Reštaurácia

Galéria

Toalety: Toaleta, čistota, WC, reštaurácia, Poprad Toalety pre zákazníkov: Čistá WC toaleta v reštaurácii Poprad.

Toalety: Toaleta, čistota, WC, reštaurácia, Poprad

Pekné a čisté toalety sú neodmysliteľnou súčasťou príjemného zážitku z návštevy reštaurácie. K dobrému prvému dojmu prispievajú nielen žiarivo biely obrus, dokonale umyté poháre a čisté taniere, ale aj bezchybná čistota v reštaurácii, vrátane toalety.

V našej reštaurácii v Poprade sa snažíme o dokonalú starostlivosť o našich zákazníkov vrátane čistoty našich toaliet. Čistá WC toaleta s umývadlom je samozrejmosťou pre našich návštevníkov. Veríme, že čisté a dobre udržiavané toalety pridávajú k celkovému dojmu z reštaurácie.

Toalety pre zákazníkov: Čistá WC toaleta v reštaurácii Poprad

Pri plánovaní návštevy reštaurácie je dôležité zvážiť nielen ponuku jedál, ale aj starostlivosť o pohodlie zákazníkov. Naše WC pre zákazníkov sú vybavené čistými a dobre udržiavanými toaletami. Chceme, aby ste si u nás užili nielen výborné jedlo, ale aj príjemné prostredie s dôrazom na hygienu.

Pánske a dámske toalety v reštaurácii: Čistota je našou prioritou

Dvojnásobný dôraz kladieme na čistotu pánskych a dámskych toaliet v našej reštaurácii. Vieme, že čisté prostredie prispieva k celkovému zážitku z návštevy. Naša snaha o udržiavanie čistoty a hygieny vo všetkých našich toaletách je pre nás prioritou.

V reštaurácii EAST Point v Poprade vám s radosťou poskytneme nielen výborné jedlo, ale aj čisté a dobre udržiavané toalety. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá, a preto sa snažíme vytvoriť príjemné prostredie s dôrazom na čistotu.

Vítame vás s otvorenými dverami a dúfame, že vaša návšteva u nás bude príjemným zážitkom. Čistota a starostlivosť o našich zákazníkov sú pre nás samozrejmosťou.

 

fotogaleria restauracie

Fotogaléria

Fotogaléria reštaurácie fotogaléria reštaurácia Poprad

Fotogalérie

Fotogaléria

Fotogaléria reštaurácie – exteriér, interiér. Pozrite si naše fotogalérie reštaurácie v Poprade zamerané na exteriér a interiér. Očarujúce fotografie exteriéru zachytávajú krásne okolie s úchvatným výhľadom na Vysoké Tatry. Navštívte našu fotogalériu a presvedčte sa, aké príjemné prostredie ponúkame. Radi Vás privítame v našom reštauračnom zariadení, kde si môžete nielen dobre pochutnať pri jedle, ale aj organizovať oslavy. Prehliadnite si fotogalériu a získajte náhľad na náš štýlový interiér, krásny exteriér a pestrú ponuku jedál. Ak vás oslovíme, neváhajte nás navštíviť. U nás sa môžete nielen dobre najesť, ale aj poriadne osláviť narodeniny alebo iný osobitý sviatok. Ponúkame možnosť usporiadať slávnostný obed pri príležitosti narodenín alebo iných osláv. Vaša oslava narodenín, výročia alebo iného osobného sviatku bude ešte špeciálnejšia s naším slávnostným jedlom a štýlovým prostredím. Tešíme sa na vás!

Exteriér

Fotogaléria exteriéru reštaurácie, umiestnenej na východe mesta Poprad, je ľahko prístupná. Nájdete nás na hlavnej ceste pri výjazde z Popradu smerom na Hozelec, vľavo. Naše reštauračné zariadenie je situované v priemyselnom areáli Poprad v blízkosti odbočky na Autonova PP alebo STK Poprad východ.

Výhodná poloha exteriéru reštaurácie na východe Popradu ju robí ideálnym miestom pre svadby a oslavy. Okolie ponúka nielen výhodnú polohu, ale aj pokojné prostredie, v ktorom môžete sláviť až do ranných hodín. Žiadne rušivé elementy, len vy a vaši hostia si môžete neobmedzene vychutnať oslavu. Naša reštaurácia tiež poskytuje bezplatné parkovanie priamo pri objekte, čo je veľkým benefitom. Toto bezplatné parkovanie je obzvlášť praktické pri organizovaní svadby alebo inej oslavy, čo prispieva k pohodlnému priebehu podujatia. Zastavte sa u nás na východe Popradu v priemyselnom areáli Poprad vedľa Autonova PP a zažite jedinečné a príjemné prostredie našej reštaurácie.

Interiér

Fotogaléria interiéru našej reštaurácie v meste Poprad vám poskytuje pohľad do vnútra našich priestorov. Zoznámte sa s atmosférou a štýlom, ktoré ponúkame v reštaurácii Poprad. Veríme, že vás náš príjemný interiér spolu s našou bohatou ponukou osloví a zvýši vašu túžbu nás navštíviť.

Reštaurácia disponuje sálou s celkovou kapacitou 70 miest, pričom interiér je navrhnutý tak, aby sa dal flexibilne rozdeliť na dve samostatné miestnosti. Týmto spôsobom vytvárame priestor, kde môžu prebiehať súčasne dve oslavy, čím poskytujeme flexibilitu pre rôzne typy podujatí. Fotografie interiéru našej reštaurácie vám ponúknu pohľad na pekné priestory, kde si môžete vychutnať chutné jedlo v príjemnom prostredí.

Ak plánujete oslavu, svadbu alebo inú udalosť, radi vám poskytneme priestor na prenájom. Naša sála reštaurácie je ideálnym miestom pre organizáciu osláv a svadieb. Pozrite si fotogalériu a získajte predstavu o tom, ako vyzerá náš priestor. Veríme, že vás osloví a tešíme sa na vašu návštevu v našej reštaurácii, kde môžete vytvoriť nezabudnuteľné spomienky na svoje osobité udalosti.

Jedlo

Základom každej kvalitnej reštaurácie sú výborné jedlá na obed. V našej ponuke nájdete foto galériu, ktorá vám predstaví naše lahodné pokrmy. Sme hrdí na našu rozmanitú a chutnú ponuku jedál, ktoré zahŕňa skvelé hlavné jedlá. Naša ponuka je zameraná na podávanie najlepších jedál, aby sme vám poskytli výnimočný obed.

Varíme pre vás jedlo, ktoré nielenže chutí skvele, ale je aj ľahké a zdravé. Naša ponuka jedál na obed zahŕňa rôzne hlavné jedlá, ktoré vám umožnia vychutnať si jedinečný gastronomický zážitok. Cez týždeň máte príležitosť ochutnať zdravé jedlo, ktoré pripravujeme s láskou a starostlivosťou.

Hlavné jedlo a polievku pripravujeme od pondelka do piatku, čo znamená, že každý deň v týždni máte možnosť ochutnať naše jedinečné pokrmy. Ponúkame aj zdravé jedlá vhodné na oslavy, aby sme vám umožnili oslavovať špeciálne príležitosti s vynikajúcim jedlom.

Pripravujeme občerstvenie a pohostenie pre rôzne oslavy. Bez ohľadu na to, či plánujete rodinnú oslavu, firemný event alebo inú udalosť, radi vám poskytneme jedinečné jedlá, ktoré spravia z vašej oslavy nezabudnuteľný zážitok.

Oslavy

V našej fotogalérii nájdete úžasné zábery zo svadieb a firemných akcií, ktoré sme hostili. Naša reštaurácia je ideálnym miestom na usporiadanie vašej svadby, oslavy alebo firemnej akcie. Sme hrdí na to, že vám môžeme poskytnúť priestory, kde sa môžete tešiť nielen z výnimočného jedla, ale aj z jedinečnej atmosféry.

Naša ponuka priestorov je široká a zahŕňa ideálne miesta pre svadby, oslavy a rôzne akcie. Máme skúsenosti s organizáciou rôznych typov osláv, vrátane svadieb, narodenín a firemných podujatí. Naša reštaurácia vám ponúka nie len pekné priestory, ale aj výborné jedlo, ktoré zaručene poteší vaše chuťové poháriky.

Pri usporiadaní svadby si môžete vybrať z našej bohatej ponuky jedál, a to nielen pre samotnú svadobnú hostinu, ale aj pre občerstvenie a catering. Naše služby cateringového servisu sú k dispozícii aj pre iné špeciálne udalosti, ako napríklad narodeninové oslavy alebo podujatia pre deti.

Náš tím sa postará o prispôsobenie priestorov podľa vašich osobitných požiadaviek, aby ste si mohli užiť nezabudnuteľnú oslavu alebo svadobný deň. Veríme, že naša reštaurácia bude tou správnou voľbou pre vašu nasledujúcu špeciálnu udalosť.

Kuchyňa

V našej fotogalérii nájdete pohľad do nášho kulinárskeho sveta, do kuchyne, kde vznikajú jedinečné chute a vône. Kuchyňa je srdcom každej dobrej reštaurácie a u nás kladieme dôraz na kvalitu, čistotu a hygienu.

Sme hrdí na to, že naši špičkoví kuchári dennodenne pripravujú pre vás chutné jedlá z kvalitných a čerstvých surovín. Naša vášeň pre dobré jedlo sa odráža v každom pokrme, ktorý servírujeme. Starostlivo vyberáme ingrediencie a dbáme na to, aby každý z následných pokrmov ponúkal výnimočný zážitok pre vaše chuťové poháriky.

V našej kuchyni nájdete bohatú ponuku od chutných polievok, cez pestrofarebné cestoviny, mäsité delikatesy až po lahodné bezmäsité jedlá a sladké dobroty. Sme presvedčení, že kvalitné jedlo nie je len o vkusnej chuťovej skúsenosti, ale aj o starostlivosti o vaše pohodlie.

Pripravujeme špeciálne jedlá nielen pre denné menu, ale aj pre svadby, oslavy a rôzne akcie. V našej reštaurácii vás čaká nielen výborné jedlo, ale aj príjemná atmosféra. Navštívte nás a dajte nám príležitosť potešiť vaše chuťové bunky. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou.

Foto mix

V našom foto mixeli nájdete unikátne zábery, ktoré sme získali v priebehu našej cesty. Sú to fotografie, ktoré nezapadajú jednoznačne do konkrétnych kategórií, ale predstavujú pestrý mix toho, čo naša reštaurácia ponúka.

Odkryjte atmosféru nášho podniku prostredníctvom záberov, ktoré zachytávajú pohodu, priateľskú atmosféru a jedinečný šarm našej reštaurácie. Nezaradené fotky vám poskytnú bližší pohľad na našu ponuku a prostredie.

V prípade, že by ste mali záujem o niečo konkrétne, neváhajte sa pozrieť aj na fotografie zaradené do hlavných kategórií našej ponuky a atmosféry. Veríme, že naše fotografie vás osloví a tešíme sa na vašu návštevu.

Toalety

Venujeme osobitnú pozornosť čistote a pohodliu aj v našich toaletách, pretože chceme, aby ste si u nás užili nielen skvelé jedlo, ale aj príjemné prostredie. Naše toalety sú pekne upravené, čisté a voňavé, aby prispeli k vášmu príjemnému zážitku v našej reštaurácii.

Chápeme, že čistota v prevádzke a bezchybné toalety sú neoddeliteľnou súčasťou celkového dojmu z návštevy reštaurácie. Naše zásady sú jasné - čistota a hygiena sú pre nás absolútnou prioritou. Veríme, že pekné a čisté prostredie prispieva k pozitívnemu vnímaniu našej reštaurácie a tešíme sa na to, že vás môžeme privítať nielen v našich priestoroch, ale aj v našich starostlivo udržiavaných toaletách. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová.

Pozrite sa, ako to vyzerá u nás!

Tešíme sa, že Vás môžeme privítať v našej reštaurácii, kde vás očakáva nielen skvelé jedlo, ale aj príjemné prostredie. Naša snaha je neustále zlepšovať a ponúkať vám ten najlepší zážitok. Pozrite sa na fotografie našich priestorov a služieb, ktoré Vám ponúkame.

Ak hľadáte miesto na chutný obed, tešíme sa, že vás môžeme obslúžiť. Naše jedlá sú pripravované s láskou a starostlivosťou o každý detail, aby sme vám priniesli autentický chuťový zážitok.

Rozmýšľate o oslave alebo svadbe? Pozrite si naše priestory a služby. Radi Vám pomôžeme zorganizovať vašu udalosť podľa vašich predstáv. Pre slávnostné príležitosti máme pripravené špeciálne slávnostné menu, ktoré si môžete prezrieť na našej stránke venovanej oslavám.

Veríme, že naša ponuka a atmosféra Vás osloví a že nás čoskoro navštívite. Ďakujeme za váš záujem o našu reštauráciu!

fotogaleria restauracie

Naše služby

Ponuka

V našej reštaurácii máme pre vás širokú škálu služieb. Prezrite si našu bohatú ponuku a vyberte si to, čo vám chutí. Naše menu je pestrofarebné a zameriava sa na klasickú kuchyňu. Denné menu vám prináša jedinečné chuťové zážitky z každodenných čerstvých surovín.

Dobré jedlo

Ochutnajte naše jedinečné a chutné jedlá. Rýchlo pripravený obed je u nás samozrejmosťou. Kvalita surovín a starostlivá príprava vám zaručujú výnimočný gastronomický zážitok.

Dobrá reštaurácia

Naša reštaurácia v Poprade je miestom, kde sa stretáva kvalitné jedlo s príjemným prostredím. Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť nezabudnuteľný zážitok z jedla v našich priestoroch.

Priestory na oslavy

Ak plánujete svadbu, oslavu alebo inú udalosť, ponúkame vám naše priestory na oslavy. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť nezabudnuteľný a radostný zážitok z vášho špeciálneho dňa. Kontaktujte nás a radi vám poskytneme viac informácií o našich priestoroch a službách na oslavy.

Reštaurácia

Miesto na svadbu priestory na oslavu

Čo Vás zaujíma?

Kontakt

Hodžova 3292/3, 058 01 Poprad
Prešovský kraj, Východné Slovensko
Telefón: 0911 717 334
Slabý dážď

9.17°C

Poprad

Slabý dážď
Vlhkosť: 87%
Vietor: SW pri 5.81 M/S

Restaurant

  Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok
   09:00 - 16:00
Sobota - Nedeľa
   Otvorené podľa potreby.

Svadby a oslavy firemné akcie rodinné oslavy Poprad. Máte záujem, kontaktujte nás.