj veľké oslavy v pekných priestoroch. Priestory pre rodinnú oslavu Poprad.

Pekné priestory

Reštaurácia ponúka pekné svadobné priestory na svadby oslavy. Pekný interiér, kde si môžete vychutnať dobré jedlo oslavu a svadbu. Príďte si pozrieť našu reštauráciu pekné priestory na svadby oslavy. Veríme, že interiér našej reštaurácie sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť svadobnú oslavu u nás. Reštaurácia svadby oslavy Poprad. Priestor na oslavu výborná oslava svadba miesto. Ponúkame veľmi pekné prostredie pre Vašu svadbu miesto na oslavu. Významné rodinné jubileá či úspechy vašich detí treba poriadne osláviť. Pozvite svoju rodinu k nám ponúkame pekné prostredie. Priestor miesto na svadbu Poprad svadobné priestory pre Vašu svadbu. Prenechajte starosti s organizovaním svadby nám. Prenechajte starosti s organizovaním oslavy nám. Nádherné prostredie, vynikajúce služby, a tak isto výborná kuchyňa. Pekné priestory na oslavy Poprad svadby Poprad. Usporiadajte u nás svadbu alebo oslavu. Pekné a príjemné prostredie reštaurácie veľmi pekný priestor na svadbu. Pekný Priestor na svadbu priestory na oslavu priestory na svadbu. Priestory na svadbu, pekné miesto na svadbu. Miesto pre svadobnú hostinu v Poprade svadba miesto. Veľmi pekné prostredie, ochotný personál a výborné jedlo. Výborné miesto na dobrý obed v peknom prostredí. Užite si najkrajší deň mladomanželov v okúzľujúcom prostredí reštaurácie. Ponúkame vám priestory pre svadby, rodinná oslava, firemné večierky. Naša reštaurácia predstavuje ideálne miesto na oslavu. Cez pracovné dni ponúkame denné menu.

Fotogaléria

Fotogaléria

Fotogalérie

Fotogaléria

Fotogaléria exteriér a interiér. Pozrite si fotogalérie našej reštaurácie v meste Poprad. Fotogaléria našej reštaurácie exteriér a interiér reštaurácie. Fotogaléria exteriéru pekné prostredie reštaurácie. Krásny výhľad na Vysoké Tatry. Reštaurácia, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácie radi Vás privítame v reštaurácii. Či už sa chcete dobre najesť alebo si zorganizovať oslavu. Pozrite si fotogalérie interiér, exteriér, ponuku jedál. Keď Vás naša ponuka zaujme príďte nás navštíviť. Dobre sa najesť v peknom prostredí. Poriadne osláviť narodeniny alebo Váš sviatok. Zorganizovať oslavu Vaša oslava narodenín alebo iná oslava. Narodeninová oslava alebo výročie a sviatok.

Exteriér

Exteriér reštaurácie, reštaurácia, ktorá sa nachádza na východe Popradu. Východný bod Poprad hlavná cesta výjazd z Popradu smer Hozelec vľavo. Reštaurácia v priemyselnom areáli Poprad východ. Odbočka na Autonovu alebo STK Poprad východ. Východný bod exteriér reštaurácie ponúka výhodnú polohu pre svadby oslavy. Ponúka výhodnú polohu a tiché prostredie a možnosť oslavy až do rána. Nikoho nerušíte :o) a môžete oslavovať až do rána. Reštaurácia ponúka bezplatné parkovanie pri objekte. Bezplatné parkovanie je veľmi výhodné. Poteší pri organizovaní svadby oslavy. Nachádza sa na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad. Reštaurácia ponúka parkovanie priamo pri objekte. Čo je veľmi výhodné pokiaľ sa prídete najesť.

Interiér

Interiér reštaurácie fotogaléria reštaurácie. Pozrite si interiér našej reštaurácie v meste Poprad. Zoznámte sa s interiérom našej reštaurácie Poprad. Veríme, že Vás interiér a naša ponuka zaujme a prídete nás navštíviť. Interiér reštaurácia ponúka celkovú kapacitu 70 miest. Interiér reštaurácie je možné rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Môžete urobiť oslavu u nás súbežne môžu prebiehať aj dve oslavy súbežne. Reštaurácia pekné priestory, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácia ponúka priestory. Pekné miesto na oslavy a svadby. Radi Vás privítame v reštaurácii, kde môžete urobiť oslavu. Reštaurácia pekné priestory pre Vašu oslavu a svadbu. Príďte si pozrieť našu reštauráciu. Veríme, že sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť Vašu oslavu u nás.

Jedlo

Základom každej dobrej reštaurácie je dobré jedlo dobré jedlá na obed. Pozrite si foto galériu našich jedál, ktoré vám ponúkame dobré chutné jedlá ponuka. Niektoré hlavné jedlá menu, ktoré vám ponúkame najlepšie jedlá dobrý obed. Varíme pre Vás dobré jedlo chutné jedlo a ľahké jedlá. Dobré jedlo na obed ponuka jedla. Zdravé jedlo na oslavu, ktoré ponúkame v reštaurácii. Celý týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Hlavné jedlo a polievku od pondelka do piatku. Cez týždeň si môžete vychutnať zdravé jedlo hlavné jedlá menu. Hlavné jedlo dobré jedlo na obed varené v našej reštaurácii. Dobré jedlá na obed naša ponuka jedál. Varíme najlepšie jedlá dobrý obed hlavné jedlá na oslavu. Samozrejmosťou je dobré a chutné jedlo. Občerstvenie a pohostenie pre oslavu. Hlavné jedlá na oslavu občerstvenie a pohostenie pre oslavu.

Oslavy

Fotogaléria oslavy svadby a firemné akcie. Miesto pre vašu oslavu a svadbu. Reštaurácia, ktorá Vám ponúka priestory na svadbu a oslavu. Dobré chutné jedlá, dobré jedlo na obed. Ponuka priestorov pre svadby oslavy a akcie. Občerstvenie na oslavu jedlo na oslavu menu na oslavu. Catering a cateringové služby pre svadbu a svadobný deň. Oslava narodenín, narodeninová oslava, detská oslava. Narodeninová oslava dospelých aj detská oslava. Akúkoľvek oslavu alebo svadbu si môžete zorganizovať. Zorganizovať v našej dobrej reštaurácii. Reštaurácia Vám ponúka pekné priestory pre svadby oslavy a akcie. Priestory, ktoré Vám upravíme podľa Vašich požiadaviek. Zabezpečíme Vašu rodinnú oslavu a svadobný deň. Zabezpečíme tak, aby ste sa cítili dobre. Akúkoľvek oslavu a svadbu si užili.

Kuchyňa

Fotogaléria našej kuchyne, kuchyňa reštaurácii. Naša kuchyňa v reštaurácii, kde pre vás pripravujeme naše dobré chutné jedlo. Základom každej dobrej reštaurácie je kuchyňa. Kuchyňa, kde čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. V našej kuchyni varíme pripravujeme pre Vás dobré jedlá domácej kuchyne. Varíme dobré jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Všetky jedlá varíme pripravujeme denne čerstvé. Varíme jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Naši kuchári pre vás varia denne čerstvé jedlá vždy kvalitných čerstvých surovín. Hlavné jedlá chutné polievky, cestoviny, mäsité pokrmy aj bezmäsité jedlá a sladké jedlá. Starajú sa o vaše pohodlie a dobré jedlo cez týždeň. Samozrejme Vám pripravujú Vaše jedlo. Hlavné jedlá na svadby oslavy a akcie. Výborné jedlo v našej reštaurácii čaká práve na Vás. Navštívte našu reštauráciu a naši kuchári sa o Vás postarajú.

Foto mix

Pozrite si aj foto mix. Fotografie, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií. 

Toalety

Toalety pekné čisté toalety reštaurácie. K dobrému prvému dojmu reštaurácie prispieva viac vecí. Perfektne čistá a voňavá toaleta je jednou z nich. Čistota v prevádzke a toalety pekné a čisté sú v reštaurácii dôležité. Dobrá reštaurácia má základné pravidlo. Čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. Jedným zo základných predpokladov dobrej atmosféry reštaurácie. Je čistota jedálenských priestorov. K dobrému prvému dojmu prispejú aj pekné čisté toalety reštaurácie. Čistota v prevádzke čistá a voňavá toaleta poteší asi každého zákazníka. Nezáleží či sa prišiel najesť alebo tu strávi celú svoju oslavu. Čistota je základ.

Pozrite, ako to u nás vyzerá

Pozrite, ako to u nás vyzerá a využite naše služby. Radi Vás privítame pri chutnom obede. Radi zabezpečíme Vašu oslavu alebo svadbu. Pozrite si, ako to u nás vyzerá a, čo Vám ponúkame. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala príďte sa k nám dobre najesť. Vyskúšať naše dobré jedlá. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy alebo svadby? Príďte si pozrieť priestory našej reštaurácie a využite naše služby. Môžete nám povedať vaše predstavy a my Vám ponúkneme možnosti. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy. Pre slávnostné príležitosti ponúkame slávnostné menu. Slávnostné menu si môžete pozrieť na stránke - Oslavy.

Naše služby

Ponúkame naše služby

Dobré jedlo

Dobré a rýchle jedlo rýchly obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia v Poprade.

Priestory na oslavy

Svadby oslavy Poprad.

Reštaurácia

Miesto na svadbu priestory na oslavu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.