Galéria

Fotogaléria

Exteriér reštaurácie

Budova East Point Poprad sa nachádza na východe Popradu. Výjazd z Popradu na Hozelec. Priemyselný Areál Poprad východ. Budova East Point Poprad priemyselný Areál Východ, 058 01 Poprad. V blízkosti našej reštaurácie sa nachádza veľa firiem. Autonova Poprad, STK , Autobazár AAA AUTO Poprad, STAVIVÁ . Čerpacia stanica Jurki. Kamenárstvo ID STONE. Keď pôjdete navštíviť niektorú firmu. V priemyselnom areáli v Poprade na východe. Zastavte sa u nás na dobré chutné menu. Príďte sa dobre sa najesť do našej reštaurácie Poprad východ. Miesto, kde sa môžete dobre najesť.

Reštaurácia sa nachádza v tichom prostredí. Ideálne miesto na svadby, oslavy. Pekné prostredie nádherný výhľad na Vysoké Tatry z Popradu. Reštaurácia na oslavu alebo svadbu môžete oslavovať až do rána. Radi Vás privítame v našej reštaurácii na východe Popradu. Navštívte našu reštauráciu s výhľadom na Tatry. Pekné okolie reštaurácie Poprad bezplatné parkovanie. Navštívte nás v príjemnom prostredí. Ochutnajte naše výborné menu. Doprajte si zážitok z kvalitného jedla. Navštívte našu reštauráciu, ktorá ponúka širokú ponuku jedál. Ponúkneme Vám dobré jedlo, domácu atmosféru a pekné okolie. V útulnom prostredí Vás obslúži príjemný personál. O dobré jedlo sa postarajú naši šikovní kuchári. Menu sme vytvorili tak, aby si každý našiel to svoje jedlo.

Okolie reštaurácie

Reštaurácia exteriér okolie reštaurácie. Fotografie nášho exteriéru a okolia. Exteriér a okolie. Okolie je veľmi pekné. Okolie ponúka pekné a tiché prostredie. V našej foto galérii si môžete pozrieť pekné okolie reštaurácie. Reštaurácia ponúka veľmi pekný výhľad na Vysoké Tatry. Veľkým plusom pre zákazníkov je tiché prostredie. Reštaurácia, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Exteriér reštaurácie v Poprade pekný exteriér. Reštaurácia, kde si môžete zorganizovať svadby oslavy. Pekný exteriér, pekné okolie, pekné prostredie s výhľadom na Vysoké Tatry. Parkovanie priamo pri objekte bezplatné parkovanie.

Fotogaléria

Fotogaléria

Fotogalérie

Fotogaléria

Fotogaléria exteriér a interiér. Pozrite si fotogalérie našej reštaurácie v meste Poprad. Fotogaléria našej reštaurácie exteriér a interiér reštaurácie. Fotogaléria exteriéru pekné prostredie reštaurácie. Krásny výhľad na Vysoké Tatry. Reštaurácia, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácie radi Vás privítame v reštaurácii. Či už sa chcete dobre najesť alebo si zorganizovať oslavu. Pozrite si fotogalérie interiér, exteriér, ponuku jedál. Keď Vás naša ponuka zaujme príďte nás navštíviť. Dobre sa najesť v peknom prostredí. Poriadne osláviť narodeniny alebo Váš sviatok. Zorganizovať oslavu Vaša oslava narodenín alebo iná oslava. Narodeninová oslava alebo výročie a sviatok.

Exteriér

Exteriér reštaurácie, reštaurácia, ktorá sa nachádza na východe Popradu. Východný bod Poprad hlavná cesta výjazd z Popradu smer Hozelec vľavo. Reštaurácia v priemyselnom areáli Poprad východ. Odbočka na Autonovu alebo STK Poprad východ. Východný bod exteriér reštaurácie ponúka výhodnú polohu pre svadby oslavy. Ponúka výhodnú polohu a tiché prostredie a možnosť oslavy až do rána. Nikoho nerušíte :o) a môžete oslavovať až do rána. Reštaurácia ponúka bezplatné parkovanie pri objekte. Bezplatné parkovanie je veľmi výhodné. Poteší pri organizovaní svadby oslavy. Nachádza sa na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad. Reštaurácia ponúka parkovanie priamo pri objekte. Čo je veľmi výhodné pokiaľ sa prídete najesť.

Interiér

Interiér reštaurácie fotogaléria reštaurácie. Pozrite si interiér našej reštaurácie v meste Poprad. Zoznámte sa s interiérom našej reštaurácie Poprad. Veríme, že Vás interiér a naša ponuka zaujme a prídete nás navštíviť. Interiér reštaurácia ponúka celkovú kapacitu 70 miest. Interiér reštaurácie je možné rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Môžete urobiť oslavu u nás súbežne môžu prebiehať aj dve oslavy súbežne. Reštaurácia pekné priestory, kde sa môžete dobre najesť v peknom prostredí. Interiér reštaurácia ponúka priestory. Pekné miesto na oslavy a svadby. Radi Vás privítame v reštaurácii, kde môžete urobiť oslavu. Reštaurácia pekné priestory pre Vašu oslavu a svadbu. Príďte si pozrieť našu reštauráciu. Veríme, že sa Vám bude páčiť. A rozhodnete sa urobiť Vašu oslavu u nás.

Jedlo

Základom každej dobrej reštaurácie je dobré jedlo dobré jedlá na obed. Pozrite si foto galériu našich jedál, ktoré vám ponúkame dobré chutné jedlá ponuka. Niektoré hlavné jedlá menu, ktoré vám ponúkame najlepšie jedlá dobrý obed. Varíme pre Vás dobré jedlo chutné jedlo a ľahké jedlá. Dobré jedlo na obed ponuka jedla. Zdravé jedlo na oslavu, ktoré ponúkame v reštaurácii. Celý týždeň pre vás varíme dobré jedlá. Hlavné jedlo a polievku od pondelka do piatku. Cez týždeň si môžete vychutnať zdravé jedlo hlavné jedlá menu. Hlavné jedlo dobré jedlo na obed varené v našej reštaurácii. Dobré jedlá na obed naša ponuka jedál. Varíme najlepšie jedlá dobrý obed hlavné jedlá na oslavu. Samozrejmosťou je dobré a chutné jedlo. Občerstvenie a pohostenie pre oslavu. Hlavné jedlá na oslavu občerstvenie a pohostenie pre oslavu.

Oslavy

Fotogaléria oslavy svadby a firemné akcie. Miesto pre vašu oslavu a svadbu. Reštaurácia, ktorá Vám ponúka priestory na svadbu a oslavu. Dobré chutné jedlá, dobré jedlo na obed. Ponuka priestorov pre svadby oslavy a akcie. Občerstvenie na oslavu jedlo na oslavu menu na oslavu. Catering a cateringové služby pre svadbu a svadobný deň. Oslava narodenín, narodeninová oslava, detská oslava. Narodeninová oslava dospelých aj detská oslava. Akúkoľvek oslavu alebo svadbu si môžete zorganizovať. Zorganizovať v našej dobrej reštaurácii. Reštaurácia Vám ponúka pekné priestory pre svadby oslavy a akcie. Priestory, ktoré Vám upravíme podľa Vašich požiadaviek. Zabezpečíme Vašu rodinnú oslavu a svadobný deň. Zabezpečíme tak, aby ste sa cítili dobre. Akúkoľvek oslavu a svadbu si užili.

Kuchyňa

Fotogaléria našej kuchyne, kuchyňa reštaurácii. Naša kuchyňa v reštaurácii, kde pre vás pripravujeme naše dobré chutné jedlo. Základom každej dobrej reštaurácie je kuchyňa. Kuchyňa, kde čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. V našej kuchyni varíme pripravujeme pre Vás dobré jedlá domácej kuchyne. Varíme dobré jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Všetky jedlá varíme pripravujeme denne čerstvé. Varíme jedlá z kvalitných čerstvých surovín. Naši kuchári pre vás varia denne čerstvé jedlá vždy kvalitných čerstvých surovín. Hlavné jedlá chutné polievky, cestoviny, mäsité pokrmy aj bezmäsité jedlá a sladké jedlá. Starajú sa o vaše pohodlie a dobré jedlo cez týždeň. Samozrejme Vám pripravujú Vaše jedlo. Hlavné jedlá na svadby oslavy a akcie. Výborné jedlo v našej reštaurácii čaká práve na Vás. Navštívte našu reštauráciu a naši kuchári sa o Vás postarajú.

Foto mix

Pozrite si aj foto mix. Fotografie, ktoré sa nedali zaradiť do hlavných kategórií. 

Toalety

Toalety pekné čisté toalety reštaurácie. K dobrému prvému dojmu reštaurácie prispieva viac vecí. Perfektne čistá a voňavá toaleta je jednou z nich. Čistota v prevádzke a toalety pekné a čisté sú v reštaurácii dôležité. Dobrá reštaurácia má základné pravidlo. Čistota a hygiena sú absolútne prvoradé. Jedným zo základných predpokladov dobrej atmosféry reštaurácie. Je čistota jedálenských priestorov. K dobrému prvému dojmu prispejú aj pekné čisté toalety reštaurácie. Čistota v prevádzke čistá a voňavá toaleta poteší asi každého zákazníka. Nezáleží či sa prišiel najesť alebo tu strávi celú svoju oslavu. Čistota je základ.

Pozrite, ako to u nás vyzerá

Pozrite, ako to u nás vyzerá a využite naše služby. Radi Vás privítame pri chutnom obede. Radi zabezpečíme Vašu oslavu alebo svadbu. Pozrite si, ako to u nás vyzerá a, čo Vám ponúkame. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala príďte sa k nám dobre najesť. Vyskúšať naše dobré jedlá. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy alebo svadby? Príďte si pozrieť priestory našej reštaurácie a využite naše služby. Môžete nám povedať vaše predstavy a my Vám ponúkneme možnosti. Rozmýšľate o zorganizovaní rodinnej oslavy. Pre slávnostné príležitosti ponúkame slávnostné menu. Slávnostné menu si môžete pozrieť na stránke - Oslavy.

Naše služby

Ponúkame naše služby

Dobré jedlo

Dobré a rýchle jedlo rýchly obed.

Dobrá reštaurácia

Dobrá reštaurácia v Poprade.

Priestory na oslavy

Svadby oslavy Poprad.

Reštaurácia

Miesto na svadbu priestory na oslavu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Zamračené mraky

11.52°C

Poprad

Zamračené mraky
Vlhkosť: 93%
Vietor: ENE pri 4.63 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.